Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu

Ilu

(2583 toodet)
  • Vann ja dušš
  • Kehakosmeetika
  • Näokosmeetika
  • Käed ja jalad
  • Juuksekosmeetika
  • Intiimhügieen
  • Suuhügieen
  • Päikesekaitse
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • Paese Selfglow Pressed Blush, Shade 06 Sunset - 35 g Paese Selfglow Pressed Blush, Shade 06 Sunset - 35 g Paese Selfglow Pressed Blush, Shade 06 Sunset - 35 g Paese Selfglow Pressed Blush, Shade 06 Sunset - 35 g
    5% soodustust
    Uus toode

    Paese

    Paese Selfglow pressitud põsepuna, toon 06 Sunset – 35 g

    No reviews
    Soodushind €7.28 Tavahind €7.69
    Ühiku hind€208.00 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Puff Cloud Loose Under-Eye Powder - 5.3 g Paese Puff Cloud Loose Under-Eye Powder - 5.3 g Paese Puff Cloud Loose Under-Eye Powder - 5.3 g
    5% soodustust
    Uus toode

    Paese

    Paese Puff Cloud lahtine silmaalune puuder – 5,3 g

    No reviews
    Soodushind €7.58 Tavahind €7.99
    Ühiku hind€1,430.19 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Daily Vibe Palette Quad Eyeshadow, Shade 04 Tropical Orchid - 5.5 g Paese Daily Vibe Palette Quad Eyeshadow, Shade 04 Tropical Orchid - 5.5 g Paese Daily Vibe Palette Quad Eyeshadow, Shade 04 Tropical Orchid - 5.5 g
    5% soodustust

    Paese

    Paese Daily Vibe neljakohaline lauvärvipalett, toon 04 Tropical Orchid – 5,5 g

    No reviews
    Soodushind €7.58 Tavahind €7.99
    Ühiku hind€1,378.18 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Bamboo Loose Face Powder - 10 g Paese Bamboo Loose Face Powder - 10 g
    6% soodustust

    Paese

    Paese bambusest lahtine näopulber – 10 g

    No reviews
    Soodushind €6.28 Tavahind €6.69
    Ühiku hind€628.00 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Loose Rice Setting Powder - 10 g Paese Loose Rice Setting Powder - 10 g

    Paese

    Paese lahtine riisipulber – 10 g

    No reviews
    Tavahind €6.69
    Ühiku hind€669.00 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Barley Loose Face Powder - 10 g Paese Barley Loose Face Powder - 10 g
    6% soodustust

    Paese

    Paese odrapulber – 10 g

    No reviews
    Soodushind €6.78 Tavahind €7.19
    Ühiku hind€678.00 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Cream Lip Liner, Shade 05 Ash Wood - 0,6 g Paese Cream Lip Liner, Shade 05 Ash Wood - 0,6 g Paese Cream Lip Liner, Shade 05 Ash Wood - 0,6 g Paese Cream Lip Liner, Shade 05 Ash Wood - 0,6 g Paese Cream Lip Liner, Shade 05 Ash Wood - 0,6 g Paese Cream Lip Liner, Shade 05 Ash Wood - 0,6 g
    5% soodustust

    Paese

    Paese kreemjas huulepliiats, toon 05 Ash Wood – 0,6 g

    No reviews
    Soodushind €7.28 Tavahind €7.69
    Ühiku hind€12,133.33 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Colour Correcting Makeup Base - 30 ml Paese Colour Correcting Makeup Base - 30 ml Paese Colour Correcting Makeup Base - 30 ml
    6% soodustust

    Paese

    Paese värvi korrigeeriv meigialus – 30 ml

    No reviews
    Soodushind €8.58 Tavahind €9.09
    Ühiku hind€286.00 /L
    Vaata üksikasju
  • Paese Mattifying Makeup Base - 30 ml Paese Mattifying Makeup Base - 30 ml Paese Mattifying Makeup Base - 30 ml
    6% soodustust

    Paese

    Paese mattiv meigialus – 30 ml

    No reviews
    Soodushind €8.58 Tavahind €9.09
    Ühiku hind€286.00 /L
    Vaata üksikasju
  • Paese Illuminating Makeup Base - 30 ml Paese Illuminating Makeup Base - 30 ml Paese Illuminating Makeup Base - 30 ml
    6% soodustust

    Paese

    Paese särav meigialus – 30 ml

    No reviews
    Soodushind €8.58 Tavahind €9.09
    Ühiku hind€286.00 /L
    Vaata üksikasju
  • Paese Puff Cloud Loose Face Powder - 7 g Paese Puff Cloud Loose Face Powder - 7 g
    6% soodustust

    Paese

    Paese Puff Cloud lahtine näopuder – 7 g

    No reviews
    Soodushind €9.68 Tavahind €10.29
    Ühiku hind€1,382.86 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Butter Blend Cream Blush Stick - 6 g Paese Butter Blend Cream Blush Stick - 6 g Paese Butter Blend Cream Blush Stick - 6 g Paese Butter Blend Cream Blush Stick - 6 g Paese Butter Blend Cream Blush Stick - 6 g Paese Butter Blend Cream Blush Stick - 6 g
    5% soodustust

    Paese

    Paese Butter Blend kreemjas põsepuna-pulk – 6 g

    No reviews
    Soodushind €9.58 Tavahind €10.09
    Ühiku hind€1,596.67 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese My Skin Icon Mattifying Foundation, Shade 2W - 33 ml Paese My Skin Icon Mattifying Foundation, Shade 2W - 33 ml Paese My Skin Icon Mattifying Foundation, Shade 2W - 33 ml
    6% soodustust

    Paese

    Paese My Skin Icon Mattifying Foundation, toon 2W – 33 ml

    No reviews
    Soodushind €12.18 Tavahind €12.89
    Ühiku hind€369.09 /L
    Vaata üksikasju
  • Paese Long Cover Fluid Foundation, Shade 01 - 30 ml Paese Long Cover Fluid Foundation, Shade 01 - 30 ml Paese Long Cover Fluid Foundation, Shade 01 - 30 ml Paese Long Cover Fluid Foundation, Shade 01 - 30 ml

    Paese

    Paese Long Cover Fluid aluskreem, toon 01 – 30 ml

    No reviews
    Tavahind €10.59
    Ühiku hind€353.00 /L
    Vaata üksikasju
  • Paese Selfglow Cream Highlighter with Mirror Finish, Shade 01 Champagne Gold - 8 g Paese Selfglow Cream Highlighter with Mirror Finish, Shade 01 Champagne Gold - 8 g Paese Selfglow Cream Highlighter with Mirror Finish, Shade 01 Champagne Gold - 8 g Paese Selfglow Cream Highlighter with Mirror Finish, Shade 01 Champagne Gold - 8 g Paese Selfglow Cream Highlighter with Mirror Finish, Shade 01 Champagne Gold - 8 g
    6% soodustust

    Paese

    Paese Selfglow kreemjas peegellise viimistlusega highlighter, toon 01 Champagne Gold – 8 g

    No reviews
    Soodushind €11.88 Tavahind €12.59
    Ühiku hind€1,485.00 /kg
    Vaata üksikasju
  • Paese Hydrobase Moisturizing Makeup Base - 30 ml Paese Hydrobase Moisturizing Makeup Base - 30 ml Paese Hydrobase Moisturizing Makeup Base - 30 ml
    5% soodustust

    Paese

    Paese Hydrobase niisutav meigialus – 30 ml

    No reviews
    Soodushind €12.98 Tavahind €13.69
    Ühiku hind€432.67 /L
    Vaata üksikasju
  • Anua Rice 70 Glow Collagen Mask - 1 Piece Anua Rice 70 Glow Collagen Mask - 1 Piece Anua Rice 70 Glow Collagen Mask - 1 Piece
    Läbi müüdud

    Anua

    Anua Rice 70 Glow kollageenimask – 1 tükk

    No reviews
    Tavahind €4.79
    Ühiku hind€4.79 tükk
    Vaata üksikasju
  • Mediheal Collagen Nude Gel Mask - 1 Sheet Mediheal Collagen Nude Gel Mask - 1 Sheet Mediheal Collagen Nude Gel Mask - 1 Sheet

    Mediheal

    Mediheal kollageeniga geelmask – 1 leht

    No reviews
    Tavahind €3.89
    Ühiku hind€3.89 tükk
    Vaata üksikasju
  • Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 1 Sheet Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 1 Sheet Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 1 Sheet Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 1 Sheet

    Ongredients

    Ongredients Skin Barrier rahustav lehemask – 1 leht

    No reviews
    Tavahind €2.19
    Ühiku hind€2.19 tükk
    Vaata üksikasju
  • Mediheal E.G.T Timetox Gel Smile-Line Patch - 1 Piece

    Mediheal

    Mediheal E.G.T Timetox geeliplaaster naeratusjoontele – 1 tükk

    No reviews
    Tavahind €1.99
    Ühiku hind€1.99 tükk
    Vaata üksikasju
  • Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 1 Sheet Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 1 Sheet Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 1 Sheet Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 1 Sheet

    Mediheal

    Mediheal Madecassoside Derma ampullmask – 1 leht

    No reviews
    Tavahind €2.99
    Ühiku hind€2.99 tükk
    Vaata üksikasju
  • Anua Peach 70 Niacin Serum Mask - 1 Sheet Anua Peach 70 Niacin Serum Mask - 1 Sheet
    11% soodustust

    Anua

    Anua Peach 70 niatsiini seerumimask – 1 leht

    No reviews
    Soodushind €4.98 Tavahind €5.59
    Ühiku hind€4.98 tükk
    Vaata üksikasju
  • Dr. Althea Vita Glow Sheet Mask - 1 Sheet
    Läbi müüdud

    Dr. Althea

    Dr. Althea Vita Glow lehemask – 1 leht

    No reviews
    Tavahind €2.49
    Ühiku hind€2.49 tükk
    Vaata üksikasju
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy puhastav roheline muda-mask – 13 g

    No reviews
    Tavahind €5.29
    Ühiku hind€5.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 96 / 108
  • 1
  • …
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • …
  • 108
  • Järgmine

Avastage täiuslik valik tipptasemel kehahooldus- ja ilutooteid, et te näeksite välja ja tunneksite end fantastiliselt. Meie isikliku hoolduse ja ilu valik pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad kõiki teie enesehooldusrutiini aspekte, alates vannitamisest ja nahahooldusest kuni suuhügieeni ja intiimhoolduseni.

Elustav

Tõsta oma enesehooldust Premium personal care & Beauty Products

Medpak, pakub laia valikut tipptasemel isikliku hoolduse ja ilu tooteid, mis on mõeldud teie igapäevase rutiini täiustamiseks. Meie hoolikalt kureeritud valik vastab kõigile enesehoolduse aspektidele, tagades, et näete ja tunnete end parimana pealaest jalatallani.

Luksuslikud vanni- ja dušitooted

Muudatage oma vannielamus meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodetega. Valige erinevate õrnade seebide, ergutavate kehapesuvahendite, ja rahustavate vannisoolade hulgast. Meie toodetes on mahedad koostisained, mis hoiavad ära nahaärrituse ja kuivuse, saadaval mitmesuguste lõhnadega, mis sobivad teie meeleolule.

Toitvad kehahoolduslahendused

Hoidke oma nahk terve ja särav meie laiahaardelise kehahoolduskollektsiooniga. Meie valikusse kuuluvad:

  • Niisutavad kreemid ja kehaõlid
  • Koorivad koorijad sileda naha jaoks
  • Sihtotstarbelised tselluliidikreemid

Meie tooted sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin, ning pakuvad kestvat niisutust ja parandavad naha elastsust.

Täiustatud näohooldus

Saavutage särav jume meie tipptasemel näohooldussarja abil. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele, sealhulgas:

  • Õrnad puhastusvahendid kõikidele nahatüüpidele
  • Tasakaalustavad toonerid
  • Sihtotstarbelised seerumid konkreetsetele nahaprobleemidele
  • Toitvad niisutajad

Kas teil on rasvane, kuiv, või tundlik nahk, meie hoolikalt koostatud tooted annavad tõhusaid tulemusi, kahjustamata seejuures naha tervist.

Spetsiaalne hooldus kätele ja jalgadele

Andke oma jäsemetele väärilist tähelepanu meie spetsiaalsete käte- ja jalgade hooldustoodete abil. Meie valikus on toitvad kätekreemid, noorendavad jalakoorijad, ja tõhusad kõhukinnisuse eemaldajad, et hoida käed ja jalad pehmed ja siledad.

Innovatiivsed juuksehoolduslahendused

Saavutage terved, ilusad juuksed meie uuendusliku juuksehoolduskollektsiooniga. Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Toitvad šampoonid ja palsamid
  • Sügavalt hooldavad juuksemaskid
  • Stilistikatooted kõikidele juuksetüüpidele

Meie asjatundlikult koostatud tooted soodustavad tugevat juuste kasvu, vähendavad säritust, ja suurendavad sära, et juuksed oleksid kaunid, terved.

Õrn intiimhooldus

Säilitage optimaalne intiimhooldus meie diskreetse ja tõhusa intiimhoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad pH-tasakaaluga pesuvahendid, õrnad salvrätikud, ja rahustavad kreemid, mis kõik on formuleeritud selliste õrnade koostisosadega nagu aloe vera ja kummel, mis tagavad ohutu ja põhjaliku puhastamise.

Põhjalik suuhooldus

Saavutage suurepärane suuhügieen meie laia suuhooldustoodete valiku abil. Meie valikusse kuuluvad:

  • Looduslike koostisainetega hambapastad
  • Värskendavad suuvedelikud
  • Tõhus hambaniit

Meie tooted on koostatud looduslike koostisosadega, nagu piparmündiõli ja teepuuõli, meie tooted pakuvad TiB aktiivseid omadusi puhta, terve suu jaoks.

Miks valida Medpak oma isikliku hoolduse ja ilu vajaduste jaoks?

Medpak, on pühendunud sellele, et pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga isikliku hoolduse ja ilu tooteid. Meie valik on:

  • Hoolikalt kureeritud usaldusväärsetelt kaubamärkidelt
  • Koostatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, kus võimalik
  • Sobivad erinevatele nahatüüpidele ja probleemidele
  • Rangelt testitud kvaliteedi ja tõhususe suhtes

Tutvu meie põhjaliku Personal Care & Beauty collection ja avastage ideaalsed tooted, mis täiustavad teie enesehooldusrutiini. Alates nahahooldusvahenditest kuni juuksehooldusuuendusteni, Medpak pakub kõike, mida vajate, et näha välja ja tunda end parimana.

Tõsta oma isikliku hoolduse rutiini Medpaki esmaklassilise valikuga. Teie teekond särava naha, tervete juuste, ja üldise heaoluni algab siit!

Vanni ja duši elamused: Rejuvenate and Nourish

Tõstke oma vanni- või dušiaega meie esmaklassiliste vanni- ja dušitoodete kollektsiooniga. Meie valikus on seebid, kehapesu, ja vannisoolad, mis on valmistatud mahedate koostisosadega, et vältida ärritust ja kuivust. Valige mitmesuguste lõhnade hulgast, mis sobivad teie meeleolule, kas otsite rahustavat lavendlilõhna või ergutavat tsitruselõhna.

Essential Body Care: Elavdage ja kaitske oma nahka

Hoidke oma nahk tervena ja toiduna meie laiaulatusliku kehahoolduskollektsiooniga. Meie toodete hulka kuuluvad kreemid, õlid, koorivad koorijad, ja tselluliidikreemid, mis kõik sisaldavad orgaanilisi koostisosi, nagu kookosõli, sheavõi, ja E-vitamiin., kogege kestvat niisutust ja naha suuremat elastsust, jättes naha elastseks ja sametiselt siledaks.

Täiustatud näohooldus: Avage särav, tervislik nahk

Saavutage särav, tervislik nahk meie tipptasemel näohooldusvahenditega, mis sisaldavad puhastusvahendeid, toonikuid, seerumeid, ja niisutavaid kreeme. Meie tooted on kohandatud erinevatele nahatüüpidele ja -probleemidele, ning sobivad rasusele, kuivale, või tundlikule nahale. Hoolikalt valitud koostisained tagavad õrnad, kuid tõhusad tulemused, võimaldades teil saavutada oma nahahoolduse eesmärgid, ohustamata teie naha heaolu.

Hands & Feet Pampering: Show Your Extremities Some Love

Hoolitsege oma Kuva rohkem

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi