
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
Vitaler’sist
Vitaler’s asutati soovist pakkuda toidulisandite maailmas autentsust. Meie missioon on pakkuda puhtaid, looduslikke toidulisandeid, mis ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid ega tarbetuid lisaaineid.
Usume, et teadlikel valikutel on tähtsus, mistõttu lõime oma tooted ise, kui meile sobivaid tooteid ei õnnestunud leida.
Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, mis toetavad teie igapäevaseid vajadusi.
-
· Minimalistlik ja tõhus koostis ·
ainult hädavajalik
-
· Kõrged tootmise kvaliteedistandardid ·
-
· Läbipaistvus ja autentsus ·
täielik läbipaistvus koostisosade ja kasulike omaduste osas
-
· Vastutustundlik koostisosade valik ·
teeme koostööd ainult usaldusväärsete tarnijatega
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
Vitamiinid
-
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiin 4000 RÜ - 240 pehmendavat tabletti
11 reviewsTavahind €7.79Ühiku hind€0.03 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tabletti
3 reviewsTavahind €7.59Ühiku hind€0.06 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin B12 100 mcg – 120 tabletti
No reviewsTavahind €5.69Ühiku hind€0.05 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin K2 MK-7 200 mcg – 120 tabletti
1 reviewTavahind €8.29Ühiku hind€0.07 tükk -
-
-
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin ADEK Junior, tilgad - 30 ml
No reviewsSoodushind €7.56 Tavahind €10.09Ühiku hind€2.52 /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Amügdaliin (Vitamiin B17) 4 mg – 120 kapslit
4 reviewsTavahind €9.29Ühiku hind€0.08 tükk -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiin 4000 IU, Tilgad – 30 ml
No reviewsSoodushind €4.33 Tavahind €5.79Ühiku hind€1.44 /10ml -
Vitaler's
Vitaler's B3-vitamiin 500 mg - 60 kapslit
No reviewsSoodushind €4.93 Tavahind €6.59Ühiku hind€0.08 tükk
Mineraalid
-
Vitaler's
Bob Snail Õuna ja kirsi triibud ilma lisatud suhkruta - 14 g
24 reviewsTavahind €6.79Ühiku hind€0.06 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Orgaaniline seleen 200 mcg - 120 kapslit
8 reviewsTavahind €5.79Ühiku hind€0.05 tükk -
-
Vitaler's
Vitaler's Tsinkpikolinaat 15 mg - 120 kapslit
2 reviewsTavahind €4.19Ühiku hind€0.03 tükk -
-
Vitaler's
Vitaler's Kaaliumtsitraat 380 mg - 120 kapslit
4 reviewsTavahind €8.89Ühiku hind€0.07 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Magneesium 100 mg + kaalium 150 mg + B6 6 mg – 120 kapslit
No reviewsTavahind €11.69Ühiku hind€0.10 tükk -
Vitaler's
Vitaler's magneesium 125 mg + B6-vitamiin – 60 kapslit
1 reviewTavahind €6.29Ühiku hind€0.10 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Kaltsiumtsitraat 1200 mg + D3-vitamiin 2000 IU – 60 kapslit
2 reviewsTavahind €6.99Ühiku hind€0.12 tükk -
Meie tootevalikust leiate:
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
Toidulisandid
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapslit
72 reviewsTavahind €7.89Ühiku hind€0.13 tükk -
-
-
Vitaler's
Vitaler's Curcumin + Piperine - 60 kapslit
No reviewsTavahind €13.59Ühiku hind€0.23 tükk -
-
-
-
-
Vitaler's
Vitaler's Spermidiin 10 mg - 30 kapslit
3 reviewsSoodushind €15.74 Tavahind €20.99Ühiku hind€0.52 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Sulforaphane 400 mcg - 120 tabletti
7 reviewsTavahind €7.59Ühiku hind€0.06 tükk
Spordisari
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Pulber - 500 g
12 reviewsTavahind €11.59Ühiku hind€23.18 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport isotooniline jook, maasika maitsega – 22 g
No reviewsTavahind €0.59Ühiku hind€26.82 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat 5000 mg, kirss - 500 g
No reviewsTavahind €12.49Ühiku hind€24.98 /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, sidrun-laim - 660 g
No reviewsTavahind €8.29Ühiku hind€12.56 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Natural kalakollageen - 350 g
No reviewsSoodushind €16.41 Tavahind €21.89Ühiku hind€46.89 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Collagen Sport 5000 mg, mustikas – 500 ml
No reviewsSoodushind €15.54 Tavahind €20.79Ühiku hind€31.08 /L -
Vitaler's
Vitaler's Sport isotooniline jook, kirss – 20 x 22 g
No reviewsSoodushind €6.97 Tavahind €7.39Ühiku hind€0.35 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Šatter koos sõelaga, Must - 500 ml + 150 ml
1 reviewTavahind €3.09Ühiku hind€4.75 /L -
Vitaler's
Vitaler's Sport mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat 5000 mg, St RAW marja - 500 g
3 reviewsTavahind €12.49Ühiku hind€24.98 /kg



iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga