
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
Bilovitist
Usume, et parimad asjad meie igapäevaseks heaoluks pärinevad otse loodusest. Just sellepärast loodi Bilovit – bränd, mille asutasid entusiastid, kes soovivad jagada läbiproovitud looduslikke tooteid, mis põhinevad kogu maailma taimede jõul.
Iga toode, mis meie valikusse jõuab, peab vastama mitmele põhimõttele:
-
· 100% looduslik ·
___________________ilma kompromissideta ja kunstlike lisaaineteta.
-
· Puhtad koostisosad ·
___________________teate täpselt, mida valite.
-
· Kõrgeim kvaliteet ·
___________________mida kinnitavad iga partii GC/MS-analüüsid.
-
· Suurepärane hinna-kvaliteedi suhe ·
___________________sest kvaliteet ei peaks olema privileeg.
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
-
-
Bilovit
2 reviewsTavahind €11.69Ühiku hind -
Bilovit
Bilovit Looduslikud aromaatsed suitsupulgad Lotos - 40 g
1 reviewSoodushind €2.83 Tavahind €3.79Ühiku hind€0.71 /10g -
Bilovit
Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g
2 reviewsTavahind €40.39Ühiku hind€40.39 /kg -
Bilovit
Bilovit Natural Frankincense - Draakoni veri
No reviewsTavahind €3.09Ühiku hind€103.00 /kg -
Bilovit
Bilovit 8 loodusliku suitsupulga komplekt
No reviewsSoodushind €20.38 Tavahind €22.69Ühiku hind -
Bilovit
Bilovit Looduslikud aromaatsed suitsupulgad jasmiin - 40 g
No reviewsSoodushind €2.83 Tavahind €3.79Ühiku hind€0.71 /10g -
-
-
Bilovit
Bilovit Looduslikud aromaatsed suitsupulgad Herbal - 40 g
No reviewsSoodushind €2.83 Tavahind €3.79Ühiku hind€0.71 /10g
Lisaks eeterlikele õlidele pakume ka:
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
-
Bilovit
Bilovit pihusti komplekt + eeterlike õlide komplekt Seikluse algus"
1 reviewTavahind €54.69Ühiku hind -
Bilovit
Bilovit eeterlike õlide komplekt - seikluse algus
No reviewsTavahind €12.89Ühiku hind€21.48 /100ml -
Bilovit
Bilovit eeterlike õlide komplekt rahustamiseks - 3 tükki
7 reviewsTavahind €10.69Ühiku hind€35.63 /100ml -
Bilovit
Bilovit eeterlike õlide pihusti komplekt + 5 eeterlikku õli
18 reviewsTavahind €56.99Ühiku hind -
Bilovit
Bilovit eeterlike õlide komplekt - Tsitrusviljade võimsus
1 reviewTavahind €12.59Ühiku hind€20.98 /100ml -
Bilovit
Bilovit eeterlike õlide komplekt - Aromas of Passion
No reviewsSoodushind €15.74 Tavahind €20.99Ühiku hind€26.23 /100ml



iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga