Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Probiootikumid

Probiootikumid

(138 toodet)
  • Aminohapped
  • Antioksüdandid
  • Taimed
  • Mineraalid
  • Vitamiinid
  • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
  • Kollageen
  • Probiootikumid
  • Melatoniin
  • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • Proviterol LGG Baby Drops - 5 ml
    Uus toode

    Salvum

    Proviterol LGG Baby Drops – 5 ml

    No reviews
    Tavahind €5.59
    Ühiku hind€111.80 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Proviterol Multi Probiotic with 9 Strains - 20 Capsules
    Uus toode

    Salvum

    Proviterol Multi probiootikum 9 tüvega – 20 kapslit

    No reviews
    Tavahind €6.59
    Ühiku hind€0.33 tükk
    Vaata üksikasju
  • OstroVit Inulin from Chicory (Prebiotic) - 500 g OstroVit Inulin from Chicory (Prebiotic) - 500 g
    Läbi müüdud

    OstroVit

    OstroVit sigurist saadud inuliin (prebiootikum) – 500 g

    No reviews
    Tavahind €7.69
    Ühiku hind€15.38 /kg
    Vaata üksikasju
  • Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotic) - 200 Capsules Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotic) - 200 Capsules
    5% soodustust

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (sünbiootikum) – 200 kapslit

    No reviews
    Soodushind €34.90 Tavahind €36.79
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Enzymedica MucoStop - 48 Capsules Enzymedica MucoStop - 48 Capsules
    5% soodustust

    Enzymedica

    Enzymedica MucoStop – 48 kapslit

    No reviews
    Soodushind €32.21 Tavahind €33.99
    Ühiku hind€0.67 tükk
    Vaata üksikasju
  • Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, Zinc, L-Carnosine and Probiotic - 60 Capsules
    5% soodustust
    Uus toode

    Kenay

    Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, tsink, L-karnosiin ja probiootikumid – 60 kapslit

    No reviews
    Soodushind €35.60 Tavahind €37.49
    Ühiku hind€0.59 tükk
    Vaata üksikasju
  • Enzymedica Digest Gold (Digestive Enzymes) - 45 Capsules
    Uus toode

    Enzymedica

    Enzymedica Digest Gold (seedimisensüümid) – 45 kapslit

    No reviews
    Tavahind €48.99
    Ühiku hind€1.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Natural Factors Apple Cider Vinegar 500 mg - 180 Capsules Natural Factors Apple Cider Vinegar 500 mg - 180 Capsules

    Natural Factors

    Natural Factors õunasiidri äädikas 500 mg – 180 kapslit

    No reviews
    Tavahind €26.09
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • Carnium Botanicals Her Biotic, Probiotic Complex for Women - 30 Capsules Carnium Botanicals Her Biotic, Probiotic Complex for Women - 30 Capsules
    Uus toode

    Carnium Botanicals

    Carnium Botanicals Her Biotic, probiootikumikompleks naistele – 30 kapslit

    No reviews
    Tavahind €30.69
    Ühiku hind€1.02 tükk
    Vaata üksikasju
  • Activlab Pharma EnteroBiotix Plus 250 mg - 10 Capsules
    11% soodustust
    Uus toode

    Activlab

    Activlab Pharma EnteroBiotix Plus 250 mg – 10 kapslit

    No reviews
    Soodushind €3.37 Tavahind €3.79
    Ühiku hind€0.34 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vital Nutrients GLP-1 Complete, Resistant Starch and Probiotic Complex - 60 Vegan Capsules
    5% soodustust

    Vital Nutrients

    Vital Nutrients GLP-1 Complete, resistentne tärklis ja probiootikumikompleks – 60 vegan-kapslit

    No reviews
    Soodushind €85.19 Tavahind €89.69
    Ühiku hind€1.42 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson ProBiotic-4 - 60 Vegetarian Capsules

    Swanson

    Swanson ProBiotic-4 – 60 taimset kapslit

    No reviews
    Tavahind €9.49
    Ühiku hind€0.16 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Advanced Acidophilus Plus - 60 Capsules
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Advanced Acidophilus Plus – 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €23.09
    Ühiku hind€0.38 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus, Probiotic - 60 Capsules

    Solgar

    Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus, probiootikum – 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €49.19
    Ühiku hind€0.82 tükk
    Vaata üksikasju
  • MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules
    Läbi müüdud

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProBIO 30 tüve – 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €14.29
    Ühiku hind€0.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • MaryRuth's Probiotic Drops - 120 ml
    Läbi müüdud

    MaryRuth's

    MaryRuth's probiootilised tilgad - 120 ml

    No reviews
    Tavahind €62.79
    Ühiku hind€523.25 /L
    Vaata üksikasju
  • Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Probio 30 Billion - 30 taimsed kapslid

    No reviews
    Tavahind €39.09
    Ühiku hind€1.30 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Clinical GI Probiotic - 60 Veg Capsules
    Läbi müüdud

    Now Foods

    Now Foods Kliiniline GI probiootikum - 60 taimekapslit

    No reviews
    Tavahind €20.39
    Ühiku hind€0.34 tükk
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 6 / 6
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • Järgmine

Probiootikumid:

Probiootikumid on elusad mikroorganismid, mis, piisavas koguses olemasolul, pakuvad inimkehale mitmeid tervislikke eeliseid. Need bakteri- ja pärmikultuurid töötavad väsimatult, et taastada kahjustatud kudesid ja kaitsta erinevate haiguste eest. Kuigi eriti oluline on TiB iootilise ravi ajal kaitsta tundlikku seedesüsteemi, probiootikumide kasulikkus ulatub kaugemale. Teatud tüved tugevdavad tõhusalt immuunsüsteemi, parandavad seedetrakti funktsiooni, ja leevendavad selliseid probleeme nagu kõhulahtisus või kõhukinnisus.

Miks peaksite kaaluma probiootikumide kasutamist?

Peamine põhjus probiootikumide lisamiseks oma tervisekavasse seisneb nende positiivses mõjus soolestiku tervisele. Kaasaegsed elustiilifaktorid, nagu krooniline stress, halb toitumine, unepuudus, ja liigne stimulantide kasutamine, võivad kahjustada soolestiku funktsionaalsust, mis viib erinevate tervisetüsistuste tekkimiseni. Sobivad probiootilised tüved aitavad kõrvaldada soolestiku süsteemihäiretest tulenevaid püsivaid ebaregulaarsusi. Regulaarne kasutamine võib pakkuda leevendust ebamugavustunnetele, nagu kõhulahtisus, kõhukinnisus, puhitus, ja muud seedetrakti süsteemi probleemid.

Probiootikumide lisahüved

Probiootikumid võivad pakkuda leevendust erinevate seisundite, puhul, sealhulgas:

  • Ärritava soole sündroom (IBS)
  • Atoopiline Derma tiitrid
  • Krooniline kõhulahtisus, sealhulgas reisikõhulahtisus
  • Sagedased ülemiste hingamisteede infektsioonid
  • Korduvad intiim- ja kuseteede infektsioonid

Kuidas probiootikumid toetavad soolestiku tervist

Probiootikumide tõhusus on eriti väljendunud soolestiku tervise puhul. Iga probiootilistes toidulisandites sisalduv bakteritüvi täidab konkreetset funktsiooni:

  • Kinnitumine soolestiku seintele, et võidelda patogeenide vastu
  • Immuunsüsteemi retseptorite stimuleerimine, üldise immuunsuse suurendamine
  • Soolestiku funktsiooni optimeerimine
  • Oluliste vitamiinide ja mineraalainete imendumise intensiivistamine

Regulaarne soolestiku-spetsiifilised probiootikumid võivad pakkuda leevendust korduvatele seedeprobleemidele, leevendada paisumist, kõhukinnisust, ja kõhulahtisust, ning samas kaitsta seedesüsteemi haiguste eest.

Probiootikumid raseduse ajal

Rasedus ja sünnitusjärgne faas on perioodid, mil naised on eriti tundlikud TiB le intiimsetele infektsioonidele. Probiootikumide ennetav kasutamine võib aidata tugevdada loomulikku bakterifloorat ja pärssida kahjulike bakterite kasvu. Lisaks, teatud probiootikumitüved võivad pakkuda leevendust ägeda kõhulahtisuse, puhul, mis on tavaline raseduse kõrvaltoime ja võib dehüdratsiooni tõttu ohustada nii ema kui ka last.

Probiootikumid lastele

Kui kaalutakse probiootikumide kasutamist lastele, on väga oluline valida spetsiaalselt noortele immuunsüsteemile kasulikud tüved. Kui lapse immuunsus on tasakaalustatud toitumisest hoolimata ebapiisav, võib olla vajalik täiendav probiootikumide lisamine. Lastele mõeldud valikuvõimalused hõlmavad järgmist:

  • Vedelad probiootikumid otseseks suukaudseks manustamiseks (ideaalsed väikelastele)
  • Želeebid või lahustuvad pulbrid vanematele lastele

Kvaliteetsed probiootikumid on lastele eriti soovitavad kõhulahtisuse või infektsioonide korral, et toetada soolestiku tervist ja kiirendada paranemisprotsessi.

Kuidas kasutada probiootikume tõhusalt

Probiotikumide kasu maksimeerimiseks, järgige järgmisi juhiseid:

  • Kui võtate probiootikume koos TiB iootikumidega, tarbige neid samaaegselt ja jätkake vähemalt üks nädal pärast viimast an TiB iootikumide annust
  • Olge teadlik, et igal probiootikumide preparaadil on unikaalne efektiivsuse kestus; alati tutvuge tootja juhistega
  • Krooniliste seisundite, nagu IBS, puhul on probiootikumide kasutamise järjepidevus optimaalsete tulemuste saavutamiseks ülioluline
  • Ärge kunagi ületage probiootikumide tootja poolt kehtestatud maksimaalset soovitatud annust

Kokkuvõte

Probiootikumidel on palju kasu tervisele, alates soolte tervise toetamisest ja immuunsuse suurendamisest kuni erinevate seedetrakti probleemide leevendamiseni. Mõistes, millal ja kuidas neid kasulikke mikroorganisme tõhusalt kasutada, saate kasutada nende jõudu oma üldise tervise ja heaolu parandamiseks. Ärge unustage, et konsulteeriksite tervishoiutöötajaga enne mis tahes uue toidulisandikuuri, alustamist, eriti kui teil on juba olemasolevad tervisehäired või olete rase.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi