Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu

Ilu

(2583 toodet)
  • Vann ja dušš
  • Kehakosmeetika
  • Näokosmeetika
  • Käed ja jalad
  • Juuksekosmeetika
  • Intiimhügieen
  • Suuhügieen
  • Päikesekaitse
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • Nature Republic Sheet Mask with Acai Berry Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Acai Berry Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic lehemask acai-marja ekstraktiga – 23 ml

    No reviews
    Tavahind €1.39
    Ühiku hind€6.04 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Nature Republic Sheet Mask with Orange Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Orange Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic lehemask apelsiniekstraktiga – 23 ml

    No reviews
    Tavahind €1.39
    Ühiku hind€6.04 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Nature Republic Sheet Mask with Tomato Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Tomato Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic lehemask tomati ekstraktiga – 23 ml

    No reviews
    Tavahind €1.39
    Ühiku hind€6.04 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Vatika Lemon Dandruff Guard Anti-Dandruff Shampoo with Lemon Extract - 400 ml
    Läbi müüdud

    Vatika

    Vatika Lemon Dandruff Guard kõõmavastane šampoon sidruniekstraktiga – 400 ml

    1 review
    Tavahind €6.69
    Ühiku hind€16.73 /L
    Vaata üksikasju
  • Vatika Shine-Enhancing Shampoo with Argan Oil - 400 ml
    Läbi müüdud

    Vatika

    Vatika läikest suurendav šampoon argaaniõliga - 400 ml

    No reviews
    Tavahind €7.09
    Ühiku hind€17.73 /L
    Vaata üksikasju
  • Oral-B Heads iO Ultimate Clean Electric Toothbrush Heads, Black - 4 Pieces Oral-B Heads iO Ultimate Clean Electric Toothbrush Heads, Black - 4 Pieces Oral-B Heads iO Ultimate Clean Electric Toothbrush Heads, Black - 4 Pieces
    Läbi müüdud

    Oral-B

    Oral-B Heads iO Ultimate Clean elektrilise hambaharja pead, mustad – 4 tükki

    No reviews
    Tavahind €28.29
    Ühiku hind€7.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Petitfee Snow Lotus White Brightening Face Cream - 50 ml
    20% soodustust

    Petitfee

    Petitfee Snow Lotus valgendav näokreem – 50 ml

    No reviews
    Soodushind €8.79 Tavahind €10.99
    Ühiku hind€17.58 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Some By Mi Hyaluron Moisturising Sheet Mask - 25 g Some By Mi Hyaluron Moisturising Sheet Mask - 25 g

    Some by Mi

    Some by Mi Hüalurooniga niisutav lehemask - 25 g

    No reviews
    Tavahind €2.79
    Ühiku hind€11.16 /100g
    Vaata üksikasju
  • Indus Valley Gentle 2-in-1 Shampoo for Daily Use – 200 ml
    Läbi müüdud

    Indus Valley

    Indus Valley õrn 2-in-1 šampoon igapäevaseks kasutamiseks – 200 ml

    No reviews
    Tavahind €6.89
    Ühiku hind€34.45 /L
    Vaata üksikasju
  • COSRX Anti-Wrinkle Face Cream with 0.3% Retinol - 20 ml COSRX Anti-Wrinkle Face Cream with 0.3% Retinol - 20 ml COSRX Anti-Wrinkle Face Cream with 0.3% Retinol - 20 ml
    Läbi müüdud

    COSRX

    COSRX Kortsuvastane näokreem 0,3% retinooliga – 20 ml

    No reviews
    Tavahind €21.79
    Ühiku hind€108.95 /100ml
    Vaata üksikasju
  • COSRX Peptide Collagen Glow Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Peptide Collagen Glow Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Peptide Collagen Glow Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces

    COSRX

    COSRX Peptiid-kollageeni sära hüdrogeel-lehemask – 3 tükki

    No reviews
    Tavahind €12.89
    Ühiku hind€4.30 tükk
    Vaata üksikasju
  • FarmStay Real Essence Sheet Mask with Peach Extract - 23 ml
    Läbi müüdud

    FarmStay

    FarmStay Real Essence lehemask virsikuekstraktiga – 23 ml

    No reviews
    Tavahind €1.39
    Ühiku hind€6.04 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Skala Expert Mais Cachos Shampoo - 325 ml
    Läbi müüdud

    Skala Expert

    Skala Expert Mais Cachos šampoon - 325 ml

    No reviews
    Tavahind €6.09
    Ühiku hind€18.74 /L
    Vaata üksikasju
  • Skala Expert Oleo De Argan Shampoo - 325 ml

    Skala Expert

    Skala Expert Oleo De Argan šampoon – 325 ml

    No reviews
    Tavahind €5.59
    Ühiku hind€17.20 /L
    Vaata üksikasju
  • La'dor Wonder Tear Moisturising Hair Treatment - 250 ml La'dor Wonder Tear Moisturising Hair Treatment - 250 ml La'dor Wonder Tear Moisturising Hair Treatment - 250 ml
    10% soodustust

    La'dor

    La'dor Wonder Tear niisutav juuksehooldus - 250 ml

    No reviews
    Soodushind €16.64 Tavahind €18.49
    Ühiku hind€66.56 /L
    Vaata üksikasju
  • Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid - 100 ml Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid - 100 ml
    Läbi müüdud

    Isntree

    Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid - 100 ml

    No reviews
    Tavahind €14.69
    Ühiku hind€146.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml
    Läbi müüdud

    Abib

    Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml

    1 review
    Tavahind €8.59
    Ühiku hind€28.63 /100ml
    Vaata üksikasju
  • SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask - 25 ml SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask - 25 ml SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask - 25 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskari Centella veegeel-leheampullimask – 25 ml

    No reviews
    Tavahind €2.39
    Ühiku hind€9.56 /100ml
    Vaata üksikasju
  • APLB Cream with Salicylic Acid BHA and Arbutin - 55 ml APLB Cream with Salicylic Acid BHA and Arbutin - 55 ml
    25% soodustust

    APLB

    APLB kreem salitsüülhappega BHA ja arbutiiniga – 55 ml

    No reviews
    Soodushind €10.26 Tavahind €13.69
    Ühiku hind€18.65 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Moisturizing Cream - 50 g Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Moisturizing Cream - 50 g
    10% soodustust

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth öine niisutav kreem – 50 g

    No reviews
    Soodushind €24.56 Tavahind €27.29
    Ühiku hind€49.12 /100g
    Vaata üksikasju
  • Dabur Ayurvedic Mouthwash - 90 ml Dabur Ayurvedic Mouthwash - 90 ml

    Dabur

    Dabur Ayurvedic suuvee – 90 ml

    No reviews
    Tavahind €8.89
    Ühiku hind€9.88 /100ml
    Vaata üksikasju
  • K-SECRET Seoul 1988 Cream with 97% Snail Mucus and Rice - 100 ml K-SECRET Seoul 1988 Cream with 97% Snail Mucus and Rice - 100 ml K-SECRET Seoul 1988 Cream with 97% Snail Mucus and Rice - 100 ml

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 kreem 97% teokarbiga ja riisiga – 100 ml

    1 review
    Tavahind €18.09
    Ühiku hind€180.90 /L
    Vaata üksikasju
  • By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water - 120 ml By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water - 120 ml By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water - 120 ml By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water - 120 ml
    Läbi müüdud

    By Wishtrend

    Autor: Wish trend Mandelhape 5% nahka ettevalmistav vesi – 120 ml

    No reviews
    Tavahind €21.19
    Ühiku hind€176.58 /L
    Vaata üksikasju
  • SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica BHA Foam - 125 ml SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica BHA Foam - 125 ml SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica BHA Foam - 125 ml
    15% soodustust

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskari Centella Tea-Trica BHA vaht - 125 ml

    No reviews
    Soodushind €11.76 Tavahind €13.89
    Ühiku hind€94.08 /L
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 60 / 108
  • 1
  • …
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • …
  • 108
  • Järgmine

Avastage täiuslik valik tipptasemel kehahooldus- ja ilutooteid, et te näeksite välja ja tunneksite end fantastiliselt. Meie isikliku hoolduse ja ilu valik pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad kõiki teie enesehooldusrutiini aspekte, alates vannitamisest ja nahahooldusest kuni suuhügieeni ja intiimhoolduseni.

Elustav

Tõsta oma enesehooldust Premium personal care & Beauty Products

Medpak, pakub laia valikut tipptasemel isikliku hoolduse ja ilu tooteid, mis on mõeldud teie igapäevase rutiini täiustamiseks. Meie hoolikalt kureeritud valik vastab kõigile enesehoolduse aspektidele, tagades, et näete ja tunnete end parimana pealaest jalatallani.

Luksuslikud vanni- ja dušitooted

Muudatage oma vannielamus meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodetega. Valige erinevate õrnade seebide, ergutavate kehapesuvahendite, ja rahustavate vannisoolade hulgast. Meie toodetes on mahedad koostisained, mis hoiavad ära nahaärrituse ja kuivuse, saadaval mitmesuguste lõhnadega, mis sobivad teie meeleolule.

Toitvad kehahoolduslahendused

Hoidke oma nahk terve ja särav meie laiahaardelise kehahoolduskollektsiooniga. Meie valikusse kuuluvad:

  • Niisutavad kreemid ja kehaõlid
  • Koorivad koorijad sileda naha jaoks
  • Sihtotstarbelised tselluliidikreemid

Meie tooted sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin, ning pakuvad kestvat niisutust ja parandavad naha elastsust.

Täiustatud näohooldus

Saavutage särav jume meie tipptasemel näohooldussarja abil. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele, sealhulgas:

  • Õrnad puhastusvahendid kõikidele nahatüüpidele
  • Tasakaalustavad toonerid
  • Sihtotstarbelised seerumid konkreetsetele nahaprobleemidele
  • Toitvad niisutajad

Kas teil on rasvane, kuiv, või tundlik nahk, meie hoolikalt koostatud tooted annavad tõhusaid tulemusi, kahjustamata seejuures naha tervist.

Spetsiaalne hooldus kätele ja jalgadele

Andke oma jäsemetele väärilist tähelepanu meie spetsiaalsete käte- ja jalgade hooldustoodete abil. Meie valikus on toitvad kätekreemid, noorendavad jalakoorijad, ja tõhusad kõhukinnisuse eemaldajad, et hoida käed ja jalad pehmed ja siledad.

Innovatiivsed juuksehoolduslahendused

Saavutage terved, ilusad juuksed meie uuendusliku juuksehoolduskollektsiooniga. Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Toitvad šampoonid ja palsamid
  • Sügavalt hooldavad juuksemaskid
  • Stilistikatooted kõikidele juuksetüüpidele

Meie asjatundlikult koostatud tooted soodustavad tugevat juuste kasvu, vähendavad säritust, ja suurendavad sära, et juuksed oleksid kaunid, terved.

Õrn intiimhooldus

Säilitage optimaalne intiimhooldus meie diskreetse ja tõhusa intiimhoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad pH-tasakaaluga pesuvahendid, õrnad salvrätikud, ja rahustavad kreemid, mis kõik on formuleeritud selliste õrnade koostisosadega nagu aloe vera ja kummel, mis tagavad ohutu ja põhjaliku puhastamise.

Põhjalik suuhooldus

Saavutage suurepärane suuhügieen meie laia suuhooldustoodete valiku abil. Meie valikusse kuuluvad:

  • Looduslike koostisainetega hambapastad
  • Värskendavad suuvedelikud
  • Tõhus hambaniit

Meie tooted on koostatud looduslike koostisosadega, nagu piparmündiõli ja teepuuõli, meie tooted pakuvad TiB aktiivseid omadusi puhta, terve suu jaoks.

Miks valida Medpak oma isikliku hoolduse ja ilu vajaduste jaoks?

Medpak, on pühendunud sellele, et pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga isikliku hoolduse ja ilu tooteid. Meie valik on:

  • Hoolikalt kureeritud usaldusväärsetelt kaubamärkidelt
  • Koostatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, kus võimalik
  • Sobivad erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele
  • Rangelt testitud kvaliteedi ja tõhususe suhtes

Tutvu meie põhjaliku Personal Care & Beauty collection ja avastage ideaalsed tooted, mis täiustavad teie enesehooldusrutiini. Alates nahahooldusvahenditest kuni juuksehooldusuuendusteni, Medpak pakub kõike, mida vajate, et näha välja ja tunda end parimana.

Tõsta oma isikliku hoolduse rutiini Medpaki esmaklassilise valikuga. Teie teekond särava naha, tervete juuste, ja üldise heaoluni algab siit!

Vanni ja duši elamused: Rejuvenate and Nourish

Tõstke oma vanni- või dušiaega meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodete kollektsiooniga. Meie valikus on seebid, kehapesu, ja vannisoolad, mis on valmistatud mahedate koostisosadega, et vältida ärritust ja kuivust. Valige mitmesuguste lõhnade hulgast, mis sobivad teie meeleolule, kas otsite rahustavat lavendlilõhna või ergutavat tsitruselõhna.

Essential Body Care: Elavdage ja kaitske oma nahka

Hoidke oma nahk tervena ja toiduna meie laiaulatusliku kehahoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad kreemid, õlid, koorivad koorijad, ja tselluliidikreemid, mis kõik sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin., kogege kestvat niisutust ja naha suuremat elastsust, jättes naha elastseks ja sametiselt siledaks.

Täiustatud näohooldus: Avage särav, tervislik nahk

Saavutage särav, tervislik nahk meie tipptasemel näohooldusvahenditega, mis sisaldavad puhastusvahendeid, toonikuid, seerumeid, ja niisutavaid kreeme. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja -probleemidele, ning sobivad rasusele, kuivale, või tundlikule nahale. Hoolikalt valitud koostisained tagavad õrnad, kuid tõhusad tulemused, võimaldades teil saavutada oma nahahoolduse eesmärgid, ohustamata teie naha heaolu.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hoolitsege oma Kuva rohkem

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi