Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu
  3. Intiimhügieen
  4. Geelid ja seebid

Geelid ja seebid

(11 toodet)
  • Geelid ja seebid
  • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intiimhügieenigeel piimhappega meestele - 250 ml

    No reviews
    Tavahind €12.09
    Ühiku hind€48.36 /L
    Vaata üksikasju
  • Lovely Lovers Aloe Vera Soothing Intimate Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Aloe Vera rahustav intiimgeel - 150 ml

    No reviews
    Tavahind €9.59
    Ühiku hind€63.93 /L
    Vaata üksikasju
  • Bioturm Intimate Hygiene Hel with Lactic Acid for women - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intiimhügieenihooldusabi piimhappega naistele - 250 ml

    1 review
    Tavahind €11.49
    Ühiku hind€45.96 /L
    Vaata üksikasju
  • Pierpaoli Intimate Hygiene Lotion with Organic Thyme Extract - 350 ml Pierpaoli Intimate Hygiene Lotion with Organic Thyme Extract - 350 ml
    Läbi müüdud

    Pierpaoli

    Eco Naturo mitmeotstarbeline vedelik - 1l

    1 review
    Tavahind €5.09
    Ühiku hind€14.54 /L
    Vaata üksikasju
  • Bioturm Intimate Cleansing Gel No. 26 - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm intiimpuhastusgeel nr 26 - 250 ml

    No reviews
    Tavahind €11.79
    Ühiku hind€47.16 /L
    Vaata üksikasju
  • Pierpaoli Bioconte Gentle Intimate Hygiene Lotion with Rose Hydrolate - 300 ml
    Läbi müüdud

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte õrn intiimhügieenilotion roosi hüdrolaadiga - 300 ml

    No reviews
    Tavahind €4.89
    Ühiku hind€16.30 /L
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Intime Emulsion for intimate hygiene - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Intime emulsioon intiimhügieeniks - 150 ml

    1 review
    Tavahind €12.79
    Ühiku hind€8.53 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Anthyllis Intimate Hygiene Liquid with Blueberry Extract - 300 ml
    Läbi müüdud

    Pierpaoli

    Anthyllis intiimhügieeni vedelik mustikaekstraktiga – 300 ml

    No reviews
    Tavahind €6.59
    Ühiku hind€21.97 /L
    Vaata üksikasju
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Lily of the Day - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Lily of the Day - 345 ml
    Läbi müüdud

    Nature Republic

    Nature Republic kehahooldusõli dušigeel , Päevalill - 345 ml

    No reviews
    Tavahind €10.09
    Ühiku hind€29.25 /L
    Vaata üksikasju
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Evening Lavender - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Evening Lavender - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic kehahooldusõli dušigeel , Õhtune lavendel - 345 ml

    No reviews
    Tavahind €10.09
    Ühiku hind€29.25 /L
    Vaata üksikasju
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Sunny Berry - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Sunny Berry - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Body Oil Wash dušigeel , Sunny Berry - 345 ml

    No reviews
    Tavahind €10.59
    Ühiku hind€30.70 /L
    Vaata üksikasju

Parandage oma isiklikku hooldust meie intiimgeelide ja -seebidega

Kogege isikliku hügieeni tippu meie kõrgekvaliteediliste intiimhooldusgeelide ja -seebidega. Meie tooted on loodud pakkuma võrratut värskust ja mugavust kogu päeva jooksul, meie tooted seavad esikohale teie heaolu ja usalduse. Avastage teaduse ja looduse täiuslik tasakaal meie hoolikalt koostatud tootesarjas.

Säilitage õrn tasakaal pH-optimeeritud valemitega

Meie intiimhoolduse geelid ja seebid on hoolikalt valmistatud, et säilitada teie tundlike piirkondade õrn pH-tasakaal. Erinevalt tavalistest seebidest, mis võivad häirida teie loomulikku tasakaalu, meie tooted pakuvad õrna puhastust, säilitades samal ajal teie naha kaitsebarjääri. Kogege mugavust ja kindlustunnet oma igapäevases rutiinis meie nahasõbralike koostiste abil, mis sobivad kõikidele nahatüüpidele.

Looduslikud koostisosad õrnaks, tõhusaks puhastamiseks

Oleme kasutanud looduse väge, et luua intiimhooldustooted, mis tõesti hoolitsevad teie naha eest. Meie geelidel ja seebidel on järgmised omadused:

  • Rahustavaid taimseid ekstrakte, mis rahustavad ja toidavad tundlikku nahka
  • Õrnad puhastusvahendid, mis eemaldavad ebapuhtuse tõhusalt ja ilma ärrituseta
  • Niisutavad koostisained, mis tagavad hoiavad teie naha pehme ja mugava
  • Looduslikud lõhnaained, mis tagavad peene, värske lõhna

Individuaalsed lahendused igale elustiilile

Me mõistame, et iga inimese vajadused on ainulaadsed. Seepärast vastab meie intiimhooldusgeelide ja -seebide valik erinevatele eelistustele ja elustiilidele:

  • Reisisõbralikud suurused värskuse tagamiseks teel olles
  • Lõhnastusvabad valikud tundliku nahaga inimestele
  • Extra- jaNiisutavad koostisained kuivadele või tundlikele piirkondadele
  • Värskendavad geelid jahutavaks, kosutavaks puhastuseks

Enesekindlus ja mugavus kogu päeva jooksul

Meie intiimhoolduse geelide ja seebidega, saate iga päevale vastu astuda uue enesekindlusega. Meie tooted on loodud pakkuma kauakestvat värskust ja mugavust, tagades, et tunnete end hommikust õhtuni kõige paremini. Jätke hüvasti mure lõhna või ebamugavustunde pärast, ja nautige vabadust, mis kaasneb õige intiimhooldusega.

Pühendumine teie heaolule

Me usume, et intiimhooldus on oluline osa teie üldisest tervisest ja heaolust. Seepärast oleme investeerinud toodete loomisesse, mis mitte ainult ei puhasta, vaid ka hooldavad ja kaitsevad. Valige meie intiimhoolduse geelid ja seebid, mis pakuvad tõeliselt terviklikku lähenemist isiklikule hügieenile.

Täiendage oma intiimhooldusrutiini meie tampoonide, tampoonide, ja tampoonidega täieliku isikliku hoolduse tagamiseks. Neile, kes otsivad looduslikke lahendusi, uurige meie taimseid toidulisandeid üldise reproduktiivse tervise toetamiseks.

Kogege erinevust, mida esmaklassiline intiimhooldus võib teie igapäevaelus muuta. Ostke meie geelide ja seebide kollektsiooni Toda y, ja avastage ideaalne toode, et tunneksite end iga päev värskena, enesekindlalt, ja mugavalt. Teie keha väärib parimat hooldust - valige meie intiimhoolduse geelid ja seebid tõelise leevenduse ja võrratu mugavuse tagamiseks.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi