Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Sport

Sport

(671 toodet)
  • Süsivesikud
  • Kreatiin
  • Enne treeningut
  • Valgupulbrid
  • Kaalutõusu tooted
  • Rasvapõletajad
  • Taastumine
  • Testosterooni tõstjad
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 tükki

    No reviews
    Tavahind €13.59
    Ühiku hind€1.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 50 g

    Olimp

    Olimp Mr Zerro proteiinipatakas, Vaarikas - 50 g

    No reviews
    Tavahind €1.49
    Ühiku hind€2.98 /100g
    Vaata üksikasju
  • Skull Labs Angel Dust Pre-Workout Mango-Orange - 270 g

    Skill Nutrition

    Skull Labs Angel Dust Pre-Workout Mango-Orange - 270 g

    No reviews
    Tavahind €17.69
    Ühiku hind€65.52 /kg
    Vaata üksikasju
  • 7Nutrition VOLCANO - 150 Capsules

    7Nutrition

    7Nutrition VOLCANO - 150 kapslit

    No reviews
    Tavahind €23.89
    Ühiku hind€1.59 tükk
    Vaata üksikasju
  • PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g
    Läbi müüdud

    PVL

    PVL Mutant Madness, Limonaad - 270 g

    2 reviews
    Tavahind €15.49
    Ühiku hind€5.74 /100g
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 10 x 25 ml
    Läbi müüdud

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 10 x 25 ml

    No reviews
    Tavahind €9.99
    Ühiku hind€1.00 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    2 reviews
    Tavahind €15.29
    Ühiku hind€38.23 /kg
    Vaata üksikasju
  • Activlab Isoactive Zero, Raspberry-Lime - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Vaarika-Limi - 225 g

    1 review
    Tavahind €7.99
    Ühiku hind€35.51 /kg
    Vaata üksikasju
  • Olimp Arthroblock Forte - 60 Capsules Olimp Arthroblock Forte - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Arthroblock Forte - 60 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €13.49
    Ühiku hind€0.22 tükk
    Vaata üksikasju
  • Trec Endurance Isotonic Sport, Orange - 20 Effervescent Tablets

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Isotonic Sport, Orange - 20 kihisevat tabletti

    No reviews
    Tavahind €2.09
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate - 500 g

    2 reviews
    Tavahind €19.89
    Ühiku hind€39.78 /kg
    Vaata üksikasju
  • Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiootikumid - 30 taimekapslit

    No reviews
    Tavahind €16.69
    Ühiku hind€0.56 tükk
    Vaata üksikasju
  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteiinibatoon, Dubai Style Chocolate - 40 g

    No reviews
    Tavahind €2.69
    Ühiku hind€6.73 /100g
    Vaata üksikasju
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode proteiinipatukad, Topeltšokolaad - 40 g

    No reviews
    Tavahind €1.29
    Ühiku hind€3.23 /100g
    Vaata üksikasju
  • Levrone Gold Tribulus - 90 Tablets

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Tribulus - 90 tabletti

    2 reviews
    Tavahind €12.09
    Ühiku hind€0.13 tükk
    Vaata üksikasju
  • PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g
    Läbi müüdud

    PVL

    PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g

    1 review
    Tavahind €14.69
    Ühiku hind€42.21 /kg
    Vaata üksikasju
  • MyVitamins Creatine Monohydrate - 250 Tablets

    Myprotein

    MyVita minutit Kreatiinmonohüdraat – 250 tabletti

    No reviews
    Tavahind €23.49
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Activlab Creatine Tabs - 300 Tablets

    Activlab

    Activlab Creatine Tabs - 300 tabletti

    1 review
    Tavahind €20.59
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotooniline ženšenniga, Grapefruit - 20 kotikest

    No reviews
    Tavahind €7.19
    Ühiku hind€0.36 tükk
    Vaata üksikasju
  • Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotooniline Yerba Mate, Mustsõstar õunaga - 31,5 g

    No reviews
    Tavahind €0.49
    Ühiku hind€15.56 /kg
    Vaata üksikasju
  • Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotooniline Maca, Arbuus - 31,5 g

    No reviews
    Tavahind €0.49
    Ühiku hind€15.56 /kg
    Vaata üksikasju
  • Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotooniline kollageeniga, St RAW marja ja piparmünt - 31,5 g

    No reviews
    Tavahind €0.49
    Ühiku hind€15.56 /kg
    Vaata üksikasju
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO proteiinipatukad, Maapähklivõi - 40 g

    1 review
    Tavahind €1.39
    Ühiku hind€34.75 /kg
    Vaata üksikasju
  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp tsitrulliinmalaat, Limonaad - 200 g

    2 reviews
    Tavahind €18.49
    Ühiku hind€92.45 /kg
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 4 / 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 28
  • Järgmine

Spordi- ja treeningravi toidulisandid tipptaseme saavutamiseks

Tõsta oma sportlikku sooritust Medpaki ulatusliku spordi- ja treeningravi toidulisandite valikuga. Olenemata sellest, kas olete professionaalne sportlane või fitnessi harrastaja, meie hoolikalt valitud tooted on loodud selleks, et toetada teie keha suurenenud nõudmisi intensiivse füüsilise tegevuse ajal.

Regulaarne treening ja karmid treeningud panevad meie keha oma piiridesse. Kuigi liikumine on üldise tervise, tagamiseks hädavajalik, vajavad suure intensiivsusega treeningud, mis panevad lihased, liigeste, ja vastupidavuse proovile, spetsiaalset toitu . Meie spordi- ja treeningravimid lähevad kaugemale põhilistest vitamiinidest ja mineraalidest, pakkudes sihipäraseid koostisosi, et suurendada jõudlust, kiirendada r Ecover y, ja säilitada liigeste optimaalne tervis.

Olulised toidulisandid sportlastele

Hästi koostatud sportlaste toitumine peaks sisaldama rohkesti antioksüdante, et võidelda treeningust põhjustatud vabade radikaalide vastu. Meie valik sisaldab tugevaid antioksüdante, nagu C-, A-, ja E-, vitamiinid, mis mitte ainult ei toeta üldisi kehafunktsioone, vaid aitavad kaasa ka tervislikule, särava naha säramisele. Neile, kes tegelevad pingeliste tegevustega, mis tõstavad stressihormoonide taset, pakume looduslikke taimseid toidulisandeid, mis suurendavad energiat ja vastupidavust treeningu ajal , nagu Ashwagandha (India ženšenn) .

Tundlikud tooted jõu- ja vastupidavussportlastele

Jõutreening ja vastupidavussport esitavad kehale unikaalseid nõudmisi. Seepärast pakume intensiivse treeningkava toetamiseks laia valikut valgu, süsivesikute, ja aminohapete toidulisandeid. Meie valgupulbrid on aluseks lihaste kasvule ja taastumisele, kergesti segatavad veega või teie lemmikshokiga. Kestvussportlastele, meie süsivesikute toidulisandid pakuvad segu kiirelt ja aeglaselt imenduvatest süsivesikutest, mis toidavad pikemaajalist sooritust.

Aminohapped, eriti kreatiin , mängivad olulist rolli lihasmassi ehitamisel ning lihasjõu ja vastupidavuse suurendamisel. Need toidulisandid on hädavajalikud sportlastele, kes soovivad maksimeerida oma treeningtulemusi ja saavutada oma treeningu eesmärke.

Põhjalik toetus sportliku edu saavutamiseks

Täiendades oma treeningrutiini meie sporditoitlustoodete abil, saate tõhusalt rahuldada oma keha suurenenud toitumis- ja energiavajadust. Paljud meie toidulisandid pakuvad mitmekülgset kasu, toetades mitte ainult lihaskasvu, vaid ka aidates kaasa rasvade kaotamisele ja üldise kehakoostise parandamisele.

Me Medpak, oleme pühendunud kvaliteetsete spordi- ja treeningravimite pakkumisele, mis rahuldavad sportlaste ja spordiharrastajate erinevaid vajadusi. Tutvuge meie valikuga Toda y ja viige oma jõudlus järgmisele tasemele!

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi