Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Vitamiinid
  4. Vitamiin A

Vitamiin A

(32 toodet)
  • Vitamiin A
  • Vitamiin B
  • Vitamiin C
  • Vitamiin D
  • Vitamiin E
  • Vitamiin K
  • Multivitamiinid
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals A + E-vitamiini tilgad - 30 ml

    6 reviews
    Tavahind €6.19
    Ühiku hind€206.33 /L
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A-vitamiin 10000 RÜ - 100 pehmekapslid

    7 reviews
    Tavahind €6.49
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A-vitamiin 7500 mcg (25000 RÜ)- 100 pehmekapslid

    7 reviews
    Tavahind €6.89
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Beeta-karoteen 10000 RÜ - 250 pehmendavat tabletti

    10 reviews
    Tavahind €8.39
    Ühiku hind€0.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Beeta-karoteen 10000 RÜ - 100 pehmekapslid

    5 reviews
    Tavahind €3.99
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 RÜ)- 250 pehmendavat tabletti

    4 reviews
    Tavahind €8.09
    Ühiku hind€0.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's A-vitamiin E, tilgad - 20 ml

    2 reviews
    Tavahind €8.79
    Ühiku hind€4.40 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Beeta-karoteen Natural 7500 mcg (25000 RÜ)- 90 pehmendavat tabletti

    1 review
    Tavahind €15.49
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals A-vitamiini tilgad - 30 ml

    2 reviews
    Tavahind €5.29
    Ühiku hind€176.33 /L
    Vaata üksikasju
  • Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets

    Solgar

    Solgar A-vitamiini kuivained 1500 mcg (5000 RÜ)- 100 tabletti

    3 reviews
    Tavahind €9.99
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Looduslik beetakaroteen - 100 tabletti

    No reviews
    Tavahind €13.19
    Ühiku hind€0.13 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml
    25% soodustust

    Vitaler's

    Vitaler's beetakaroteen 3, 8 mg, tilgad - 30 ml

    2 reviews
    Soodushind €5.69 Tavahind €7.59
    Ühiku hind€1.90 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs A+E-vitamiin FORTE, tilgad - 30 ml

    No reviews
    Tavahind €11.89
    Ühiku hind€3.96 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Beeta-karoteen Natural 7500 mcg (25000 RÜ)- 180 pehmendavat tabletti

    1 review
    Tavahind €31.49
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    Läbi müüdud
    25% soodustust

    Vitaler's

    Vitaler's A + E-vitamiin 800 mcg, tilgad - 30 ml

    1 review
    Soodushind €6.59 Tavahind €8.79
    Ühiku hind€2.20 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 kapslit

    1 review
    Tavahind €11.99
    Ühiku hind
    Vaata üksikasju
  • MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies

    MyVita

    MyVita ADEK-vitamiin - 120 kummikut

    No reviews
    Tavahind €11.99
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Natural Beta Carotene 7,5 mg - 60 Softgels
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Looduslik beetakaroteen 7,5 mg - 60 pehmekapslid

    No reviews
    Tavahind €16.59
    Ühiku hind€0.28 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels

    Solgar

    Solgar Turskmaksaõli (A- ja D-vitamiin)- 100 pehmekapslid

    1 review
    Tavahind €9.59
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin A 25000 IU - 250 Softgels Now Foods Vitamin A 25000 IU - 250 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A-vitamiin 25000 RÜ - 250 pehmekapslit

    No reviews
    Tavahind €15.39
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D Turskmaksaõli, Lemon - 237 ml

    2 reviews
    Tavahind €32.69
    Ühiku hind€137.93 /L
    Vaata üksikasju
  • Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 Softgels Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 Softgels
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Super Turskmaksaõli kompleks - 60 pehmendavat tabletti

    No reviews
    Tavahind €17.69
    Ühiku hind€0.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D Turskmaksaõli, Apelsin - 237 ml

    1 review
    Tavahind €32.59
    Ühiku hind€137.51 /L
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Järgmine

Vitamiin A: oluline toitaine üldise tervise ja heaolu jaoks

A-vitamiin on oluline toitaine, millel on oluline roll paljudes inimkeha füsioloogilistes protsessides. Selle tähtsus ulatub nägemiseni, geneetilise teabe transkriptsiooni, naharakkude diferentseerumise, ja immuunsüsteemi toetamise . See mitmekülgne toitaine leiab rakendusi nii meditsiini kui ka kosmeetika valdkonnas, tervise, heaolu, ja füüsilise välimuse parandamine.

Kus leidub A-vitamiini?

A-vitamiin on mõiste, mis hõlmab rühma rasvlahustuvaid orgaanilisi aineid, mis on keemiliselt seotud. Eksogeense ühendina, tuleb seda saada toiduga. Kõige kontsentreeritumad A-vitamiini allikad on peamiselt loomsed tooted, sealhulgas:

  • Rasvased kalad (nt, lõhe, makrell)
  • Organliha (nt., maks)
  • Piimatooted (nt, täispiim, juust)
  • Munad (eriti munakollane)

A-vitamiini taimsed allikad, beetakaroteeni kujul, on järgmised:

  • Bataat
  • Porgand
  • Spinat
  • Kõrvits
  • Kale
  • Aprikoosid
  • Papaiad
  • Papaya
  • Mango

A-vitamiini olulised omadused ja kasutusviisid

A-vitamiin on asendamatu paljude biokeemiliste protsesside jaoks organismis. See mängib olulist rolli järgmistes valdkondades:

  • Toetab immuunsüsteemi toimimist, aidates kaasa T-lümfotsüütide jaotumisele
  • Võitleb vabade radikaalide, vastu, mis põhjustavad mitmesuguseid kroonilisi haigusi
  • Soodustab rakkude kasvu ja diferentseerumist
  • Toetab skeletisüsteemi
  • Säilitab korralikku nägemist
  • Aidates kaasa sugurakkude arengule
  • Toetades ootavate emade tervist, arenevate loodete, ja vastsündinute tervist

A-vitamiin terve naha eest

A-vitamiin on populaarne koostisosa paljudes kosmeetikatoodetes, kuna see on tõhus vahend naha vananemisprotsessi edasilükkamisel. Sisemiselt kasutatuna, pakub see mitmesugust kasu:

  • Stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist naha dermis
  • Reguleerib rasunäärmeid
  • Kiirendab epi Derma l regeneratsiooni
  • Ennetab nahapõletikke ja infektsioone
  • Aitab melaniini lagunemist, vähendab UV-kiirgust.põhjustatud värvimuutusi
  • Soodustab juuste ja küünte kasvu

A-vitamiini kasutatakse tavaliselt ka Derma toloogiliste haiguste, näiteks akne ja psoriaasi raviks.

A-vitamiini puudus:

A-vitamiini puudus võib tekkida tasakaalustamata toitumise, maksakahjustuse, või imendumishäirete tõttu. Tavalised sümptomid on järgmised:

  • öine pimedus (häiritud nägemise kohandumine)
  • Naha muutused (karedus, kuivus, koorumine)
  • Suurenenud tundlikkus TiB infektsioonidele
  • Krooniline väsimus

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) on määratlenud A-vitamiini puuduse kui olulise rahvatervise probleemi kogu maailmas. Pikaajaline puudus võib põhjustada tõsiseid tagajärgi, sealhulgas viljakusprobleeme, nägemishäired (mis võivad viia pimedaks jäämiseni), ning erinevate organite ja kehasüsteemide talitlushäirete tekkimiseni.

A-vitamiini tilgad: A-vitamiini tilgad pakuvad mugavat ja praktilist võimalust puuduste kõrvaldamiseks. Need kontsentreeritud toidulisandid sisaldavad minimaalselt abiaineid ja imenduvad tänu oma rasvapõhisele koostisele kergesti. A-vitamiini tilkade eelised on järgmised:

  • Kiire ja tõhus omastamine
  • Minimaalne koormus maos, ideaalne pikaajalise toidulisandi manustamiseks
  • Lihtne ja täpne annuse mõõtmine pipetiga

A-vitamiini tilkade lisamine oma igapäevarutiini võib aidata säilitada üldist tervist, välimust, ja heaolu, tõhusalt ennetada ohtlikke puudusi ilma märkimisväärse pingutuseta.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi