Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Ilu
  3. Juuksekosmeetika

Juuksekosmeetika

(325 toodet)
  • Palsamid
  • Juuste värvimine
  • Juuksemaskid
  • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
  • Šampoonid
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g
    Läbi müüdud
    20% soodustust

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g

    No reviews
    Soodushind €13.35 Tavahind €16.69
    Ühiku hind€74.17 /kg
    Vaata üksikasju
  • Blue Magic Organic Castor Oil Hair & Scalp Conditioner - 300 ml Blue Magic Organic Castor Oil Hair & Scalp Conditioner - 300 ml
    Läbi müüdud

    Blue Magic

    Blue Magic Organic Castor Oil Hair & Scalp Conditioner - 300 ml

    No reviews
    Tavahind €6.09
    Ühiku hind€20.30 /L
    Vaata üksikasju
  • La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 150 ml

    La'dor

    La'dor Keratin LPP šampoon - 150 ml

    1 review
    Tavahind €6.19
    Ühiku hind€4.13 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Shiseido Tsubaki Premium Volume & Repair Shampoo - 450 ml

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Volume & Repair šampoon – 450 ml

    No reviews
    Tavahind €16.19
    Ühiku hind€35.98 /L
    Vaata üksikasju
  • Indus Valley Henna Hair Colour Black - 100 g
    Läbi müüdud

    Indus Valley

    Indus Valley Henna Tinte Negro - 100 g

    No reviews
    Tavahind €7.59
    Ühiku hind€75.90 /kg
    Vaata üksikasju
  • Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino taastav õli/seerum kahjustatud juustele – 70 ml

    3 reviews
    Tavahind €17.89
    Ühiku hind€25.56 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Shiseido Tsubaki Premium Regenerating Shampoo - 450 ml

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium taastav šampoon – 450 ml

    No reviews
    Tavahind €12.69
    Ühiku hind€28.20 /L
    Vaata üksikasju
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care & Recovery Conditioner - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care & Recovery Conditioner - 450 ml
    Läbi müüdud

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care & R Ecover y palsam – 450 ml

    No reviews
    Tavahind €12.99
    Ühiku hind€28.87 /L
    Vaata üksikasju
  • Motions Hair Relaxer Regular Straightening Cream for Curly Hair - 425 g

    Motions

    Motions Hair Relaxer tavaline sirgendav kreem lokkis juustele - 425 g

    No reviews
    Tavahind €9.79
    Ühiku hind€23.04 /kg
    Vaata üksikasju
  • Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    Elizavecca

    Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    3 reviews
    Tavahind €8.09
    Ühiku hind€8.09 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi klassikaline kreem - 250 ml

    2 reviews
    Tavahind €9.89
    Ühiku hind€39.56 /L
    Vaata üksikasju
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml

    No reviews
    Tavahind €3.59
    Ühiku hind€3.59 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Anthyllis Hair Conditioner with Flax Seed Extract and Rice Protein - 200 ml Anthyllis Hair Conditioner with Flax Seed Extract and Rice Protein - 200 ml
    Läbi müüdud

    Pierpaoli

    Anthyllis juuksepalsam linaseemne ekstrakti ja riisiproteiiniga - 200 ml

    1 review
    Tavahind €5.89
    Ühiku hind€2.95 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Blue Magic Hair Food Coconut Oil and Wheat Germ Conditioner - 340 g Blue Magic Hair Food Coconut Oil and Wheat Germ Conditioner - 340 g

    Blue Magic

    Blue Magic Hair Food kookosõli ja nisuiduainete palsam - 340 g

    1 review
    Tavahind €6.09
    Ühiku hind€17.91 /kg
    Vaata üksikasju
  • Esthetic House CP-1 Nourishing Shampoo with Proteins - 100 ml Esthetic House CP-1 Nourishing Shampoo with Proteins - 100 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Toitev šampoon proteiinidega - 100 ml

    No reviews
    Tavahind €3.59
    Ühiku hind€3.59 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml
    Läbi müüdud

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Root Enhancer, Vahvistava hiusvesi - 100 ml

    No reviews
    Tavahind €14.09
    Ühiku hind€140.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Aunt Jackie's Quench Moisture Intensive Leave-In Conditioner - 355 ml

    Aunt Jackie's

    Aunt Jackie's Quench Moisture Intensive Leave-In Conditioner - 355 ml

    1 review
    Tavahind €12.09
    Ühiku hind€34.06 /L
    Vaata üksikasju
  • Motions Hair Relaxer Super Straightening Cream for Strong Curls - 425 g

    Motions

    Motions juuste silumiseks mõeldud super silumiseks mõeldud kreem tugevate lokkide jaoks - 425 g

    1 review
    Tavahind €9.79
    Ühiku hind€23.04 /kg
    Vaata üksikasju
  • La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml

    La'dor

    La'dor Hydro LPP ravi - 150 ml

    2 reviews
    Tavahind €6.49
    Ühiku hind€4.33 /100ml
    Vaata üksikasju
  • La'dor Moisture Balancing Shampoo - 100 ml La'dor Moisture Balancing Shampoo - 100 ml

    La'dor

    La'dor Moisture Balancing Shampoo - 100 ml

    1 review
    Tavahind €3.19
    Ühiku hind€3.19 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    No reviews
    Tavahind €13.19
    Ühiku hind€52.76 /L
    Vaata üksikasju
  • Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 236 ml

    Foligain

    Foligain kolmekordse toimega šampoon meestele – 236 ml

    No reviews
    Tavahind €26.69
    Ühiku hind€113.09 /L
    Vaata üksikasju
  • Sunny Isle Jamaican Black Castor Oil Extra Dark - 236 ml

    Sunny Isle

    Sunny Isle Jamaican Black Castor Oil Extra Dark – 236 ml

    2 reviews
    Tavahind €11.49
    Ühiku hind€48.69 /L
    Vaata üksikasju
  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Läbi müüdud

    Cantu

    Cantu laste orn šampoon - 237 ml

    No reviews
    Tavahind €6.49
    Ühiku hind€27.38 /L
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 2 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 14
  • Järgmine

Juuksekosmeetika:

Avage meie laiaulatusliku juuksekosmeetikavaliku abil saladus, et saada reklaami väärilised, staarikvaliteediga juuksed. Õige juuksehooldus hõlmab erinevate toodete kasutamist ja konkreetsete sammude järgimist, et saavutada lopsakas, hästi toidetud juukselõikus. Tutvustame täieliku juuksehooldusprogrammi olulisi komponente, mis muudavad teie lokkidest uimastava meistriteose.

1. Vundament: Täiusliku šampooni valimine

Iga juuksehooldusrutiini nurgakivi on õige šampooni valimine. Erinevatele juuksetüüpidele - rasusele, kuivale, kõõmule kalduvale, ja muudele - on saadaval lugematuid valikuid, mistõttu on ideaalse šampooni valimine väga oluline. Kõige sagedamini kasutatava juuksetootena, mõjutab šampoon oluliselt teie juuste tervist ja välimust.

Peamised kaalutlused šampooni valimisel:

  • Valige looduslikud, taimset päritolu koostisosad
  • Vältige karmid kemikaalid, mis võivad põhjustada peanaha ärritust
  • Valige koostis, mis on kohandatud teie juuksetüübile ja probleemidele

Tutvuge meie ulatuslikku šampoonikollektsiooni , et leida oma juuste vajadustele sobiv toode.

2. Toitke ja kaitske:

Hooldusvahendid on oluline samm tervete, hallatavate juuste säilitamisel. Kasutage seda vähemalt paar korda nädalas, et hoida oma lülid parimas seisukorras. Valige oma juuksetüübist ja vajadustest lähtuvalt kas välja loputatavad või sisse jäetavad palsamid.

Näpunäiteid tõhusaks hoolduseks:

  • Õhukeste või nõrkade juuste puhul, valige kerged, loputuskonditsioneerid
  • Kui teil on rasused juuksed, kandke konditsioneeri ainult keskelt pikkade ja otste vahel
  • Leave-in-konditsioneerid võivad anda lisaküllast niiskust kuivadele või kahjustatud juustele

Leidke oma ideaalne konditsioneer meie juuksehooldussortiment .

3. Sügavahooldus: Juuksemaskid ja seerumid

Juuksemaskid ja seerumid pakuvad juustele intensiivset hooldust, andes hoogu toitmise ja parandamise. Kuigi neid tooteid ei tohiks kasutada liiga sageli, võivad nad teha imet, kui neid õigesti oma rutiini lisada.

Suunised juuksemaskide ja seerumite kasutamiseks:

  • Kasutage kord nädalas või harvemini, et säilitada tõhusus
  • Jätke toode vähemalt 20 minutiks, et see saaks täielikult imenduda
  • Kui maskid on teie arvates liiga rasked, minge üle kergemate seerumite peale
  • Valige koostisained, mis on suunatud teie konkreetsetele juuksemuredele

4. Hoolitsege oma juuste eest. Viimistlus: juukseõlid

Juukseõlid on mitmekülgsed tooted, mida saab kasutada mitmel viisil, et parandada juuste tervist ja välimust. Nad pakuvad kergemat alternatiivi juuksemaskidele ja võivad anda kohese läike ja sileduse.

Võimalusi, kuidas lisada juukseõlid oma rutiinile:

  • Kasutage enne vannitamist šampoonieelse hooldusena
  • Kasutage kuivadele või niisketele juustele, keskendudes otstele
  • Segage paar tilka oma palsamiga lisatoitmiseks
  • Kasutage viimistlustootena, et taltsutada säritust ja lisada sära

Avastage täiuslik juukseõli oma vajadustele meie < valik juuksehooldusvahendeid .

Isikliku juuksehooldusrutiini loomine

Ilusate, tervete juuste saavutamine ja säilitamine nõuab järjepidevust ja õigeid tooteid. Järgides neid samme ja lisades sobivad juuksekosmeetikatooted oma rutiini, olete heal teel, et saavutada säravad, terved juuksed, mida olete alati soovinud.

Ärge unustage:

  • Kohandage oma rutiini vastavalt oma juuksetüübile ja probleemidele
  • Olge kannatlik - märkimisväärse paranemise nägemine võib võtta aega
  • Kohandage oma rutiini, kui teie juuste vajadused muutuvad vastavalt aastaajale või vanusele
  • Täiendage oma juuksehooldusrutiini tervisliku toitumise ja eluviisiga

Meie laia juuksekosmeetika valikuga, on teil kõik vajalikud vahendid, et muuta oma juuksed uimastavaks meistriteoseks. Alates toitvatest šampoonidest kuni luksuslike õlideni, on meie tooted mõeldud kõikidele juuksetüüpidele ja -probleemidele. Alustage oma teekonda tervislikumate, kaunimate juuste Toda y poole, uurides meie esmaklassiliste juuksehooldustoodete kollektsiooni.

Pidage meeles, et, suurepärased juuksed ei juhtu juhuslikult - need juhtuvad õige juuksekosmeetika abil. Osta nüüd ja anna oma juustele vääriline hooldus!

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi