Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. d'Alba

d'Alba

(24 toodet)
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml
    Läbi müüdud

    d'Alba

    d'Alba Revitaliseeriv näospreid White Truffle First Spray Serum - 100 ml

    3 reviews
    Tavahind €24.59
    Ühiku hind€245.90 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    No reviews
    Tavahind €20.19
    Ühiku hind€40.38 /100ml
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g
    Läbi müüdud

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli hüdrogeel silmapadjad valge trühvliga - 90 g

    No reviews
    Tavahind €52.39
    Ühiku hind€58.21 /100g
    Vaata üksikasju
  • D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml
    Läbi müüdud

    d'Alba

    D'Alba Waterfull Tone-Up päikesekreem SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Tavahind €28.39
    Ühiku hind€56.78 /100ml
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces
    5% soodustust

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 tükki

    No reviews
    Soodushind €13.39 Tavahind €14.09
    Ühiku hind€2.68 tükk
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Anti-Aging seerum ja kreem 2-in-1 - 70 g

    No reviews
    Tavahind €42.39
    Ühiku hind€60.56 /100g
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli udu/seerum pihustina valge trühvliga – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €28.19
    Ühiku hind€281.90 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml

    d'Alba

    d'Alba Waterfull Vegan Night Mask valge trühvliga - 12x4 ml

    No reviews
    Tavahind €19.59
    Ühiku hind€4.90 tükk
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml
    Läbi müüdud

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli kahekihiline elustav seerum valge trühvliga – 30 ml

    No reviews
    Tavahind €32.29
    Ühiku hind€107.63 /100ml
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml
    Läbi müüdud

    d'Alba

    d'Alba õrn nahka tasakaalustav näopuhastusgeel valge trühvliga - 200 ml

    1 review
    Tavahind €21.09
    Ühiku hind€10.55 /100ml
    Vaata üksikasju
  • d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml
    15% soodustust

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli esimene aromaatne pihustatav seerum – 120 ml

    No reviews
    Soodushind €28.64 Tavahind €33.79
    Ühiku hind€238.67 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml

    d'Alba

    d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner valge trühvliga - 150 ml

    No reviews
    Tavahind €21.09
    Ühiku hind€140.60 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml

    d'Alba

    d'Alba Nahka tasakaalustav ja rahustav näokreem valge trühvliga - 55 ml

    No reviews
    Tavahind €23.19
    Ühiku hind€42.16 /100ml
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli esimene aromaatne pihustatav seerum – 60 ml

    No reviews
    Tavahind €23.39
    Ühiku hind€46.78 /100ml
    Vaata üksikasju
  • D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml

    d'Alba

    D'Alba Professional taastav ja regenereeriv juukse seerum – 50 ml

    No reviews
    Tavahind €23.19
    Ühiku hind€46.38 /100ml
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli esimene aromaatne toonik – 155 ml

    No reviews
    Tavahind €28.79
    Ühiku hind€185.74 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml
    Uus toode

    d'Alba

    d'Alba Vita tooniv seerum-toonik – 180 ml

    No reviews
    Tavahind €24.79
    Ühiku hind€137.72 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml
    15% soodustust
    Uus toode

    d'Alba

    d'Alba Vita toonust andev kapselseerum – 100 ml

    No reviews
    Soodushind €27.24 Tavahind €32.09
    Ühiku hind€272.40 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml
    15% soodustust

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli kehapuhastusseerum – 275 ml

    No reviews
    Soodushind €22.85 Tavahind €26.89
    Ühiku hind€83.09 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml
    20% soodustust

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Scalp Therapy šampoon – 275 ml

    No reviews
    Soodushind €21.33 Tavahind €26.69
    Ühiku hind€77.56 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml
    15% soodustust

    d'Alba

    d'Alba Professional taastav juukseparfüümi seerum – 100 ml

    No reviews
    Soodushind €25.14 Tavahind €29.69
    Ühiku hind€251.40 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g
    25% soodustust

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli toitev seerumiga huulepalsam – 3,6 g

    No reviews
    Soodushind €12.94 Tavahind €17.29
    Ühiku hind€331.79 /100g
    Vaata üksikasju
  • d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml
    5% soodustust

    d'Alba

    d'Alba valge trühvli topeltniisutav kreem – 60 ml

    No reviews
    Soodushind €45.37 Tavahind €47.79
    Ühiku hind€756.17 /L
    Vaata üksikasju
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% soodustust

    d'Alba

    d'Alba Vita tooniv kapslisérum – 50 ml

    No reviews
    Soodushind €25.46 Tavahind €28.39
    Ühiku hind€50.92 /100ml
    Vaata üksikasju

d'Alba on luksuslik Korea nahahooldusbränd, mis põhineb Itaalia valge trühvli võimsusel. Kombineerides seda väärtuslikku koostisosa Korea arenenud koostisainete alase oskusteabega, loob , d'Alba elegantsed tooted, mis pakuvad toitmist, niisutust ja sära nõudlikele nahahoolduse entusiastidele.

Valge trühvli luksus

Valged trühvlid ,, mis on maailma kõige hinnatumad kulinaarsed koostisosad ,, sisaldavad nahale kasulikke võimsaid antioksüdante ja aminohappeid. d'Alba on olnud valge trühvli ekstrakti kasutamise pioneer nahahoolduses, kombineerides seda haruldast koostisosa Korea iluinnovatsiooniga. Tulemuseks on tootevalik, mis pakub nii nähtavaid tulemusi kui ka luksuslikku tunnet, muutes igapäevase nahahoolduse eriliseks. Brändi iseloomulik First Spray Serum formaat pakub unikaalset ja mugavat viisi hooldustoodete pealekandmiseks.

d'Alba tooted Medpakis

Medpakis , pakume d'Alba valget trühvli kollektsiooni tervikuna. Kultuslik First Spray Seerum on saadaval mitmes suuruses ( 50 ml , 60 ml , 100 ml , 120 ml ) ja variandid, sealhulgas elustavad ja aromaatilised koostised. Anti-Aging seerum ja kreem 2-in-1 pakuvad kahekordset kasu. Lehemaskid hõlmavad toitvat hooldusmaski ja mugavaid Waterfull Vegan Night Mask kotikesi.

Mild Skin Balancing sarja kuuluvad näopuhastusgeel , rahustav kreem , ja toonik õrnaks igapäevaseks hoolduseks. Kahekihiline elustav seerum pakub kontsentreeritud hooldust. Hüdrogeelist silmaplaastrid on mõeldud õrnale silmaümbrusele. Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ ühendab kaitse d'Alba iseloomuliku toitva toimega. Vita Toning Brightening Serum täiendab sära keskendunud tootevalikut.

Miks valida d'Alba

d'Alba toob K-Beauty-le tõelise luksuse läbimõeldud koostiste ja esmaklassiliste koostisosade kaudu. Valge trühvli kontseptsioon ei ole pelgalt turundusvõte – need tooted pakuvad nähtavat toitmist ja sära. Neile, kes otsivad kõrgetasemelist Korea nahahooldust , mis on sama eriliselt mõjus kui ka eriliselt tunduv ,, pakub d'Alba keerukaid tooteid, mis muudavad igapäevased rutiinid nauditavaks.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi