Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Cannaderm
Cannaderm

Cannaderm

(22 toodet)
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA soojendav geel lihas- ja liigesevalu korral - 150 ml

    59 reviews
    Tavahind €11.39
    Ühiku hind€7.59 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka EXTRA jahutav geel lihaste ja liigeste valule – 150 ml

    24 reviews
    Tavahind €10.09
    Ühiku hind€67.27 /L
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Thermolka Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 250 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka soojendav geel lihaste ja liigeste valule – 250 ml

    7 reviews
    Tavahind €10.79
    Ühiku hind€43.16 /L
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Thermolka Warming Plasters - 3 pieces Cannaderm Thermolka Warming Plasters - 3 pieces
    Läbi müüdud

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka soojendusplaastrid - 3 tükki

    4 reviews
    Tavahind €7.39
    Ühiku hind€2.46 tükk
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Venosil Gel for swelling and varicose veins of the legs - 100 ml Cannaderm Venosil Gel for swelling and varicose veins of the legs - 100 ml Cannaderm Venosil Gel for swelling and varicose veins of the legs - 100 ml Cannaderm Venosil Gel for swelling and varicose veins of the legs - 100 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Venosil geel jalgade turse ja veenilaiendite puhul - 100 ml

    5 reviews
    Tavahind €10.39
    Ühiku hind€10.39 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Cannadent Hambapasta - 75 g

    2 reviews
    Tavahind €9.09
    Ühiku hind€12.12 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka jahutusplaastrid - 3 tükki

    2 reviews
    Tavahind €7.39
    Ühiku hind€2.46 tükk
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Mentholka Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 250 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka jahutav geel lihaste ja liigeste valule – 250 ml

    5 reviews
    Tavahind €10.19
    Ühiku hind€40.76 /L
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g Cannaderm Aknea Acne Cream - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Aknea akne kreem - 75 g

    No reviews
    Tavahind €10.49
    Ühiku hind€13.99 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Aknea Acne Serum - 5 ml Cannaderm Aknea Acne Serum - 5 ml Cannaderm Aknea Acne Serum - 5 ml Cannaderm Aknea Acne Serum - 5 ml Cannaderm Aknea Acne Serum - 5 ml Cannaderm Aknea Acne Serum - 5 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Aknea akne seerum - 5 ml

    1 review
    Tavahind €9.79
    Ühiku hind€1.96 /ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Mycosin Forte Antifungal Serum - 12 ml Cannaderm Mycosin Forte Antifungal Serum - 12 ml Cannaderm Mycosin Forte Antifungal Serum - 12 ml Cannaderm Mycosin Forte Antifungal Serum - 12 ml Cannaderm Mycosin Forte Antifungal Serum - 12 ml Cannaderm Mycosin Forte Antifungal Serum - 12 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mycosin Forte seenevastane seerum - 12 ml

    No reviews
    Tavahind €11.69
    Ühiku hind€9.74 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Capillus šampoon juuste väljalangemise vastu kofeiiniga -150 ml

    No reviews
    Tavahind €12.29
    Ühiku hind€8.19 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g Cannaderm Konopka Ointment for Very Dry Skin - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Konopka salv väga kuivale nahale - 75 g

    No reviews
    Tavahind €10.09
    Ühiku hind€13.45 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g

    Cannaderm

    Cannaderm Exema kreem - 50 g

    1 review
    Tavahind €9.69
    Ühiku hind€19.38 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g Cannaderm Regenerace Regenerating Cream - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Regenerace taastav kreem - 75 g

    3 reviews
    Tavahind €11.49
    Ühiku hind€15.32 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Capillus Anti-Dandruff Shampoo - 150 ml Cannaderm Capillus Anti-Dandruff Shampoo - 150 ml Cannaderm Capillus Anti-Dandruff Shampoo - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Capillus kõõmavastane šampoon - 150 ml

    No reviews
    Tavahind €12.29
    Ühiku hind€8.19 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Atopos kreem AD ja psoriaasi puhul - 75 g

    No reviews
    Tavahind €11.19
    Ühiku hind€14.92 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml

    No reviews
    Tavahind €11.49
    Ühiku hind€11.49 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Intime Emulsion for intimate hygiene - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Intime emulsioon intiimhügieeniks - 150 ml

    1 review
    Tavahind €12.79
    Ühiku hind€8.53 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Capillus Shampoo for Oily Scalp Problems - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Capillus šampoon rasusele peanahale - 150 ml

    No reviews
    Tavahind €12.59
    Ühiku hind€83.93 /L
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Hemp Oil Cream for Dry and Sensitive Skin - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Kanepiõlikreem kuivale ja tundlikule nahale – 75 g

    1 review
    Tavahind €11.89
    Ühiku hind€15.85 /100g
    Vaata üksikasju
  • Cannaderm Robatko Protective Cream - 50 g Cannaderm Robatko Protective Cream - 50 g Cannaderm Robatko Protective Cream - 50 g Cannaderm Robatko Protective Cream - 50 g

    Cannaderm

    Cannaderm Robatko kaitsev kreem - 50 g

    1 review
    Tavahind €7.29
    Ühiku hind€14.58 /100g
    Vaata üksikasju

Cannaderm on Tšehhi bränd, mis on teerajaja kanepiseemneõli kasutamisel terapeutilistes nahahooldus- ja tervisetoodetes. Rohkem kui kahekümneaastase kogemusega , Cannaderm on välja töötanud laia tootevalikuga, mis aitab leevendada aknest ja ekseemist kuni lihasvaludeni ,, kasutades kanepi looduslikke omadusi koos teiste taimsete toimeainetega.

Kanepipõhine terapeutiline hooldus

Cannaderm tunnistas kanepiseemneõli potentsiaali juba ammu enne, kui see moes sai. Brändi tooted kasutavad kanepi rikkalikku sisaldust oluliste rasvhapete ,, eriti optimaalset omega-6 ja omega-3 suhet, mis toetab naha tervist. Kombineerituna teiste sihtotstarbeliste koostisosadega , Cannaderm tooted on suunatud konkreetsetele tervisehäiretele, mitte pakuvad üldisi lahendusi. See terapeutiline fookus on teinud brändist usaldusväärse valiku Kesk-Euroopa apteekides.

Cannaderm Tooted Medpakis

Medpakis , pakume Cannaderm laia terapeutilist tootevalikut. Nahaprobleemide puhul , Atopos Cream ravib atoopilist Derma titis ja psoriaasi , Aknea Cream ja Serum on suunatud akne raviks , ja Exema Cream leevendab ekseemi. Juuksehooldus hõlmab Atopos Treatment tundlikule peanahale ja Capillus Shampoos kõõmule ja juuste väljalangemisele. Robatko beebisarja tooted pakuvad õrna hooldust imikutele, sealhulgas Nappy Rash Cream ja Protective Cream.

Valuleevendamiseks pakub , Mentholka EXTRA jahutavat leevendust, samas kui Thermolka EXTRA pakub soojendavat ravi , mõlemad on saadaval geelide ja plaastritena. Venosil Gel toetab jalgade vereringet. Lisatooted hõlmavad Konopka salvi väga kuivale nahale ,, Regenerace kreemi ,, Cannadenti Hambapasta , Intime emulsioon intiimhügieeniks , ja Mycosin Forte seenevastane seerum.

Miks valida Cannaderm

Cannaderm pakub tõelisi terapeutilisi lahendusi, mis tuginevad üle 20 aasta pikkusele kogemusele kanepi nahahoolduses. Brändi tšehhi päritolu tagab Euroopa kvaliteedistandardid ja farmaatsiatasemelise koostise. Neile, kes otsivad tõhusaid looduslikke lahendusi nahaprobleemidele , valu leevendamiseks , või igapäevaseks hoolduseks , Cannaderm pakub usaldusväärseid tooteid, mis on aidanud lugematul arvul inimesi kogu Euroopas.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi