Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. PowerBar

PowerBar

(26 toodet)
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • PowerBar 5 Electrolytes, Lemon - 10 Tablets

    PowerBar

    PowerBar 5 elektrolüütide, Lemon - 10 tabletti

    1 review
    Tavahind €5.29
    Ühiku hind€0.53 tükk
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Electrolytes with Caffeine, Pink Grapefruit - 10 Effervescent tablets
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar elektrolüüdid kofeiiniga, Pink Grapefruit - 10 kihisevat tabletti

    1 review
    Tavahind €5.29
    Ühiku hind€0.53 tükk
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Shots närimiskummid, Vaarikas - 60 g

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€3.48 /100g
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€0.51 /10g
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.49
    Ühiku hind€0.61 /10g
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€0.51 /10g
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Hydro, Cherry - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cherry - 67 ml

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Cherry - 67 ml

    1 review
    Tavahind €2.99
    Ühiku hind€4.46 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Original, Blackcurrant - 41 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Mustsõstar - 41 g

    1 review
    Tavahind €2.79
    Ühiku hind€0.68 /10g
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 1320 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - isotooniline spordijook

    No reviews
    Tavahind €27.79
    Ühiku hind€21.05 /kg
    Vaata üksikasju
  • Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.29
    Ühiku hind€0.56 /10g
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 600 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    <p>Kõige ekstreemsemateks

    No reviews
    Tavahind €14.19
    Ühiku hind€23.65 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Lemon - 1320 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - isotooniline spordijook

    No reviews
    Tavahind €28.29
    Ühiku hind€21.43 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Bidon Classic, Black - 500 ml
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar Bidon Classic, Must - 500 ml

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€2.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Lemon - 600 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    <p>Uued <strong>Durex Invisible Close Fit </strong>kondoomid suurema läheduse saavutamiseks on 35% õhemad kui tavalised Durex kondoomid

    No reviews
    Tavahind €16.09
    Ühiku hind€26.82 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Hydro, Mojito - 67 ml
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Mojito - 67 ml

    No reviews
    Tavahind €2.99
    Ühiku hind€4.46 /100ml
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 600 g

    PowerBar

    PVL Mutant Madness

    No reviews
    Tavahind €14.59
    Ühiku hind€24.32 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Power Gel Smoothie Mango Apple - 90 g

    PowerBar

    PowerBar Power Gel Smoothie Mango Apple – 90 g

    No reviews
    Tavahind €2.39
    Ühiku hind€26.56 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Power Gel Smoothie Banana-Blueberry - 90 g

    PowerBar

    PowerBar Power Gel Smoothie, banaan-mustikas – 90 g

    No reviews
    Tavahind €2.39
    Ühiku hind€26.56 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Fruit Red Fruit Punch - 41 g

    PowerBar

    PowerBar PowerGel, Red Fruit Punch – 41 g

    No reviews
    Tavahind €2.69
    Ühiku hind€2.69 tükk
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Hydro, Orange - 67 ml
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, apelsini - 67 ml

    No reviews
    Tavahind €2.99
    Ühiku hind€4.46 /100ml
    Vaata üksikasju
  • PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€3.12 /100ml
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Recovery Active, Chocolate - 1210 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Active, Chocolate - 1210 g

    No reviews
    Tavahind €30.39
    Ühiku hind€25.12 /kg
    Vaata üksikasju
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g
    Läbi müüdud

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - isotooniline spordijook, apelsini maitsega - 1320 g

    No reviews
    Tavahind €28.69
    Ühiku hind€21.73 /kg
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Järgmine

PowerBar on teedrajav Ameerika sporditoitumise bränd, mis leiutas energiaplokkide kategooria. Geelide , isotooniliste jookide , ja elektrolüütide tablettidega, millele professionaalsed sportlased , usaldavad, pakub PowerBar tõestatud tulemuslikkust tagavat toitumist vastupidavusspordialadel.

Originaalne sporditoitlustusbränd

PowerBar lõi spordienergia baari 1986. aastal ja on sellest ajast peale uuendusi teinud. Brändi tooted annavad energiat professionaalsetele jalgratturitele , maratonijooksjatele , ja triatleetidele üle kogu maailma. Nende teaduslik lähenemine sporditoitumisele tähendab, et iga toode on loodud andma energiat ja vedelikku just siis, kui sportlased seda kõige rohkem vajavad.

PowerBari tooted Medpakis

Medpakis , pakume PowerBari jõudlust suurendavaid tooteid. https://medpak.shop/collections/energy-gels PowerGel Original on saadaval mustsõstra, laimi-mündi, rohelise õuna ja vanilli maitsega. PowerGel Fruit Mango-Passion Fruit annab puuviljapõhist energiat. PowerGel Hydro on saadaval mojito ja kirsi maitsega ning ühendab energia ja vedeliku. PowerGel Shots Gums on saadaval apelsini ja vaarika maitsega ning pakuvad närimistablettidena energiat.

Isotoonilised joogid hõlmavad Isoactive'i sidruni , punaste puuviljade , ja apelsini maitsega. 5 Elektroolüütide tabletid sidruni maitsega ja elektroolüüdid kofeiiniga või ilma pakuvad vedeliku toetust. R Ecover y Active Chocolate toetab treeningujärgset taastumist r Ecover y.

Miks valida PowerBar

PowerBar pakub originaalset spordienergiaalast asjatundlikkust, millele tippsportlased on usaldanud alates 1986. aastast. Bränd leiutas selle kategooria ja on jätkuvalt turuliider. Vastupidavussportlastele, kes otsivad tõestatud jõudlust toetavat toitumist ,, pakub PowerBar professionaalide poolt usaldatud uuenduslikku kvaliteeti.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi