Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. As I Am

As I Am

(23 toodet)
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Leave In Conditioner lokkis juustele - 237 ml

    5 reviews
    Tavahind €12.49
    Ühiku hind€52.70 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Tavahind €12.09
    Ühiku hind€51.01 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash Cream lokkis juustele - 454 g

    4 reviews
    Tavahind €11.49
    Ühiku hind€25.31 /kg
    Vaata üksikasju
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    4 reviews
    Tavahind €10.59
    Ühiku hind€176.50 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Tavahind €14.49
    Ühiku hind€61.14 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rosmariiniga tugevdav palsamiga palsamiga palsamiga lokkis juustele - 237 ml

    2 reviews
    Tavahind €14.79
    Ühiku hind€62.41 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly lokkis juustele mõeldud geel - 227 g

    1 review
    Tavahind €11.39
    Ühiku hind€50.18 /kg
    Vaata üksikasju
  • As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Tavahind €10.89
    Ühiku hind€45.95 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    3 reviews
    Tavahind €12.69
    Ühiku hind€53.54 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Läbi müüdud

    As I Am

    As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml

    No reviews
    Tavahind €15.69
    Ühiku hind€33.03 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    As I Am Rice Water tugevdav juuksesprei - 475 ml

    2 reviews
    Tavahind €10.89
    Ühiku hind€22.93 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Tavahind €11.69
    Ühiku hind€49.32 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g
    Läbi müüdud

    As I Am

    As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g

    1 review
    Tavahind €13.09
    Ühiku hind€57.67 /kg
    Vaata üksikasju
  • As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml
    Läbi müüdud

    As I Am

    As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Tavahind €11.59
    Ühiku hind€48.90 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g

    As I Am

    As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g

    No reviews
    Tavahind €13.89
    Ühiku hind€30.59 /kg
    Vaata üksikasju
  • As I Am Rice Water Micellar Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rice Water Micellar Shampoo - 237 ml

    No reviews
    Tavahind €12.29
    Ühiku hind€51.86 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    No reviews
    Tavahind €12.69
    Ühiku hind€105.75 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml
    Läbi müüdud

    As I Am

    As I Am Restore & Repair niisutav sprei – 473 ml

    1 review
    Tavahind €9.39
    Ühiku hind€21.49 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Restore & Repair Conditioner for Damaged Hair - 355 ml

    As I Am

    As I Am Restore & Repair Conditioner kahjustatud juustele - 355 ml

    No reviews
    Tavahind €13.79
    Ühiku hind€38.85 /L
    Vaata üksikasju
  • As I Am Classic Smoothing Gel for Hair Styling - 227 g
    10% soodustust

    As I Am

    As I Am Classic Smoothing Gel for Hair Styling - 227 g

    1 review
    Soodushind €9.08 Tavahind €10.09
    Ühiku hind€40.00 /kg
    Vaata üksikasju
  • As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g

    As I Am

    As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g

    1 review
    Tavahind €8.59
    Ühiku hind€76.02 /kg
    Vaata üksikasju
  • As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml

    As I Am

    As I Am Scalp Serum tugevdav juuksehooldus - 60 ml

    No reviews
    Tavahind €17.89
    Ühiku hind€29.82 /100ml
    Vaata üksikasju
  • As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml
    15% soodustust
    Uus toode

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy kõõmavastane palsam – 355 ml

    No reviews
    Soodushind €11.17 Tavahind €13.19
    Ühiku hind€31.46 /L
    Vaata üksikasju

As I Am on Ameerika juuksehooldusbränd, mis austab ja hooldab loomulikult lokkis , kähara , ja tekstuuriga juukseid. Asutatud missiooniga aidata inimestel omaks võtta oma loomulik juukse tekstuur , loob As I Am toitvaid , tõhusaid tooteid, mis on spetsiaalselt välja töötatud, et vastata lokkide ja käharate juuste unikaalsetele vajadustele kogu nende kaunis mitmekesisuses.

As I Am filosoofia

As I Am sündis veendumusest, et loomulikud juuksed väärivad tooteid, mis on spetsiaalselt loodud nende unikaalse struktuuri ja vajaduste jaoks. Lokkis ja käharad juuksed vajavad ekstra niisutust , õrna kohtlemist , ja koostisosi, mis loomulikku tekstuuri pigem rõhutavad kui sellega võitlevad. Brändi tooted on loodud selle arusaama alusel , kasutades toitvaid koostisosi nagu kookos , riisivesi , rosmariin , ja sheavõi, et pakkuda niisutust , selgust , ja tugevust. As I Am toodete nimed peegeldavad nende julgustavat sõnumit: armasta oma juukseid just sellisena, nagu need on.

As I Am tooted Medpakis

Medpakis , pakume laia As I Am tootevalikut lokkide täielikuks hoolduseks. Klassikaline tootesari sisaldab armastatud Coconut CoWash õrna puhastamiseks , Twist Defining Cream ja Curling Jelly lokkide vormimiseks , Smoothing Gel siledate soengute jaoks , ning toitev Leave In Conditioner. Long and Luxe kollektsioon on suunatud juuste pikkuse säilitamisele, sisaldades Curl Enhancing Smoothie ,, GroYogurt Leave-in , ja Gro Edges beebijuuste kontrollimiseks.

Niisutamisele keskendunud hoolduseks pakub Rice Water tootesari Micellar Shampoo ,, Hydrating , Conditioner , ja Strengthening Hair Spray. Rosemary kollektsioon toetab juuste kasvu tugevdava palsami ,, värskendava udu ,, šampooni , ja juuksekasvu õliga. Kuiva ja sügeleva peanaha hooldussari lahendab peanaha probleeme rahustava kõõmavastase palsami ,, jätke-palsami , ja kõõmavastase õliga. Lisaks on olulised taastav ja parandav palsam ,, niisutav kreem ,, lokkide selgitaja ja šampoon .

Miks valida As I Am

As I Am on pälvinud oma pühendunud järgijate poolehoiu, kuna mõistab tõeliselt tekstuuriga juukseid ja loob tooteid, mis annavad reaalset tulemust. Brändi laiaulatuslik tootevalik lahendab kõik lokkide probleemid alates pesemisest kuni stiliseerimise ja peanaha terviseni. Kõigile, kellel on lokkis , kähar , või tekstuuriga hair otsivad tooteid, mis toidavad , defineerivad , ja rõhutavad nende loomulikku tekstuuri , As I Am pakub usaldusväärseid lahendusi, mis tuginevad tõelisele lokkide hooldamise alase asjatundlikkusele.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi