Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Vitamiinid
  4. Vitamiin B

Vitamiin B

(300 toodet)
  • Vitamiin A
  • Vitamiin B
  • Vitamiin C
  • Vitamiin D
  • Vitamiin E
  • Vitamiin K
  • Multivitamiinid
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • Kenay Vitamin B12 MecobalActive® - 60 Capsules

    Kenay

    Kenay B12-vitamiin MecobalActive ® - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €7.39
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Formeds Bicaps Vitamin B2 - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps B2-vitamiin - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €10.49
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's magneesium 125 mg + B6-vitamiin – 60 kapslit

    1 review
    Tavahind €6.29
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Formeds Powder B3 (Niacin) 50 mg - 40,2 g
    16% soodustust

    Formeds

    Formeds Pulber B3 (Niatsiin) 50 mg - 40,2 g

    No reviews
    Soodushind €9.61 Tavahind €11.39
    Ühiku hind€23.91 /100g
    Vaata üksikasju
  • Solgar Folate 666 mcg DFE (400 mcg Folic Acid) - 100 Tablets
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Folaat 666 mcg DFE (400 mcg foolhape) - 100 tabletti

    No reviews
    Tavahind €8.39
    Ühiku hind€0.08 tükk
    Vaata üksikasju
  • Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml
    Läbi müüdud

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomaalne metüül B-12 - 30 ml

    1 review
    Tavahind €52.39
    Ühiku hind€174.63 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Formeds Bicaps B cardio+ - 60 kapsułek
    10% soodustust

    Formeds

    Peripera Ink Velvet on uuenduslik vedel huulepulk, mida iseloomustab vastupidavus ja intensiivne värv. See muudab huuled siledaks, rõhutades nende loomulikku ilu.

    No reviews
    Soodushind €20.98 Tavahind €23.39
    Ühiku hind€0.35 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Vitamin B-1 100 mg - 250 Capsules

    Swanson

    Swanson B-1-vitamiin 100 mg - 250 kapslit

    No reviews
    Tavahind €23.09
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml

    Invex Remedies

    Invex Remedies Seleen + B12-vitamiin - 300 ml

    No reviews
    Tavahind €18.49
    Ühiku hind€61.63 /L
    Vaata üksikasju
  • Progress Labs Vitamin B6 P-5-P Coenzyme + Inulin - 120 Capsules
    Läbi müüdud

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamiin B6 P-5-P koensüüm + inuliin – 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €10.89
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Potassium with Extend-Release Magnesium - 60 Capsules Life Extension Potassium with Extend-Release Magnesium - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Kaalium pikendatud toimeajaga magneesiumiga – 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €16.79
    Ühiku hind€0.28 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules
    Läbi müüdud

    Vitaler's

    Vitaler's Foolhape (Vitamiin B9) 800 mcg - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €8.19
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • Real Pharm Magnesium + B6 - 90 Tablets

    Real Pharm

    Real Pharm Magneesium + B6 – 90 tabletti

    1 review
    Tavahind €3.39
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets
    15% soodustust

    Solgar

    Solgar Megasorb B-kompleks 50 - 100 tabletti

    No reviews
    Soodushind €29.35 Tavahind €34.59
    Ühiku hind€0.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules
    Läbi müüdud

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitamiin B12 MSE MAX - 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €47.99
    Ühiku hind€0.40 tükk
    Vaata üksikasju
  • Biowen Magnesium with Potassium - 30 Capsules Biowen Magnesium with Potassium - 30 Capsules

    Biowen

    Biowen magneesium ja kaalium – 30 kapslit

    No reviews
    Tavahind €7.39
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamiin B12 950 mcg – 120 tabletti

    1 review
    Tavahind €8.29
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • BioTech USA ZMB - 60 Capsules

    BioTech USA

    BioTech USA ZMB - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €14.59
    Ühiku hind€0.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Silibiotin - juuksed, nahk, küüned - 180 tabletti

    No reviews
    Tavahind €7.29
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Veganicity Vitamin B-12 1000 mcg - 90 Tablets Veganicity Vitamin B-12 1000 mcg - 90 Tablets Veganicity Vitamin B-12 1000 mcg - 90 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Vitamiin B-12 1000 mcg – 90 tabletti

    2 reviews
    Tavahind €12.49
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 25 ml

    No reviews
    Tavahind €1.09
    Ühiku hind€0.44 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Trec Nutrition Vitamin B Complex - 60 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Vitamiin B kompleks – 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €5.99
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods B-12 100 mcg - 250 Lozenges

    Now Foods

    Now Foods B-12 100 mcg - 250 pastillist

    1 review
    Tavahind €16.79
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Activated B-Complex - 60 Veg Capsules Swanson Activated B-Complex - 60 Veg Capsules Swanson Activated B-Complex - 60 Veg Capsules Swanson Activated B-Complex - 60 Veg Capsules
    Läbi müüdud

    Swanson

    Swanson Aktiveeritud B-kompleks - 60 taimsed kapslid

    No reviews
    Tavahind €18.29
    Ühiku hind€0.30 tükk
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 10 / 13
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Järgmine

B-vitamiinid:

B-vitamiinid moodustavad mitmekesise ja mitmekülgse rühma olulisi toitaineid, millest igaüks täidab ainulaadseid funktsioone, olles samas ühiselt inimorganismi terviklikuks tervise toetamise süsteemiks. Füüsiliste vaevuste või vaimse tervise probleemide korral on B-vitamiinid sageli lahenduseks. Siiski, konkreetsete B-vitamiinide tuvastamine, mis vastavad teie individuaalsetele vajadustele, võib olla keeruline.

B-vitamiinide esmane roll seisneb närvisüsteemi nõuetekohase toimimise, säilitamises, mis on vaimse tervise seisukohalt ülioluline. Need vitamiinid mõjutavad positiivselt meeleolu, leevendavad närvipinge, ja suurendavad kognitiivset jõudlust. Lisaks vaimsele tervisele, mängivad B-vitamiinid olulist rolli ainevahetusprotsessides, hõlbustades süsivesikute imendumist ja glükoosi muundamist energiaks. See ei mõjuta mitte ainult meeleolu, vaid mõjutab oluliselt ka füüsilist välimust.

B-vitamiinid: Lisaks oma üldistele omadustele, pakub iga B-vitamiin organismile ja selle funktsioonidele ainulaadset kasu:

  • B1-vitamiin (Tiamiin) : Mõjutab luude kasvu ja arengut, toetab südame tööd, ja aitab isegi võidelda liikumispuudulikkuse vastu.
  • B2-vitamiin (Riboflaviin) : Toimib ilueliksiirina, parandab naha, juuste, ja küünte seisundit, ning tugevdab samal ajal ka nägemist ja toetab aneemia ravi.
  • Vitamiin B3 (Niatsiin) : Kasuliku tervise eest, kuna osaleb suguhormoonide sünteesis (testosterooni, progesterooni, ja östrogeeni), mõjutab insuliini funktsiooni, ja toetab punaste vereliblede moodustumist.
  • vitamiin B4 (koliin) : Reguleerib lipiidide ainevahetust, parandab lihaste funktsiooni ja hingamissüsteemi jõudlust (hinnatud sportlaste poolt), ja parandab mälu (hinnatud vaimse tööjõu poolt).
  • vitamiin B5 (pantoteenhape) : Aitab vältida juuste väljalangemist ja halvenemist, reguleerides samal ajal energiatasakaalu, pakkudes lahendust neile, kes otsivad nii fitnessi kui ka ilu eeliseid.

B-vitamiinid: B-vitamiinide rühm pakub mitmesuguseid eeliseid, mis vastavad nii meeste kui ka naiste vajadustele ja puudustele. Olgu tegemist siis seksuaaltervise probleemide, vananemisprotsessi aeglustamisega, rasestumise ja terve raseduse toetamisega, või füüsilise välimuse parandamisega, B-vitamiinid pakuvad tõhusaid lahendusi. Konkreetne vajalik vitamiin sõltub individuaalsetest teguritest, nagu vanus, terviseprobleemid, või soovitud parandamisvaldkonnad.

Oluline on märkida, et sugu ja vanus ei piira B-vitamiinide kasulikkust. Peamine määraja toidulisandite võtmisel on konkreetne vajadus või terviseprobleem. Sõltumata vanusest või soost, B-vitamiinid võivad pakkuda väärtuslikku tuge erinevate terviseprobleemide ja puuduste puhul.

Õige B-vitamiini toidulisandi valimine

B-vitamiinide täiendamise kaalumisel, on väga oluline kindlaks teha oma konkreetsed tervisealased eesmärgid või probleemid. Konsulteerige tervishoiutöötajaga, et määrata kindlaks, millised B-vitamiinid võivad teie individuaalsete vajaduste jaoks kõige kasulikumad olla. Ta võib aidata teil valida sobiva toidulisandi ja annuse, mis põhineb sellistel teguritel nagu teie toitumine, elustiil, ja olemasolevad terviseseisundid.

Pidage meeles, et kuigi B-vitamiinid on üldise tervise jaoks olulised, tasakaalustatud toitumine, mis sisaldab palju täisteravilja, tailiha, mune, kaunvilju, ja rohelisi lehtköögivilju, võib paljusid neist toitainetest loomulikult anda. Toidulisandid peaksid pigem täiendama tervislikku elustiili kui asendama seda.

Mõistes iga B-vitamiini unikaalset rolli ja seda, kuidas nad aitavad kaasa üldisele tervisele, saate teha teadlikke otsuseid nende elutähtsate toitainete lisamise kohta oma igapäevarutiini, toetades nii teie füüsilist kui ka vaimset heaolu.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi