Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Sport
  3. Süsivesikud
  4. Energiageelid

Energiageelid

(39 toodet)
  • Carbo
  • Energiageelid
  • Isotoonilised joogid
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Mix Flavour - 7 x 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy mitmekülgne pakk, segatud maitsed – 7 x 60 ml

    1 review
    Tavahind €10.69
    Ühiku hind€1.53 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, puuviljasalat - 60 ml x 10 tükki

    2 reviews
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 tükki

    1 review
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 pieces
    Läbi müüdud

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Troopilised puuviljad - 60 ml x 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, puuviljasalat - 60 ml

    2 reviews
    Tavahind €1.59
    Ühiku hind€53.00 /L
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 pieces
    Läbi müüdud

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Shots närimiskummid, Vaarikas - 60 g

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€3.48 /100g
    Vaata üksikasju
  • SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Raspberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Vaarikas - 60 ml

    2 reviews
    Tavahind €1.99
    Ühiku hind€33.17 /L
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €1.99
    Ühiku hind€66.33 /L
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    1 review
    Tavahind €1.59
    Ühiku hind€5.30 /100ml
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml
    Läbi müüdud

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €1.69
    Ühiku hind€56.33 /L
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml
    Läbi müüdud

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Troopilised puuviljad - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €1.59
    Ühiku hind€53.00 /L
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €1.59
    Ühiku hind€53.00 /L
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€0.51 /10g
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ananass - 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €14.49
    Ühiku hind€1.45 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Mustsõstar - 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €14.49
    Ühiku hind€1.45 tükk
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Mustsõstar - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €1.49
    Ühiku hind€24.83 /L
    Vaata üksikasju
  • SIS GO Isotonic Energy, Blueberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Mustikas - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €2.29
    Ühiku hind€38.17 /L
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.49
    Ühiku hind€0.61 /10g
    Vaata üksikasju
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropical Fruits - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Troopilised puuviljad - 36 g

    1 review
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€5.81 /100g
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€0.51 /10g
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Järgmine

Energiageelid: Medpaki energiageelid on salajane relv sportlastele, kes otsivad kiiret ja tõhusat energialaengut. Need kompaktsed energiaallikad pakuvad maitsvat ja mugavat viisi vastupidavuse säilitamiseks intensiivse füüsilise tegevuse ajal.

Energiageelide jõud

Meie energiageelid pakuvad võimsat kombinatsiooni eeliseid:

  • Kiire kofeiinipuhastus, mis tagab kohese erksuse
  • Kõrge süsivesikute sisaldus püsiva energia tagamiseks
  • Kiire imendumine ilma vee vajaduseta
  • Erinevad maitsed igale maitsele
  • Mugavad pakendid, et neid saaks tarbida ka teel olles

Kes peaks energiageele kasutama?

Energiageelid sobivad ideaalselt:

  • Kestvussportlased (jooksjad, jalgratturid, triatleetid)
  • Kõrge intensiivsusega intervalltreening (HIIT) harrastajad
  • Sportlased, kes võistlevad pika-kestvatel võistlustel
  • Kõik, kes vajavad kiiret energiakogust füüsilise koormuse ajal

Teadus energiageelide taga

Energiageelid on loodud kiireks imendumiseks ja tõhusaks energia ülekandmiseks:

  • Geeli kujul möödub ulatuslikust seedimisest
  • Kiire imendumine seedetraktis
  • Kõrge süsivesikute sisaldus pikaajalise energia vabanemise tagamiseks
  • Kofeiin suurendab keskendumisvõimet ja vähendab tajutud pinget

Mitmekülgne valik energiageele

Medpak, pakub erinevaid energiageele, mis vastavad teie erivajadustele:

  • Kofeiiniga rikastatud geelid lisastiimuleerimiseks
  • Vitamiinide ja mineraalidega rikastatud valemid igakülgseks toetuseks
  • Elektrolüütidega rikastatud geelid optimaalseks niisutamiseks
  • Tauriini sisaldavad valikud paremaks jõudluseks

Õige energiageeli valimine

Valige oma ideaalne energiageel vastavalt järgmistele kriteeriumidele:

  • Maitse-eelistused
  • Kofeiinisisaldus
  • Süsivesikute profiil (glükoos, maltodekstriin)
  • Täiendavad toitained (vitamiinid, mineraalid, elektrolüüdid)
  • Pakendamine ja tarbimisviis

Energiageelide lisamine treeningusse

Optimaalsete tulemuste saavutamiseks:

  • Tarbige 15-20 minutit enne intensiivset tegevust
  • Kasutage pikkade treeningute või võistluste ajal (iga 45-60 minuti järel)
  • Kombineerige sobiva hüdreerimisega, et saavutada parim imendumine
  • Katsetage treeningu ajal erinevaid maitseid ja koostiseid

Energiageelid:

Kuigi energiageelid pakuvad intensiivse tegevuse ajal olulist tuge, pea meeles:

  • Need täiendavad, ei asenda, tasakaalustatud toitumist
  • Kasutage koos õige toitumise ja vedeliku tarbimisega
  • Konsulteerige sportlasest toitumisnõustajaga individuaalsete nõuannete saamiseks

Suurendage oma sooritust Medpak'i energiageelidega

Kas te võtate vastu maratoni, surute läbi keerulise rattarajal, või võistlete triatlonis, meie Energiageelid on loodud selleks, et hoida teid tipptasemel. Täieliku energialahenduse saamiseks, kaaluge Energy Gels'i kombineerimist meie süsivesikute toidulisanditega või uurige meie isotoonilisi jooke igakülgseks hüdreerimiseks ja energia toetamiseks.

Toitke oma kirge ja saavutage uusi kõrgusi Medpaki esmaklassiliste Energy Gels'idega. Ostke nüüd ja kogege erinevust, mida kohene, tõhus energia võib teha teie sportlikus teekonnas.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi