Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Mineraalid
  4. Kaltsium

Kaltsium

(49 toodet)
  • Kroom
  • Kaltsium
  • Jood
  • Raud
  • Magneesium
  • Kaalium
  • Seleen
  • Ränidioksiid
  • Tsink
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% soodustust

    Ostrovit

    Ostrovit D3-vitamiin + K2 + kaltsium - 90 tabletti

    11 reviews
    Soodushind €6.11 Tavahind €6.79
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Kaltsium ja magneesium - 100 tabletti

    1 review
    Tavahind €13.39
    Ühiku hind€0.13 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Kaltsiumtsitraat 500 mg - 120 kapslit

    8 reviews
    Tavahind €5.49
    Ühiku hind€0.05 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Calcium Citrate Pure Powder - 227 g

    Now Foods

    Now Foods Kaltsiumtsitraat Puhas pulber - 227 g

    No reviews
    Tavahind €13.99
    Ühiku hind€61.63 /kg
    Vaata üksikasju
  • Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Kaltsiumtsitraat - 60 kapslit

    1 review
    Tavahind €6.29
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml

    ChildLife

    ChildLife vedel kaltsium magneesiumiga, Looduslik apelsinimaitse - 473 ml

    3 reviews
    Tavahind €25.19
    Ühiku hind€53.26 /L
    Vaata üksikasju
  • Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Kaltsium austrikoorest koos K2 MK-7 ja D3 vitamiiniga - 100 tabletti

    2 reviews
    Tavahind €11.59
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Täiustatud kaltsiumikompleks - 120 tabletti

    4 reviews
    Tavahind €48.19
    Ühiku hind€0.40 tükk
    Vaata üksikasju
  • Pharmovit D3-Vit 4000 Active - 120 Softgels
    10% soodustust

    Pharmovit

    Pharmovit D3-Vit 4000 Active - 120 pehmekapslid

    2 reviews
    Soodushind €5.12 Tavahind €5.69
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets

    Swanson

    Swanson Kaltsiumtsitraat ja D3-vitamiin - 250 tabletti

    3 reviews
    Tavahind €20.49
    Ühiku hind€0.08 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Kaltsium ja magneesium - 120 pehmetoitelised tabletid

    2 reviews
    Tavahind €12.29
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Calcium D-Glucarate 200 mg - 60 Capsules Life Extension Calcium D-Glucarate 200 mg - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Kaltsium D-glükaraat 200 mg - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €24.49
    Ühiku hind€0.41 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    3 reviews
    Tavahind €15.29
    Ühiku hind€38.23 /kg
    Vaata üksikasju
  • Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc - 250 Tablets
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Kaltsium-Magneesium Plus Tsink - 250 tabletti

    1 review
    Tavahind €22.49
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Kaltsium-Magneesium pluss boor - 250 tabletti

    4 reviews
    Tavahind €27.39
    Ühiku hind€0.11 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    2 reviews
    Tavahind €15.29
    Ühiku hind€38.23 /kg
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Kaltsium 120 mg + D3-vitamiin - 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €7.59
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 - 150 Tablets

    Solgar

    Solgar Kaltsium-Magneesium koos D3-vitamiiniga - 150 tabletti

    1 review
    Tavahind €18.29
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Protego Calcium Effervescent - 20 Tablets

    Salvum

    Protego kaltsiumipreparaat - 20 tabletti

    2 reviews
    Tavahind €2.49
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    3 reviews
    Tavahind €15.29
    Ühiku hind€38.23 /kg
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Bone Restore with Vitamin K2 - 120 Capsules
    Läbi müüdud

    Life Extension

    Life Extension Bone Restore K2-vitamiiniga - 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €28.19
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Flexit Drink Strawberry - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink St RAW marja - 400 g

    No reviews
    Tavahind €15.59
    Ühiku hind€38.98 /kg
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Flexit Drink Peach - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit jook virsik - 400 g

    2 reviews
    Tavahind €15.39
    Ühiku hind€38.48 /kg
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Järgmine

Kaltsiumi elutähtsa rolli mõistmine teie kehas

Kaltsium on põhiline mineraal, mis moodustab 1,4-1,7% teie kehakaalust, millest 99% asub teie luudes. See oluline element läheb kaugemale sellest, et toetada luude tervist ; see toimib paljude ensüümide kofaktorina, toetab vereringesüsteemi, ja tagab lihaste nõuetekohase toimimise. Kuigi kaltsium on oluline igaühe jaoks, selle tähtsus on eriti rõhutatud lapsepõlves ja teistes olulistes eluetappides.

Kuidas kaltsium teie organismis toimib

Kaltsiumil on keskne roll tugevate, tervete luude ehitamisel ja säilitamisel. Teie keha peab pidevalt täiendama oma kaltsiumivarusid, kuna puudus võib põhjustada luude kaltsiumivabanemist, mis viib luukadu ja suurendab luumurdude vastuvõtlikkust TiB. Lisaks luutervisele, täidab kaltsium mitmesuguseid elutähtsaid funktsioone:

  • Hõlbustab neurotransmissiooni, juhtides närviimpulsse
  • Osaleb vere hüübimisprotsessides
  • Reguleerib rakkude regenereerimist ja viljastumisreaktsioone
  • Kontrollib lihaste kokkutõmbumist. ja hormoonide vabanemist

Piisava kaltsiumivarustuse tagamine on eriti oluline suurenenud nõudlusega perioodidel, nagu rasedus, kiired kasvufaasid, menopausid, ja vanemaealistel täiskasvanutel, kes kogevad vanuse- ja eluperioodi.luutiheduse vähenemine.

Kaltsium vs. lubi:

Oluline on teha vahet kaltsiumil ja lubjal, kuna neid sageli segi aetakse. Kaltsium on oluline mineraal, mis toetab luude tervist ja mida leidub toidulisandites. Lubi, seevastu, on kemikaal, mida kasutatakse põllumajanduses ja ehituses ning mis ei sobi inimtoiduks. Kuigi lubjakivi, kaltsiumkarbonaati sisaldav settekivim, on kaltsiumiga, seotud, on see omaette aine.

Kaltsium kokku:

Kogukaltsium on oluline diagnostiline parameeter, mida mõõdetakse vereseerumis. See test aitab hinnata üldist kaltsiumitaset organismis ja seda kasutatakse tavaliselt luu, neerude, kõrvalkilpnäärme, ja seedetrakti tervise jälgimiseks. Regulaarsed kaltsiumisisalduse mõõtmised muutuvad üha enam ennetavate tervisekontrollide osaks, et avastada võimalikke puudusi varakult ja võimaldada õigeaegset sekkumist.

Kaltsiumi kriitiline roll laste tervise jaoks

Kaltsium on eriti oluline lastele, mängides olulist rolli luude arengus ja üldises kasvus. Kaltsiumi tähtsus on kõige olulisem kolme esimese eluaasta jooksul, mil luud kasvavad ja arenevad kiiresti. Piisav kaltsiumitarbimine lapsepõlves aitab ennetada selliseid haigusi nagu ritsikad ja vähendada osteoporoosi riski hilisemas elus.

Kaltsiumirikkad toiduained tasakaalustatud toitumiseks

Kuigi piimatooted on tuntud kaltsiumiallikad, paljud teised toiduained võivad aidata katta kaltsiumivajadust:

  • Kala: sardiinid, lõhe, ja sprotid
  • Pähklid ja seemned: Mandlid, sarapuupähklid, ja seesamiseemned
  • Köögiviljad: Kaltsiumiga rikastatud toiduained: lehtkapsas, brokoli, rooskapsas, ja rohelised oad
  • Kaltsiumiga rikastatud toiduained: puuviljamahlad, tofu, ja taimse piima alternatiivid

Piimatoodete valimisel, vali madala rasvasisaldusega või rasvavaba variant, et vältida liigset küllastunud rasvade tarbimist. Pidage meeles, kaltsiumi sisaldavate toiduainete rikas ja mitmekesine toitumine on optimaalse kaltsiumitaseme säilitamise ja üldise tervise toetamise võti.

Kokkuvõte:

Kaltsiumi tähtsuse mõistmine ja piisava tarbimise tagamine on oluline tugevate luude, nõuetekohase lihastegevuse, ja üldise tervise säilitamiseks kogu elu jooksul. Kas tasakaalustatud toitumise või toidulisandite, kaudu, kaltsiumi tarbimise seadmine prioriteediks võib oluliselt kaasa aidata teie pikaajalisele heaolule. Kui olete mures oma kaltsiumitaseme pärast või kaalute toidulisandite, võtmist, konsulteerige tervishoiutöötajaga, et määrata kindlaks parim lähenemisviis teie individuaalsetele vajadustele.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi