Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu

Ilu

(2583 toodet)
  • Vann ja dušš
  • Kehakosmeetika
  • Näokosmeetika
  • Käed ja jalad
  • Juuksekosmeetika
  • Intiimhügieen
  • Suuhügieen
  • Päikesekaitse
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • K-SECRET Seoul 1988 Collagen Nourishing Face Capsules - 7 Pieces K-SECRET Seoul 1988 Collagen Nourishing Face Capsules - 7 Pieces
    15% soodustust

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Kollageeni toitvad näokapslid – 7 tükki

    No reviews
    Soodushind €17.16 Tavahind €20.19
    Ühiku hind€2.45 tükk
    Vaata üksikasju
  • Clinique Dramatically Different Moisturising Gel - 125 ml Clinique Dramatically Different Moisturising Gel - 125 ml Clinique Dramatically Different Moisturising Gel - 125 ml

    Clinique

    Clinique Dramatically Different niisutav geel – 125 ml

    No reviews
    Tavahind €35.29
    Ühiku hind€282.32 /L
    Vaata üksikasju
  • Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    Biodance

    Biodance kollageeni toitev näopuhastusõli – 200 ml

    No reviews
    Tavahind €20.19
    Ühiku hind€100.95 /L
    Vaata üksikasju
  • Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml Shiseido Future Solution Lx Regenerating Night Cream - 50 ml
    Läbi müüdud

    Shiseido

    Shiseido Future Solution Lx taastav öökreem – 50 ml

    No reviews
    Tavahind €257.09
    Ühiku hind€514.18 /100ml
    Vaata üksikasju
  • The Face Rice Water Bright Cleansing Foam - 150 ml The Face Rice Water Bright Cleansing Foam - 150 ml
    Läbi müüdud

    The Face Shop

    The Face Rice Water Bright puhastav vaht - 150 ml

    No reviews
    Tavahind €12.79
    Ühiku hind€85.27 /L
    Vaata üksikasju
  • Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g
    Läbi müüdud

    Mary&May

    Mary&May vegan pesemine näomaski komplekt + pintsel - 5 x 30 g

    No reviews
    Tavahind €21.19
    Ühiku hind€4.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Face Cream - 200 ml The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Face Cream - 200 ml
    Läbi müüdud
    15% soodustust

    The Face Shop

    The Face Shop Rice Water Bright puhastav näokreem – 200 ml

    No reviews
    Soodushind €13.76 Tavahind €16.19
    Ühiku hind€68.80 /L
    Vaata üksikasju
  • Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Blue

    Oral-B

    Oral-B Vitality Pro elektriline hambahari + harjaotsik – sinine

    No reviews
    Tavahind €30.29
    Ühiku hind€30.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Black
    Läbi müüdud

    Oral-B

    Oral-B Vitality Pro elektriline hambahari + harjaotsik – must

    No reviews
    Tavahind €30.29
    Ühiku hind€30.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple Oral-B Vitality Pro Electric Toothbrush + Brush Head - Purple

    Oral-B

    Oral-B Vitality Pro elektriline hambahari + harjaotsik – lilla

    No reviews
    Tavahind €30.29
    Ühiku hind€30.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Lion King - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Lion King - 4 Pieces
    Läbi müüdud

    Oral-B

    Oral-B pead Elektrilised hambaharjade pead , Lõvikuningas – 4 tükki

    No reviews
    Tavahind €18.19
    Ühiku hind€4.55 tükk
    Vaata üksikasju
  • Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Spider-Man - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Spider-Man - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Spider-Man - 4 Pieces
    Läbi müüdud

    Oral-B

    Oral-B pead Elektrilise hambaharja pead , Spider-Man – 4 tükki

    No reviews
    Tavahind €15.19
    Ühiku hind€3.80 tükk
    Vaata üksikasju
  • La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml
    15% soodustust

    La'dor

    La'dor Volumising Curl Styling Cream - 80 ml

    No reviews
    Soodushind €15.03 Tavahind €17.69
    Ühiku hind€18.79 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml Medicube Red Clear Cica Face and Body Mist - 200 ml
    Läbi müüdud

    Medicube

    Medicube Red Clear Cica näo- ja kehavihm - 200 ml

    No reviews
    Tavahind €24.19
    Ühiku hind€120.95 /L
    Vaata üksikasju
  • Medicube Red Soothing Toner for Acne-Prone Skin - 100 ml Medicube Red Soothing Toner for Acne-Prone Skin - 100 ml

    Medicube

    Medicube Red rahustav toonik aknealustele nahale – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €21.69
    Ühiku hind€216.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads with Lemon Extract - 30 Pieces Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads with Lemon Extract - 30 Pieces Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Exfoliating Pads with Lemon Extract - 30 Pieces

    Neogen Dermatology

    Neogen Bio-Peel marli koorivad padjad sidruniekstraktiga – 30 tükki

    No reviews
    Tavahind €19.19
    Ühiku hind€0.64 tükk
    Vaata üksikasju
  • Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Babassu Butter - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Babassu Butter - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Flylight pehmendav juuksehooldusaine , Babassu või - 200 ml

    No reviews
    Tavahind €13.29
    Ühiku hind€66.45 /L
    Vaata üksikasju
  • Medicube Deep Vita C Daily Brightening Sheet Masks - 30 Pieces Medicube Deep Vita C Daily Brightening Sheet Masks - 30 Pieces
    5% soodustust

    Medicube

    Medicube Deep Vita C igapäevased nahka heledamaks muutvad lehemaskid – 30 tükki

    No reviews
    Soodushind €25.57 Tavahind €26.99
    Ühiku hind€0.85 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 Pieces Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 Pieces Medicube Super Cica Daily Soothing Sheet Masks - 30 Pieces
    Läbi müüdud

    Medicube

    Medicube Super Cica Daily rahustavad lehemaskid – 30 tükki

    No reviews
    Tavahind €37.29
    Ühiku hind€1.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • Secret Key Lemon Sparkling Face Scrub - 120 ml Secret Key Lemon Sparkling Face Scrub - 120 ml
    30% soodustust

    Secret Key

    Secret Key Lemon Sparkling Face Cleanser – 120 ml

    No reviews
    Soodushind €21.20 Tavahind €30.29
    Ühiku hind€176.67 /L
    Vaata üksikasju
  • Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee kakaoextraktiga energiseeriv hüdrogeelmask – 5 tükki

    No reviews
    Tavahind €16.19
    Ühiku hind€3.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces
    Läbi müüdud

    Petitfee

    Petitfee Gold hüdrogeelmask kulla ja ženšenni ekstraktiga – 5 tükki

    No reviews
    Tavahind €15.19
    Ühiku hind€3.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 17C Porcelain TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 24W Soft Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 29N Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 21W Natural Ivory
    Kuni 10% soodustust

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4 , 5 g

    No reviews
    SoodushindAlates €18.89 Tavahind €20.99
    Ühiku hind€419.78 /100g
    Vaata üksikasju
  • TIAM Snail & Azulene Face Cream - 100 ml TIAM Snail & Azulene Face Cream - 100 ml
    Läbi müüdud
    10% soodustust

    TIA'M

    TIAM Snail & Azulene näokreem – 100 ml

    No reviews
    Soodushind €12.68 Tavahind €14.09
    Ühiku hind€126.80 /L
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 104 / 108
  • 1
  • …
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • …
  • 108
  • Järgmine

Avastage täiuslik valik tipptasemel kehahooldus- ja ilutooteid, et te näeksite välja ja tunneksite end fantastiliselt. Meie isikliku hoolduse ja ilu valik pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad kõiki teie enesehooldusrutiini aspekte, alates vannitamisest ja nahahooldusest kuni suuhügieeni ja intiimhoolduseni.

Elustav

Tõsta oma enesehooldust Premium personal care & Beauty Products

Medpak, pakub laia valikut tipptasemel isikliku hoolduse ja ilu tooteid, mis on mõeldud teie igapäevase rutiini täiustamiseks. Meie hoolikalt kureeritud valik vastab kõigile enesehoolduse aspektidele, tagades, et näete ja tunnete end parimana pealaest jalatallani.

Luksuslikud vanni- ja dušitooted

Muudatage oma vannielamus meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodetega. Valige erinevate õrnade seebide, ergutavate kehapesuvahendite, ja rahustavate vannisoolade hulgast. Meie toodetes on mahedad koostisained, mis hoiavad ära nahaärrituse ja kuivuse, saadaval mitmesuguste lõhnadega, mis sobivad teie meeleolule.

Toitvad kehahoolduslahendused

Hoidke oma nahk terve ja särav meie laiahaardelise kehahoolduskollektsiooniga. Meie valikusse kuuluvad:

  • Niisutavad kreemid ja kehaõlid
  • Koorivad koorijad sileda naha jaoks
  • Sihtotstarbelised tselluliidikreemid

Meie tooted sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin, ning pakuvad kestvat niisutust ja parandavad naha elastsust.

Täiustatud näohooldus

Saavutage särav jume meie tipptasemel näohooldussarja abil. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele, sealhulgas:

  • Õrnad puhastusvahendid kõikidele nahatüüpidele
  • Tasakaalustavad toonerid
  • Sihtotstarbelised seerumid konkreetsetele nahaprobleemidele
  • Toitvad niisutajad

Kas teil on rasvane, kuiv, või tundlik nahk, meie hoolikalt koostatud tooted annavad tõhusaid tulemusi, kahjustamata seejuures naha tervist.

Spetsiaalne hooldus kätele ja jalgadele

Andke oma jäsemetele väärilist tähelepanu meie spetsiaalsete käte- ja jalgade hooldustoodete abil. Meie valikus on toitvad kätekreemid, noorendavad jalakoorijad, ja tõhusad kõhukinnisuse eemaldajad, et hoida käed ja jalad pehmed ja siledad.

Innovatiivsed juuksehoolduslahendused

Saavutage terved, ilusad juuksed meie uuendusliku juuksehoolduskollektsiooniga. Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Toitvad šampoonid ja palsamid
  • Sügavalt hooldavad juuksemaskid
  • Stilistikatooted kõikidele juuksetüüpidele

Meie asjatundlikult koostatud tooted soodustavad tugevat juuste kasvu, vähendavad säritust, ja suurendavad sära, et juuksed oleksid kaunid, terved.

Õrn intiimhooldus

Säilitage optimaalne intiimhooldus meie diskreetse ja tõhusa intiimhoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad pH-tasakaaluga pesuvahendid, õrnad salvrätikud, ja rahustavad kreemid, mis kõik on formuleeritud selliste õrnade koostisosadega nagu aloe vera ja kummel, mis tagavad ohutu ja põhjaliku puhastamise.

Põhjalik suuhooldus

Saavutage suurepärane suuhügieen meie laia suuhooldustoodete valiku abil. Meie valikusse kuuluvad:

  • Looduslike koostisainetega hambapastad
  • Värskendavad suuvedelikud
  • Tõhus hambaniit

Meie tooted on koostatud looduslike koostisosadega, nagu piparmündiõli ja teepuuõli, meie tooted pakuvad TiB aktiivseid omadusi puhta, terve suu jaoks.

Miks valida Medpak oma isikliku hoolduse ja ilu vajaduste jaoks?

Medpak, on pühendunud sellele, et pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga isikliku hoolduse ja ilu tooteid. Meie valik on:

  • Hoolikalt kureeritud usaldusväärsetelt kaubamärkidelt
  • Koostatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, kus võimalik
  • Sobivad erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele
  • Rangelt testitud kvaliteedi ja tõhususe suhtes

Tutvu meie põhjaliku Personal Care & Beauty collection ja avastage ideaalsed tooted, mis täiustavad teie enesehooldusrutiini. Alates nahahooldusvahenditest kuni juuksehooldusuuendusteni, Medpak pakub kõike, mida vajate, et näha välja ja tunda end parimana.

Tõsta oma isikliku hoolduse rutiini Medpaki esmaklassilise valikuga. Teie teekond särava naha, tervete juuste, ja üldise heaoluni algab siit!

Vanni ja duši elamused: Rejuvenate and Nourish

Tõstke oma vanni- või dušiaega meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodete kollektsiooniga. Meie valikus on seebid, kehapesu, ja vannisoolad, mis on valmistatud mahedate koostisosadega, et vältida ärritust ja kuivust. Valige mitmesuguste lõhnade hulgast, mis sobivad teie meeleolule, kas otsite rahustavat lavendlilõhna või ergutavat tsitruselõhna.

Essential Body Care: Elavdage ja kaitske oma nahka

Hoidke oma nahk tervena ja toiduna meie laiaulatusliku kehahoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad kreemid, õlid, koorivad koorijad, ja tselluliidikreemid, mis kõik sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin., kogege kestvat niisutust ja naha suuremat elastsust, jättes naha elastseks ja sametiselt siledaks.

Täiustatud näohooldus: Avage särav, tervislik nahk

Saavutage särav, tervislik nahk meie tipptasemel näohooldusvahenditega, mis sisaldavad puhastusvahendeid, toonikuid, seerumeid, ja niisutavaid kreeme. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja -probleemidele, ning sobivad rasusele, kuivale, või tundlikule nahale. Hoolikalt valitud koostisained tagavad õrnad, kuid tõhusad tulemused, võimaldades teil saavutada oma nahahoolduse eesmärgid, ohustamata teie naha heaolu.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hoolitsege oma Kuva rohkem

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi