Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu

Ilu

(2583 toodet)
  • Vann ja dušš
  • Kehakosmeetika
  • Näokosmeetika
  • Käed ja jalad
  • Juuksekosmeetika
  • Intiimhügieen
  • Suuhügieen
  • Päikesekaitse
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml
    10% soodustust

    iUNIK

    IUNIK Propolis-vitamiinide sünergia seerum – 50 ml

    No reviews
    Soodushind €15.65 Tavahind €17.39
    Ühiku hind€31.30 /100ml
    Vaata üksikasju
  • HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel - 100 ml HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel - 100 ml HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA Gentle Cleansing Gel - 100 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Triple AHA õrn puhastusgeel – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €12.49
    Ühiku hind€124.90 /L
    Vaata üksikasju
  • GROWUS Damage Therapy Hair Oil - 65 ml GROWUS Damage Therapy Hair Oil - 65 ml GROWUS Damage Therapy Hair Oil - 65 ml
    Läbi müüdud

    GROWUS

    GROWUS Damage Therapy juukseõli – 65 ml

    No reviews
    Tavahind €25.19
    Ühiku hind€38.75 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid Sunscreen SPF30 - 50 ml
    Läbi müüdud

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Daily Tinted Fluid S UNS creem SPF30 – 50 ml

    No reviews
    Tavahind €20.09
    Ühiku hind€40.18 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Beauty of Joseon Calming Serum - 30 ml Beauty of Joseon Calming Serum - 30 ml Beauty of Joseon Calming Serum - 30 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon rahustav seerum – 30 ml

    No reviews
    Tavahind €17.29
    Ühiku hind€57.63 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g

    Arencia

    Arencia Rice + LHA Pore Control riisiküpsis-puhastusgeel – 150 g

    No reviews
    Tavahind €18.49
    Ühiku hind€123.27 /kg
    Vaata üksikasju
  • Blithe Pressed Serum Velvet Yam - 50 ml Blithe Pressed Serum Velvet Yam - 50 ml Blithe Pressed Serum Velvet Yam - 50 ml

    Blithe

    Blithe Pressed Serum Velvet Yam – 50 ml

    No reviews
    Tavahind €29.19
    Ühiku hind€58.38 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Serum - 30 ml

    Purito

    Purito Seoul Mighty Bamboo pantenooliseerum – 30 ml

    No reviews
    Tavahind €18.49
    Ühiku hind€61.63 /100ml
    Vaata üksikasju
  • BLITHE Targeted Blemish Serum Niacinamide 5.0 - 30 ml BLITHE Targeted Blemish Serum Niacinamide 5.0 - 30 ml

    Blithe

    BLITHE sihtotstarbeline akne seerum niacinamide 5.0 – 30 ml

    No reviews
    Tavahind €31.19
    Ühiku hind€103.97 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum - 20 ml Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum - 20 ml Mixsoon PDRN Collagen Eye Serum - 20 ml

    Mixsoon

    Mixsoon PDRN kollageeni silmaserum – 20 ml

    No reviews
    Tavahind €16.19
    Ühiku hind€80.95 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum - 70 ml Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum - 70 ml Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Serum - 70 ml
    20% soodustust

    Jumiso

    Jumiso D-pantenooli barjääri rahustav seerum – 70 ml

    No reviews
    Soodushind €16.85 Tavahind €21.09
    Ühiku hind€24.07 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel - 120 ml Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel - 120 ml Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel - 120 ml

    Secret Key

    Secret Key sidruni vahuva kooriv geel – 120 ml

    No reviews
    Tavahind €22.79
    Ühiku hind€189.92 /L
    Vaata üksikasju
  • Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Läbi müüdud

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Tone Up päikesekreem SPF50+ – 50 ml

    No reviews
    Tavahind €20.19
    Ühiku hind€40.38 /100ml
    Vaata üksikasju
  • HaruHaru Wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum - 120 ml HaruHaru Wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum - 120 ml HaruHaru Wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum - 120 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Centella 3% PHA õrn vedel kooriv seerum – 120 ml

    No reviews
    Tavahind €18.09
    Ühiku hind€150.75 /L
    Vaata üksikasju
  • Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g
    15% soodustust

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin huulepalsam – 7 g

    No reviews
    Soodushind €14.52 Tavahind €17.09
    Ühiku hind€207.43 /100g
    Vaata üksikasju
  • KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask - 12 Sheets KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask - 12 Sheets KAO MegRhythm Gentle Steam Eye Mask - 12 Sheets
    Läbi müüdud

    KAO

    KAO MegRhythm õrn aurumask silmadele – 12 lehte

    No reviews
    Tavahind €17.19
    Ühiku hind€1.43 tükk
    Vaata üksikasju
  • HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Soothing Serum - 30 ml
    25% soodustust

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Rose PDRN rahustav seerum – 30 ml

    No reviews
    Soodushind €13.64 Tavahind €18.29
    Ühiku hind€45.47 /100ml
    Vaata üksikasju
  • VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml VT Cosmetics Azelaic Acid Care Capsule Cream - 50 ml
    20% soodustust

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics aselaiinhappe hooldav kapslikreem – 50 ml

    No reviews
    Soodushind €17.75 Tavahind €22.29
    Ühiku hind€35.50 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser - 150 ml Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser - 150 ml Purito Seoul Oat-In Gentle Exfoliating Face Cleanser - 150 ml

    Purito

    Purito Seoul Oat-In õrn kooriv näopuhastusgeel – 150 ml

    No reviews
    Tavahind €17.39
    Ühiku hind€115.93 /L
    Vaata üksikasju
  • Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml Purito Multi PDRN Collagen EGF Nourishing Face Serum - 30 ml

    Purito

    Purito Multi PDRN kollageen EGF toitev näoseerum – 30 ml

    No reviews
    Tavahind €22.09
    Ühiku hind€73.63 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads Mediheal Vitamide Brightening Pad - 100 Pads
    Läbi müüdud

    Mediheal

    Mediheal Vitamide valgendavad padjad – 100 padjakest

    No reviews
    Tavahind €30.39
    Ühiku hind€0.30 tükk
    Vaata üksikasju
  • Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads Mediheal Retinol Collagen Lifting Pad - 100 Pads

    Mediheal

    Mediheal Retinooli ja kollageeni tõstvad padjad – 100 padjakest

    No reviews
    Tavahind €39.29
    Ühiku hind€0.39 tükk
    Vaata üksikasju
  • COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad - 100 Pads
    20% soodustust

    COSRX

    COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad – 100 padjakest

    No reviews
    Soodushind €19.51 Tavahind €24.39
    Ühiku hind€0.20 tükk
    Vaata üksikasju
  • Benton Guava Pore Cleansing Oil - 200 ml Benton Guava Pore Cleansing Oil - 200 ml Benton Guava Pore Cleansing Oil - 200 ml

    Benton

    Benton Guava pooride puhastav õli – 200 ml

    No reviews
    Tavahind €22.39
    Ühiku hind€111.95 /L
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 101 / 108
  • 1
  • …
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • …
  • 108
  • Järgmine

Avastage täiuslik valik tipptasemel kehahooldus- ja ilutooteid, et te näeksite välja ja tunneksite end fantastiliselt. Meie isikliku hoolduse ja ilu valik pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad kõiki teie enesehooldusrutiini aspekte, alates vannitamisest ja nahahooldusest kuni suuhügieeni ja intiimhoolduseni.

Elustav

Tõsta oma enesehooldust Premium personal care & Beauty Products

Medpak, pakub laia valikut tipptasemel isikliku hoolduse ja ilu tooteid, mis on mõeldud teie igapäevase rutiini täiustamiseks. Meie hoolikalt kureeritud valik vastab kõigile enesehoolduse aspektidele, tagades, et näete ja tunnete end parimana pealaest jalatallani.

Luksuslikud vanni- ja dušitooted

Muudatage oma vannielamus meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodetega. Valige erinevate õrnade seebide, ergutavate kehapesuvahendite, ja rahustavate vannisoolade hulgast. Meie toodetes on mahedad koostisained, mis hoiavad ära nahaärrituse ja kuivuse, saadaval mitmesuguste lõhnadega, mis sobivad teie meeleolule.

Toitvad kehahoolduslahendused

Hoidke oma nahk terve ja särav meie laiahaardelise kehahoolduskollektsiooniga. Meie valikusse kuuluvad:

  • Niisutavad kreemid ja kehaõlid
  • Koorivad koorijad sileda naha jaoks
  • Sihtotstarbelised tselluliidikreemid

Meie tooted sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin, ning pakuvad kestvat niisutust ja parandavad naha elastsust.

Täiustatud näohooldus

Saavutage särav jume meie tipptasemel näohooldussarja abil. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele, sealhulgas:

  • Õrnad puhastusvahendid kõikidele nahatüüpidele
  • Tasakaalustavad toonerid
  • Sihtotstarbelised seerumid konkreetsetele nahaprobleemidele
  • Toitvad niisutajad

Kas teil on rasvane, kuiv, või tundlik nahk, meie hoolikalt koostatud tooted annavad tõhusaid tulemusi, kahjustamata seejuures naha tervist.

Spetsiaalne hooldus kätele ja jalgadele

Andke oma jäsemetele väärilist tähelepanu meie spetsiaalsete käte- ja jalgade hooldustoodete abil. Meie valikus on toitvad kätekreemid, noorendavad jalakoorijad, ja tõhusad kõhukinnisuse eemaldajad, et hoida käed ja jalad pehmed ja siledad.

Innovatiivsed juuksehoolduslahendused

Saavutage terved, ilusad juuksed meie uuendusliku juuksehoolduskollektsiooniga. Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Toitvad šampoonid ja palsamid
  • Sügavalt hooldavad juuksemaskid
  • Stilistikatooted kõikidele juuksetüüpidele

Meie asjatundlikult koostatud tooted soodustavad tugevat juuste kasvu, vähendavad säritust, ja suurendavad sära, et juuksed oleksid kaunid, terved.

Õrn intiimhooldus

Säilitage optimaalne intiimhooldus meie diskreetse ja tõhusa intiimhoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad pH-tasakaaluga pesuvahendid, õrnad salvrätikud, ja rahustavad kreemid, mis kõik on formuleeritud selliste õrnade koostisosadega nagu aloe vera ja kummel, mis tagavad ohutu ja põhjaliku puhastamise.

Põhjalik suuhooldus

Saavutage suurepärane suuhügieen meie laia suuhooldustoodete valiku abil. Meie valikusse kuuluvad:

  • Looduslike koostisainetega hambapastad
  • Värskendavad suuvedelikud
  • Tõhus hambaniit

Meie tooted on koostatud looduslike koostisosadega, nagu piparmündiõli ja teepuuõli, meie tooted pakuvad TiB aktiivseid omadusi puhta, terve suu jaoks.

Miks valida Medpak oma isikliku hoolduse ja ilu vajaduste jaoks?

Medpak, on pühendunud sellele, et pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga isikliku hoolduse ja ilu tooteid. Meie valik on:

  • Hoolikalt kureeritud usaldusväärsetelt kaubamärkidelt
  • Koostatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, kus võimalik
  • Sobivad erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele
  • Rangelt testitud kvaliteedi ja tõhususe suhtes

Tutvu meie põhjaliku Personal Care & Beauty collection ja avastage ideaalsed tooted, mis täiustavad teie enesehooldusrutiini. Alates nahahooldusvahenditest kuni juuksehooldusuuendusteni, Medpak pakub kõike, mida vajate, et näha välja ja tunda end parimana.

Tõsta oma isikliku hoolduse rutiini Medpaki esmaklassilise valikuga. Teie teekond särava naha, tervete juuste, ja üldise heaoluni algab siit!

Vanni ja duši elamused: Rejuvenate and Nourish

Tõstke oma vanni- või dušiaega meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodete kollektsiooniga. Meie valikus on seebid, kehapesu, ja vannisoolad, mis on valmistatud mahedate koostisosadega, et vältida ärritust ja kuivust. Valige mitmesuguste lõhnade hulgast, mis sobivad teie meeleolule, kas otsite rahustavat lavendlilõhna või ergutavat tsitruselõhna.

Essential Body Care: Elavdage ja kaitske oma nahka

Hoidke oma nahk tervena ja toiduna meie laiaulatusliku kehahoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad kreemid, õlid, koorivad koorijad, ja tselluliidikreemid, mis kõik sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin., kogege kestvat niisutust ja naha suuremat elastsust, jättes naha elastseks ja sametiselt siledaks.

Täiustatud näohooldus: Avage särav, tervislik nahk

Saavutage särav, tervislik nahk meie tipptasemel näohooldusvahenditega, mis sisaldavad puhastusvahendeid, toonikuid, seerumeid, ja niisutavaid kreeme. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja -probleemidele, ning sobivad rasusele, kuivale, või tundlikule nahale. Hoolikalt valitud koostisained tagavad õrnad, kuid tõhusad tulemused, võimaldades teil saavutada oma nahahoolduse eesmärgid, ohustamata teie naha heaolu.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hoolitsege oma Kuva rohkem

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi