
iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
Immuunsuse hooaeg: vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügiseks
— Hooaja põhitooted —
C-vitamiin, D3-vitamiin (ka koos K2-ga), tsink ja seleen kapslites, tablettides ja tilkades. C-vitamiin, D-vitamiin, tsink ja seleen aitavad kõik kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamiin D3+K2 , Tilgad – 20 ml
15 reviewsTavahind €19.89Ühiku hind€99.45 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiin 4000 IU, Tilgad – 30 ml
No reviewsSoodushind €4.33 Tavahind €5.79Ühiku hind€1.44 /10ml -
-
Aliness
Aliness D3-vitamiin FORTE õli 100 mcg - 120 kapslit
4 reviewsTavahind €9.19Ühiku hind€0.08 tükk -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's D3+K2-vitamiin FORTE, tilgad - 20 ml
36 reviewsTavahind €26.79Ühiku hind€133.95 /100ml -
Solgar
Solgar D3-vitamiin 125 mcg (5000 RÜ)- 100 pehmendavat pähklit
6 reviewsTavahind €19.39Ühiku hind€0.19 tükk -
Osavi
Osavi D3-vitamiin + K2,4000 RÜ + 150 mcg - 120 kapslit
4 reviewsTavahind €18.99Ühiku hind€0.16 tükk -
Aura Herbals
Aura Herbals D3-vitamiin 4000 RÜ + K2, MCT, tilgad - 50 ml
16 reviewsTavahind €15.49Ühiku hind€30.98 /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) - 50 Veg Capsules
No reviewsTavahind €14.49Ühiku hind€0.29 tükk -
Healthy Origins
Healthy Origins D3-vitamiin 10000 RÜ - 120 pehmekaalu
9 reviewsTavahind €12.89Ühiku hind€0.11 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin D3 16000 IU – 120 tabletti
No reviewsTavahind €12.49Ühiku hind€0.10 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Norra kalamaksaõli 1250 mg, Piparmünt – 250 ml
10 reviewsSoodushind €7.79 Tavahind €10.39Ühiku hind€31.16 /L -
-
Vitaler's
Vitaler's Tsinkpikolinaat 15 mg - 120 kapslit
2 reviewsTavahind €4.19Ühiku hind€0.03 tükk -
Swanson
Swanson D3-vitamiin 4000 RÜ (100 mcg) - 90 kapslit
1 reviewTavahind €4.49Ühiku hind€0.05 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tabletti
3 reviewsTavahind €7.59Ühiku hind€0.06 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Orgaaniline seleen 200 mcg - 120 kapslit
8 reviewsTavahind €5.79Ühiku hind€0.05 tükk -
Vitaler's
Bob Snail Õuna ja kirsi triibud ilma lisatud suhkruta - 14 g
25 reviewsTavahind €6.79Ühiku hind€0.06 tükk -
-
Vitaler's
Vitaler's Kaltsiumtsitraat 1200 mg + D3-vitamiin 2000 IU – 60 kapslit
2 reviewsTavahind €6.99Ühiku hind€0.12 tükk -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamiin koos pihlakaga 1000 mg - 60 kapslit
7 reviewsTavahind €4.79Ühiku hind€0.08 tükk -
Wellbear
Wellbear D3-vitamiin 4000 RÜ - 120 pehmendavat tabletti
2 reviewsTavahind €4.59Ühiku hind€0.04 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin D3 8000 IU – 120 tabletti
No reviewsSoodushind €6.06 Tavahind €6.79Ühiku hind€0.05 tükk -
Aliness
Aliness C-vitamiin 1000 mg - 100 taimekapslit
15 reviewsSoodushind €9.43 Tavahind €11.79Ühiku hind€0.09 tükk -
Now Foods
Now Foods D-3- ja K-2-vitamiin – 120 kapslit
7 reviewsTavahind €10.89Ühiku hind€0.09 tükk -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiin Forte 2000 RÜ, tilgad - 30 ml
No reviewsSoodushind €4.71 Tavahind €6.29Ühiku hind€1.39 /ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiin 2000 RÜ K2-MK7 75 mcg, tilgad - 30 ml
1 reviewSoodushind €7.33 Tavahind €9.79Ühiku hind€2.44 /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin D3 4000 IU – 240 tabletti
No reviewsTavahind €7.39Ühiku hind€0.12 tükk -
Swanson
Swanson D3-vitamiin 2000 RÜ (50 mcg)- 250 kapslit
11 reviewsTavahind €7.39Ühiku hind€0.03 tükk -
Ostrovit
Ostrovit D3-vitamiin + K2 - 90 tabletti
34 reviewsSoodushind €2.96 Tavahind €3.29Ühiku hind€0.03 tükk

iAI
Selle jaotise pildid on loodud tehisintellektiga
— Nahahooldus külmadeks päevadeks —
Näokreemid keramiidide või centellaga, käekreemid ja kehakreemid. Igapäevane niisutus ja mugavus nahale, kui õhk muutub külmaks ja kuivaks.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin niisutav kätekreem piimavalgudega – 100 ml
No reviewsTavahind €3.69Ühiku hind€36.90 /L -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue niisutav kreem – 60 ml
No reviewsSoodushind €20.81 Tavahind €27.79Ühiku hind€34.68 /100ml -
Enough
Enough Collagen Hydro Moisture Massaažikreem - 300 ml
No reviewsSoodushind €10.64 Tavahind €14.29Ühiku hind€35.47 /L -
Centellian24
Centellian24 Madeca kreem Time Reverse – 15 ml
1 reviewTavahind €8.99Ühiku hind€59.93 /100ml -
-
Medicube
Medicube hüpokloorhappe igapäevane pihusti – 125 ml
1 reviewTavahind €27.39Ühiku hind€219.12 /L -
Orien
Orien Mugwort Zero Film rahustav kreem niacinamiidiga – 60 ml
No reviewsTavahind €20.49Ühiku hind€34.15 /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Niisutav emulsioon keramiididega näole ja kehale – 350 ml
6 reviewsTavahind €20.19Ühiku hind€57.69 /L -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide öökreem – 100 ml
No reviewsTavahind €20.19Ühiku hind€252.38 /L -
-
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, kortsuvastane näokreem – 15 ml
No reviewsSoodushind €7.66 Tavahind €10.29Ühiku hind€51.07 /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs värskelt pressitud E-vitamiini mask – 90 ml
No reviewsTavahind €28.39Ühiku hind€157.72 /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewTavahind €15.69Ühiku hind€26.15 /100ml -
COSRX
COSRX OIL-FREE ultra-niisutav kreem (koos kasemahlaga) - 100 ml
1 reviewTavahind €14.89Ühiku hind€14.89 /100ml -
-
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsTavahind €8.59Ühiku hind€17.18 /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier nahakinnisvaravesi - 50 ml
No reviewsTavahind €20.19Ühiku hind€40.38 /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel niisutav kreem - 100 ml
1 reviewTavahind €15.09Ühiku hind€150.90 /L -
-
Medicube
Medicube PDRN roosa hüaluroonhüdraatav kreem – 50 ml
1 reviewTavahind €18.29Ühiku hind€36.58 /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Käekreem loodusliku roosiveega - 75 ml
21 reviewsTavahind €1.99Ühiku hind€2.65 /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula niisutav kehaõli - 250 ml
No reviewsTavahind €8.19Ühiku hind€3.28 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica niisutuskreem - 75 ml
No reviewsTavahind €20.19Ühiku hind€26.92 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsSoodushind €16.28 Tavahind €17.19Ühiku hind€32.56 /100ml -
-
-
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN taastav kreem – 20 ml
No reviewsSoodushind €29.33 Tavahind €36.69Ühiku hind€146.65 /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Niiskuskreem - 100 ml
2 reviewsSoodushind €20.87 Tavahind €23.19Ühiku hind€20.87 /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide niisutav näokreem keramiididega – 100 ml
No reviewsTavahind €17.99Ühiku hind€179.90 /L -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenereeriv näokreem - 50 ml
1 reviewTavahind €23.69Ühiku hind€47.38 /100ml
— Lastele —
D3-vitamiini tilgad, laste multivitamiinid, kalamaksaõli ja puuviljamaitselised vitamiinilutsukad. Lihtne lisada koolipäeva hommikusöögile.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals laste DHA, st RAW marja maitse - 119 ml
2 reviewsTavahind €20.19Ühiku hind€169.66 /L -
Vitaler's
Vitaler's Vitamiin ADEK Junior, tilgad - 30 ml
No reviewsSoodushind €7.56 Tavahind €10.09Ühiku hind€2.52 /10ml -
ChildLife
ChildLife D3-vitamiin 500 RÜ lastele, Marja - 30 ml
1 reviewTavahind €10.19Ühiku hind€33.97 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamiin Junior 800 RÜ, tilgad - 30 ml
No reviewsTavahind €4.79Ühiku hind€1.60 /10ml -
-
Starpharma
Starpharma Tervislik C- ja D-vitamiiniga lollipop, St RAW marja - 6 g
No reviewsTavahind €0.59Ühiku hind€98.33 /kg -
Starpharma
Starpharma Tervislik Lollipop Throat, Vaarikas - 6 g
No reviewsTavahind €0.59Ühiku hind€98.33 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamiinid ja mineraalid Bouncin' Berry - 120 tabletti
No reviewsTavahind €25.59Ühiku hind€0.21 tükk -
Biolit
2 reviewsSoodushind €22.68 Tavahind €26.69Ühiku hind€0.23 tükk -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + D3-vitamiin 300 RÜ - 60 ml
2 reviewsTavahind €18.89Ühiku hind€31.48 /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki C-vitamiin 250 mg, apelsini maitsega – 60 pastilli
No reviewsTavahind €4.49Ühiku hind€0.07 tükk -
-
Starpharma
Starpharma Mniamki D3-vitamiini pastillid, ananassimaitselised – 60 pastilli
No reviewsTavahind €4.49Ühiku hind€0.07 tükk -
-
Starpharma
Starpharma Tervislik Lollipop D3-vitamiini ja K2, Kakao - 6 g
No reviewsTavahind €0.49Ühiku hind€81.67 /kg

— Probiootikumid, seened ja maitsetaimed —
Probiootilised kultuurid ühe kuni 28 tüvega koostisega, lisaks reishi- ja maitake-seened, ingverijuure ja andrograafis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus koos FOS-iga (Probiootikum) – 60 kapslit
1 reviewTavahind €9.89Ühiku hind€0.16 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 kapslit
1 reviewSoodushind €5.54 Tavahind €7.39Ühiku hind€0.09 tükk -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake seene ekstrakt - 50 taimekapslit
3 reviewsTavahind €24.79Ühiku hind€0.50 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces Boulardii koos FOS-iga (probiootikum) – 60 kapslit
No reviewsTavahind €17.49Ühiku hind€0.29 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Probiootikum 28 tüve FOS-iga – 30 kapslit
4 reviewsTavahind €13.29Ühiku hind€0.44 tükk -
-
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 kapslit
1 reviewTavahind €6.09Ühiku hind€0.30 tükk -
Salvum
Proviterol Multi probiootikum 9 tüvega – 20 kapslit
No reviewsTavahind €6.59Ühiku hind€0.33 tükk -
-
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg – 20 kapslit
No reviewsTavahind €5.79Ühiku hind€0.29 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Probiootikum 18 tüve koos FOS-iga – 30 kapslit
No reviewsTavahind €7.69Ühiku hind€0.26 tükk -
-
-
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapslit
1 reviewSoodushind €4.93 Tavahind €6.59Ühiku hind€0.08 tükk -
-
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic – 20 kapslit
4 reviewsTavahind €1.29Ühiku hind€0.06 tükk -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake lehepõletik)500 mg - 60 kapslit
No reviewsSoodushind €8.76 Tavahind €11.69Ühiku hind€0.15 tükk -
-
-
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapslit
No reviewsSoodushind €6.29 Tavahind €8.39Ühiku hind€0.10 tükk -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapslit
3 reviewsTavahind €5.59Ühiku hind€0.06 tükk -
Swanson
Swanson Epic Pro 25-tüveline probiootikum - 30 taimekapslit
20 reviewsTavahind €15.09Ühiku hind€0.50 tükk -
Swanson
Swanson Suukaudne probiootiline valem , Maasikas – 30 pastilli
No reviewsTavahind €13.09Ühiku hind€0.44 tükk -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapslit
2 reviewsTavahind €7.29Ühiku hind€0.18 tükk -
-
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapslit
1 reviewSoodushind €8.31 Tavahind €12.79Ühiku hind€0.14 tükk -