Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu

Ilu

(2583 toodet)
  • Vann ja dušš
  • Kehakosmeetika
  • Näokosmeetika
  • Käed ja jalad
  • Juuksekosmeetika
  • Intiimhügieen
  • Suuhügieen
  • Päikesekaitse
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces

    Vivicot

    Vivicot Biolagunevad üliõhukesed hügieenirätikud - 14 tk.

    No reviews
    Tavahind €2.89
    Ühiku hind€0.21 tükk
    Vaata üksikasju
  • Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml
    16% soodustust

    Mary&May

    Mary&May Multi Hyaluronics seerum - 30 ml

    No reviews
    Soodushind €11.46 Tavahind €13.59
    Ühiku hind€38.20 /100ml
    Vaata üksikasju
  • AXIS-Y Daily Purifying Treatment Toner 200 ml

    Axis-Y

    AXIS-Y igapäevane puhastav hooldustoner – 200 ml

    No reviews
    Tavahind €15.69
    Ühiku hind€7.85 /100ml
    Vaata üksikasju
  • RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g
    Läbi müüdud

    RareCraft

    RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g

    No reviews
    Tavahind €18.39
    Ühiku hind€18.39 /100g
    Vaata üksikasju
  • Missha Time Revolution Night Repair Serum - 50 ml Missha Time Revolution Night Repair Serum - 50 ml

    Missha

    Missha Time Revolution öine parandav seerum - 50 ml

    No reviews
    Tavahind €30.29
    Ühiku hind€60.58 /100ml
    Vaata üksikasju
  • COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 50 ml COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 50 ml

    COSRX

    COSRX Salitsüülhapet sisaldav igapäevane õrnatoimeline puhastusvahend - 50 ml

    No reviews
    Tavahind €9.09
    Ühiku hind€18.18 /100ml
    Vaata üksikasju
  • COSRX Moisture Power Enriched Cream - 50 ml

    COSRX

    COSRX Moisture Power Enriched Cream - 50 ml

    No reviews
    Tavahind €20.99
    Ühiku hind€41.98 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml
    Läbi müüdud

    Isntree

    Isntree Real Mugwort Calming Clay Mask - 100 ml

    No reviews
    Tavahind €17.99
    Ühiku hind€179.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Benton Benton Centella Cica Mask - 1 piece

    Benton

    Benton Benton Centella Cica Mask - 1 tükk

    No reviews
    Tavahind €2.99
    Ühiku hind€1.30 /10g
    Vaata üksikasju
  • Benton Nourishing Sheet Mask Fermentation Mask Pack - 1 piece

    Benton

    Bentoni toitev lehtmask Fermentatsioonimaskide pakend - 1 tk

    No reviews
    Tavahind €2.59
    Ühiku hind€1.30 /10g
    Vaata üksikasju
  • Fitomed Traditional Semi-fat Cream for Combination Skin - 55 g Fitomed Traditional Semi-fat Cream for Combination Skin - 55 g Fitomed Traditional Semi-fat Cream for Combination Skin - 55 g
    Läbi müüdud

    Fitomed

    Fitomed Traditsiooniline poolrasvane kreem kombineeritud nahale - 55 g

    No reviews
    Tavahind €5.69
    Ühiku hind€10.35 /100g
    Vaata üksikasju
  • A'Pieu Chocolate Milk One-Pack Face Mask - 21 g A'Pieu Chocolate Milk One-Pack Face Mask - 21 g

    A'Pieu

    A'Pieu šokolaadipiima näomask ühes pakendis - 21 g

    No reviews
    Tavahind €1.59
    Ühiku hind€0.76 /10g
    Vaata üksikasju
  • Vivicot Night Pads with Wings Be natural - 10 pieces
    10% soodustust

    Vivicot

    Vivicot Öökatjad koos tiibadega Be natural - 10 tk

    No reviews
    Soodushind €3.32 Tavahind €3.69
    Ühiku hind€0.33 tükk
    Vaata üksikasju
  • Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml Heimish Hydrogel Eye Patch Bulgarian Rose Water - 60 ml

    Heimish

    Heimish Hüdrogeelne silmaplaaster Bulgaaria roosivesi - 60 ml

    2 reviews
    Tavahind €13.99
    Ühiku hind€233.17 /L
    Vaata üksikasju
  • Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Premium Collagen Naite niitkreem kaelale – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €19.69
    Ühiku hind€196.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream - 100 ml Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream - 100 ml Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream - 100 ml

    Purito

    Purito Seoul Oat-In rahustav geelkreem – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €15.39
    Ühiku hind€153.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 Sheets Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 Sheets Mediheal The N.M.F Ampoule Mask Hydrating - 10 Sheets

    Mediheal

    Mediheal N.M.F ampullimask niisutav – 10 lehte

    No reviews
    Tavahind €19.99
    Ühiku hind€2.00 tükk
    Vaata üksikasju
  • Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, Anti-Wrinkle Face Cream – 15 ml Centellian24 Madeca Cream Time Reverse, Anti-Wrinkle Face Cream – 15 ml
    26% soodustust

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, kortsuvastane näokreem – 15 ml

    No reviews
    Soodushind €7.66 Tavahind €10.29
    Ühiku hind€51.07 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g

    Dr.Althea

    Dr. Althea Melaclear näokreem – 20 g

    No reviews
    Tavahind €29.89
    Ühiku hind€149.45 /100g
    Vaata üksikasju
  • Dabur Miswak Herbal Toothpaste – 158 g

    Dabur

    Dabur Miswak taimne hambapasta – 158 g

    No reviews
    Tavahind €5.19
    Ühiku hind€32.85 /kg
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Spray for Pets - 150 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 kolloidhõbe 25 ppm , Pihusti lemmikloomadele – 150 ml

    No reviews
    Tavahind €4.19
    Ühiku hind€27.93 /L
    Vaata üksikasju
  • APAGARD Serena Stain Care Type Toothpaste, Removes Stains - 53 g APAGARD Serena Stain Care Type Toothpaste, Removes Stains - 53 g

    APAGARD

    APAGARD Serena Stain Care Type hambapasta , Eemaldab plekid – 53 g

    1 review
    Tavahind €13.09
    Ühiku hind€24.70 /100g
    Vaata üksikasju
  • KOPHER Curepair Mela Strengthening and Regenerating Face Cream - 35 ml KOPHER Curepair Mela Strengthening and Regenerating Face Cream - 35 ml KOPHER Curepair Mela Strengthening and Regenerating Face Cream - 35 ml

    KOPHER

    KOPHER Curepair Mela tugevdav ja taastav näokreem – 35 ml

    1 review
    Tavahind €23.19
    Ühiku hind€66.26 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Torriden DIVE-IN Soothing and Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid - 100 ml Torriden DIVE-IN Soothing and Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid - 100 ml Torriden DIVE-IN Soothing and Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid - 100 ml
    Läbi müüdud

    Torriden

    Torriden DIVE-IN Rahustav ja niisutav kreem hüaluroonhappega – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €18.19
    Ühiku hind€18.19 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 50 / 108
  • 1
  • …
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • …
  • 108
  • Järgmine

Avastage täiuslik valik tipptasemel kehahooldus- ja ilutooteid, et te näeksite välja ja tunneksite end fantastiliselt. Meie isikliku hoolduse ja ilu valik pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad kõiki teie enesehooldusrutiini aspekte, alates vannitamisest ja nahahooldusest kuni suuhügieeni ja intiimhoolduseni.

Elustav

Tõsta oma enesehooldust Premium personal care & Beauty Products

Medpak, pakub laia valikut tipptasemel isikliku hoolduse ja ilu tooteid, mis on mõeldud teie igapäevase rutiini täiustamiseks. Meie hoolikalt kureeritud valik vastab kõigile enesehoolduse aspektidele, tagades, et näete ja tunnete end parimana pealaest jalatallani.

Luksuslikud vanni- ja dušitooted

Muudatage oma vannielamus meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodetega. Valige erinevate õrnade seebide, ergutavate kehapesuvahendite, ja rahustavate vannisoolade hulgast. Meie toodetes on mahedad koostisained, mis hoiavad ära nahaärrituse ja kuivuse, saadaval mitmesuguste lõhnadega, mis sobivad teie meeleolule.

Toitvad kehahoolduslahendused

Hoidke oma nahk terve ja särav meie laiahaardelise kehahoolduskollektsiooniga. Meie valikusse kuuluvad:

  • Niisutavad kreemid ja kehaõlid
  • Koorivad koorijad sileda naha jaoks
  • Sihtotstarbelised tselluliidikreemid

Meie tooted sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin, ning pakuvad kestvat niisutust ja parandavad naha elastsust.

Täiustatud näohooldus

Saavutage särav jume meie tipptasemel näohooldussarja abil. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele, sealhulgas:

  • Õrnad puhastusvahendid kõikidele nahatüüpidele
  • Tasakaalustavad toonerid
  • Sihtotstarbelised seerumid konkreetsetele nahaprobleemidele
  • Toitvad niisutajad

Kas teil on rasvane, kuiv, või tundlik nahk, meie hoolikalt koostatud tooted annavad tõhusaid tulemusi, kahjustamata seejuures naha tervist.

Spetsiaalne hooldus kätele ja jalgadele

Andke oma jäsemetele väärilist tähelepanu meie spetsiaalsete käte- ja jalgade hooldustoodete abil. Meie valikus on toitvad kätekreemid, noorendavad jalakoorijad, ja tõhusad kõhukinnisuse eemaldajad, et hoida käed ja jalad pehmed ja siledad.

Innovatiivsed juuksehoolduslahendused

Saavutage terved, ilusad juuksed meie uuendusliku juuksehoolduskollektsiooniga. Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Toitvad šampoonid ja palsamid
  • Sügavalt hooldavad juuksemaskid
  • Stilistikatooted kõikidele juuksetüüpidele

Meie asjatundlikult koostatud tooted soodustavad tugevat juuste kasvu, vähendavad säritust, ja suurendavad sära, et juuksed oleksid kaunid, terved.

Õrn intiimhooldus

Säilitage optimaalne intiimhooldus meie diskreetse ja tõhusa intiimhoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad pH-tasakaaluga pesuvahendid, õrnad salvrätikud, ja rahustavad kreemid, mis kõik on formuleeritud selliste õrnade koostisosadega nagu aloe vera ja kummel, mis tagavad ohutu ja põhjaliku puhastamise.

Põhjalik suuhooldus

Saavutage suurepärane suuhügieen meie laia suuhooldustoodete valiku abil. Meie valikusse kuuluvad:

  • Looduslike koostisainetega hambapastad
  • Värskendavad suuvedelikud
  • Tõhus hambaniit

Meie tooted on koostatud looduslike koostisosadega, nagu piparmündiõli ja teepuuõli, meie tooted pakuvad TiB aktiivseid omadusi puhta, terve suu jaoks.

Miks valida Medpak oma isikliku hoolduse ja ilu vajaduste jaoks?

Medpak, on pühendunud sellele, et pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga isikliku hoolduse ja ilu tooteid. Meie valik on:

  • Hoolikalt kureeritud usaldusväärsetelt kaubamärkidelt
  • Koostatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, kus võimalik
  • Sobivad erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele
  • Rangelt testitud kvaliteedi ja tõhususe suhtes

Tutvu meie põhjaliku Personal Care & Beauty collection ja avastage ideaalsed tooted, mis täiustavad teie enesehooldusrutiini. Alates nahahooldusvahenditest kuni juuksehooldusuuendusteni, Medpak pakub kõike, mida vajate, et näha välja ja tunda end parimana.

Tõsta oma isikliku hoolduse rutiini Medpaki esmaklassilise valikuga. Teie teekond särava naha, tervete juuste, ja üldise heaoluni algab siit!

Vanni ja duši elamused: Rejuvenate and Nourish

Tõstke oma vanni- või dušiaega meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodete kollektsiooniga. Meie valikus on seebid, kehapesu, ja vannisoolad, mis on valmistatud mahedate koostisosadega, et vältida ärritust ja kuivust. Valige mitmesuguste lõhnade hulgast, mis sobivad teie meeleolule, kas otsite rahustavat lavendlilõhna või ergutavat tsitruselõhna.

Essential Body Care: Elavdage ja kaitske oma nahka

Hoidke oma nahk tervena ja toiduna meie laiaulatusliku kehahoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad kreemid, õlid, koorivad koorijad, ja tselluliidikreemid, mis kõik sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin., kogege kestvat niisutust ja naha suuremat elastsust, jättes naha elastseks ja sametiselt siledaks.

Täiustatud näohooldus: Avage särav, tervislik nahk

Saavutage särav, tervislik nahk meie tipptasemel näohooldusvahenditega, mis sisaldavad puhastusvahendeid, toonikuid, seerumeid, ja niisutavaid kreeme. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja -probleemidele, ning sobivad rasusele, kuivale, või tundlikule nahale. Hoolikalt valitud koostisained tagavad õrnad, kuid tõhusad tulemused, võimaldades teil saavutada oma nahahoolduse eesmärgid, ohustamata teie naha heaolu.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hoolitsege oma Kuva rohkem

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi