Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Sport

Sport

(671 toodet)
  • Süsivesikud
  • Kreatiin
  • Enne treeningut
  • Valgupulbrid
  • Kaalutõusu tooted
  • Rasvapõletajad
  • Taastumine
  • Testosterooni tõstjad
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Tavahind €12.09
    Ühiku hind€24.18 /kg
    Vaata üksikasju
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% soodustust

    Ostrovit

    Ostrovit Tauriinipulber - 300 g

    6 reviews
    Soodushind €6.02 Tavahind €6.69
    Ühiku hind€20.07 /kg
    Vaata üksikasju
  • Levrone Gold Creatine - 300 g

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Creatine - 300 g

    9 reviews
    Tavahind €10.89
    Ühiku hind€36.30 /kg
    Vaata üksikasju
  • BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100% mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat - 300 g

    14 reviews
    Tavahind €13.29
    Ühiku hind€44.30 /kg
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Pulber - 500 g

    12 reviews
    Tavahind €11.59
    Ühiku hind€23.18 /kg
    Vaata üksikasju
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Creatine with Taurine - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatiinmonohüdraat, Kreatiin koos tauriiniga - 500 g

    4 reviews
    Tavahind €9.99
    Ühiku hind€19.98 /kg
    Vaata üksikasju
  • Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml
    Läbi müüdud
    10% soodustust

    Ostrovit

    Ostrovit MCT õli, naturaalne - 500 ml

    9 reviews
    Soodushind €9.35 Tavahind €10.39
    Ühiku hind€18.70 /L
    Vaata üksikasju
  • Now Foods TestoJack 300™ mg - 60 Capsules
    Läbi müüdud

    Now Foods

    Now Foods TestoJack 300™ mg - 60 kapslit

    4 reviews
    Tavahind €29.19
    Ühiku hind€0.49 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's MCT kookosõli - 500 ml

    6 reviews
    Tavahind €11.79
    Ühiku hind€23.58 /L
    Vaata üksikasju
  • 7Nutrition Creatine (Creapure®) - 500 g
    Läbi müüdud

    7Nutrition

    7Nutrition Creatine (Creapure ®) - 500 g

    7 reviews
    Tavahind €25.39
    Ühiku hind€50.78 /kg
    Vaata üksikasju
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Orange Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK kreatiinmonohüdraat, apelsini maitse - 500 g

    9 reviews
    Tavahind €11.29
    Ühiku hind€22.58 /kg
    Vaata üksikasju
  • Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 kapslit

    5 reviews
    Tavahind €12.39
    Ühiku hind€0.21 tükk
    Vaata üksikasju
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 120 kapslit

    8 reviews
    Tavahind €9.99
    Ühiku hind€0.08 tükk
    Vaata üksikasju
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g
    Läbi müüdud

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Micronized Creatine, pulber - 317 g

    6 reviews
    Tavahind €22.49
    Ühiku hind€70.95 /kg
    Vaata üksikasju
  • Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatiin 1250 mg - 400 kapslit

    6 reviews
    Tavahind €30.89
    Ühiku hind€0.08 tükk
    Vaata üksikasju
  • 6PAK Tribulus Terrestris 210 mg - 90 capsules

    6PAK

    6PAK Tribulus Terrestris 210 mg – 90 kapslit

    4 reviews
    Tavahind €5.89
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 kapslit

    1 review
    Tavahind €9.49
    Ühiku hind€0.16 tükk
    Vaata üksikasju
  • Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g
    Läbi müüdud

    Progress Labs

    Progress Labs MSM (Orgaaniline väävel) Pulber - 1000 g

    5 reviews
    Tavahind €16.29
    Ühiku hind€16.29 /kg
    Vaata üksikasju
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Lemon Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK kreatiinmonohüdraat, Sidruni maitse - 500 g

    1 review
    Tavahind €11.09
    Ühiku hind€22.18 /kg
    Vaata üksikasju
  • Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Tsitrulliin L-Citrulline 500 mg - 120 kapslit

    1 review
    Tavahind €5.29
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Tri-Amino (L-arginiin, L-ornitiin, L-lüsiin)- 120 kapslit.

    No reviews
    Tavahind €18.49
    Ühiku hind€0.15 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medverita Verisol® Bovine Collagen Powder - 200 g
    Läbi müüdud

    Medverita

    Medverita Verisol ® Veisekollageenipulber – 200 g

    No reviews
    Tavahind €16.49
    Ühiku hind€82.45 /kg
    Vaata üksikasju
  • 6PAK Beta-Alanine, powder - 200 g

    6PAK

    6PAK beeta-alaniini, pulber - 200 g

    No reviews
    Tavahind €8.99
    Ühiku hind€44.95 /kg
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 28
  • Järgmine

Spordi- ja treeningravi toidulisandid tipptaseme saavutamiseks

Tõsta oma sportlikku sooritust Medpaki ulatusliku spordi- ja treeningravi toidulisandite valikuga. Olenemata sellest, kas olete professionaalne sportlane või fitnessi harrastaja, meie hoolikalt valitud tooted on loodud selleks, et toetada teie keha suurenenud nõudmisi intensiivse füüsilise tegevuse ajal.

Regulaarne treening ja karmid treeningud panevad meie keha oma piiridesse. Kuigi liikumine on üldise tervise, tagamiseks hädavajalik, vajavad suure intensiivsusega treeningud, mis panevad lihased, liigeste, ja vastupidavuse proovile, spetsiaalset toitu . Meie spordi- ja treeningravimid lähevad kaugemale põhilistest vitamiinidest ja mineraalidest, pakkudes sihipäraseid koostisosi, et suurendada jõudlust, kiirendada r Ecover y, ja säilitada liigeste optimaalne tervis.

Olulised toidulisandid sportlastele

Hästi koostatud sportlaste toitumine peaks sisaldama rohkesti antioksüdante, et võidelda treeningust põhjustatud vabade radikaalide vastu. Meie valik sisaldab tugevaid antioksüdante, nagu C-, A-, ja E-, vitamiinid, mis mitte ainult ei toeta üldisi kehafunktsioone, vaid aitavad kaasa ka tervislikule, särava naha säramisele. Neile, kes tegelevad pingeliste tegevustega, mis tõstavad stressihormoonide taset, pakume looduslikke taimseid toidulisandeid, mis suurendavad energiat ja vastupidavust treeningu ajal , nagu Ashwagandha (India ženšenn) .

Tundlikud tooted jõu- ja vastupidavussportlastele

Jõutreening ja vastupidavussport esitavad kehale unikaalseid nõudmisi. Seepärast pakume intensiivse treeningkava toetamiseks laia valikut valgu, süsivesikute, ja aminohapete toidulisandeid. Meie valgupulbrid on aluseks lihaste kasvule ja taastumisele, kergesti segatavad veega või teie lemmikshokiga. Kestvussportlastele, meie süsivesikute toidulisandid pakuvad segu kiirelt ja aeglaselt imenduvatest süsivesikutest, mis toidavad pikemaajalist sooritust.

Aminohapped, eriti kreatiin , mängivad olulist rolli lihasmassi ehitamisel ning lihasjõu ja vastupidavuse suurendamisel. Need toidulisandid on hädavajalikud sportlastele, kes soovivad maksimeerida oma treeningtulemusi ja saavutada oma treeningu eesmärke.

Põhjalik toetus sportliku edu saavutamiseks

Täiendades oma treeningrutiini meie sporditoitlustoodete abil, saate tõhusalt rahuldada oma keha suurenenud toitumis- ja energiavajadust. Paljud meie toidulisandid pakuvad mitmekülgset kasu, toetades mitte ainult lihaskasvu, vaid ka aidates kaasa rasvade kaotamisele ja üldise kehakoostise parandamisele.

Me Medpak, oleme pühendunud kvaliteetsete spordi- ja treeningravimite pakkumisele, mis rahuldavad sportlaste ja spordiharrastajate erinevaid vajadusi. Tutvuge meie valikuga Toda y ja viige oma jõudlus järgmisele tasemele!

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi