Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. MycoMedica
MycoMedica

MycoMedica

(15 toodet)
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • MycoMedica BetaGlucan in optimal concentration - 90 Capsules MycoMedica BetaGlucan in optimal concentration - 90 Capsules MycoMedica BetaGlucan in optimal concentration - 90 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica BeetaGlucan optimaalses kontsentratsioonis - 90 kapslit

    No reviews
    Tavahind €12.99
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica MycoBaby, Dragon syrup - 200 ml MycoMedica MycoBaby, Dragon syrup - 200 ml MycoMedica MycoBaby, Dragon syrup - 200 ml MycoMedica MycoBaby, Dragon syrup - 200 ml MycoMedica MycoBaby, Dragon syrup - 200 ml MycoMedica MycoBaby, Dragon syrup - 200 ml

    MycoMedica

    MycoMedica MycoBaby, Draakonisiirup - 200 ml

    No reviews
    Tavahind €9.49
    Ühiku hind€4.75 /100ml
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Dried Hericium Mushrooms - 100 g
    Läbi müüdud

    MycoMedica

    Pulbriline toidulisand, mis ühendab reishi ja jujube, mis toetavad magamist ja aitavad ühtlustada vaimset seisundit.

    No reviews
    Tavahind €10.69
    Ühiku hind€10.69 /100g
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Reishi in Optimal Concentration - 90 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica Reishi optimaalses kontsentratsioonis - 90 kapslit

    1 review
    Tavahind €30.79
    Ühiku hind
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Cordyceps CS-4 in Optimal Concentration - 90 Capsules MycoMedica Cordyceps CS-4 in Optimal Concentration - 90 Capsules MycoMedica Cordyceps CS-4 in Optimal Concentration - 90 Capsules
    5% soodustust

    MycoMedica

    MycoMedica Cordyceps CS-4 optimaalses kontsentratsioonis - 90 kapslit

    No reviews
    Soodushind €29.32 Tavahind €30.89
    Ühiku hind€0.33 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica MycoCholest in optimal concentration - 120 Capsules MycoMedica MycoCholest in optimal concentration - 120 Capsules MycoMedica MycoCholest in optimal concentration - 120 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica MycoCholest optimaalses kontsentratsioonis - 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €19.69
    Ühiku hind€0.16 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml

    MycoMedica

    MycoMedica Kilpkonnasiirup - 200 ml

    No reviews
    Tavahind €9.59
    Ühiku hind€47.95 /L
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Acerola in optimal concentration - 90 Capsules MycoMedica Acerola in optimal concentration - 90 Capsules MycoMedica Acerola in optimal concentration - 90 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica Acerola optimaalses kontsentratsioonis - 90 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €12.19
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica MycoClean, Powder - 99 g MycoMedica MycoClean, Powder - 99 g MycoMedica MycoClean, Powder - 99 g

    MycoMedica

    Hericum on traditsioonilises hiina meditsiinis kõrgelt hinnatud seen, kuna see toetab seedesüsteemi nõuetekohast toimimist.

    1 review
    Tavahind €17.59
    Ühiku hind€17.77 /100g
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Hericium 500 mg - 90 Capsules MycoMedica Hericium 500 mg - 90 Capsules
    Läbi müüdud

    MycoMedica

    Chaga by MycoMedica on seen, mida on kasutatud vene meditsiinis ja traditsioonilises hiina meditsiinis juba sajandeid.

    No reviews
    Tavahind €30.79
    Ühiku hind€0.34 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Curcumin in optimal concentration - 120 Capsules MycoMedica Curcumin in optimal concentration - 120 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica Kurkumiin optimaalses kontsentratsioonis - 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €27.19
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml MycoMedica Monkey Syrup - 200 ml

    MycoMedica

    MycoMedica Ahvisiirup - 200 ml

    No reviews
    Tavahind €9.49
    Ühiku hind€47.45 /L
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Maitake 500 mg - 90 Capsules MycoMedica Maitake 500 mg - 90 Capsules MycoMedica Maitake 500 mg - 90 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica Maitake 500 mg - 90 kapslit

    No reviews
    Tavahind €31.79
    Ühiku hind€1.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica Chaga 500 mg - 90 Capsules

    MycoMedica

    MycoMedica Chaga 500 mg – 90 kapslit

    No reviews
    Tavahind €31.39
    Ühiku hind€0.35 tükk
    Vaata üksikasju
  • MycoMedica MycoSleep, Powder - 90 g MycoMedica MycoSleep, Powder - 90 g MycoMedica MycoSleep, Powder - 90 g

    MycoMedica

    Hericum on traditsioonilises hiina meditsiinis kõrgelt hinnatud seen, kuna see toetab seedesüsteemi nõuetekohast toimimist.

    No reviews
    Tavahind €26.09
    Ühiku hind€28.99 /100g
    Vaata üksikasju

MycoMedica on Tšehhi bränd, mis on spetsialiseerunud ravimseente toidulisanditele. Kvaliteetsete reishi , cordyceps , hericium , ja maitake ekstraktide ning uuenduslike siirupite ja pulbrite , MycoMedica abil toob MycoMedica traditsioonilise mükoteraapia kaasaegsesse tervishoidu.

Tšehhi ravimseente alane kompetents

MycoMedica on arendanud kompetentsi ravimseente kasvatamise ja ekstraheerimise alal , luues toidulisandeid, mis sisaldavad tõelisi terapeutilisi ühendeid. Bränd mõistab, et seente kvaliteet varieerub väga palju ,, seega keskendutakse optimaalsetele kasvatustingimustele ja ekstraheerimismeetoditele, et tagada toodete sisaldus aktiivsete beetaglükaanide ja muude kasulike ühendite osas.

MycoMedica Tooted Medpakis

Medpakis , pakume MycoMedica täielikku seene tootevalikut. Kapslitega toidulisandid hõlmavad Reishi ( 90 kapslit ) immuunsüsteemi ja stressi toetamiseks , Cordyceps CS-4 ( 90 kapslit ) energia ja elujõu toetamiseks , Hericium 500 mg ( 90 kapslit ) kognitiivsete funktsioonide toetamiseks , ja Maitake 500 mg ( 90 kapslit ) ainevahetuse tervise toetamiseks. BetaGlucan ( 90 kapslit ) pakub kontsentreeritud immuunsüsteemi toetavaid polüsahhariide ,, samas kui Acerola ( 90 kapslit ) ja Curcumin ( 120 kapslit ) täiendavad seenetoodete valikut.

Perekonna tooted hõlmavad MycoBaby Dragon siirupit , Monkey siirupit , ja Turtle siirupit (, kõik 200 ml ) lastele. MycoClean pulber ( 99 g ) ja MycoSleep pulber ( 90 g ) on mõeldud detoksikatsiooniks ja une parandamiseks. Kuivatatud Hericium seened ( 100 g ) pakuvad terviklikku toitu. MycoCholest ( 120 kapslit ) on mõeldud kolesteroolitaseme toetamiseks.

Miks valida MycoMedica

MycoMedica pakub Tšehhi ravimseente alast asjatundlikkust ja kvaliteedile keskendunud ekstraheerimist. Brändi laia valik hõlmab kõiki peamisi terapeutilisi seeni. Neile, kes otsivad ehtsaid ravimseente toidulisandeid oluliste toimeainetega , MycoMedica pakub usaldusväärset mükoteraapiat.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi