Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Terviseteemad
  4. Juuksed, nahk ja küüned

Juuksed, nahk ja küüned

(246 toodet)
  • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
  • Luud, liigesed ja kõhred
  • Süda ja veresoonkond
  • Detoks ja organismi puhastamine
  • Seedesüsteem
  • Energia
  • Silmad ja nägemine
  • Juuksed, nahk ja küüned
  • Immuunsüsteem
  • Neerud ja kuseteed
  • Hingamissüsteem
  • Uni
  • Kaalulangus
  • Meeste tervis
  • Naiste tervis
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Bob Snail Õuna ja kirsi triibud ilma lisatud suhkruta - 14 g

    25 reviews
    Tavahind €6.79
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Orgaaniline seleen 200 mcg - 120 kapslit

    8 reviews
    Tavahind €5.79
    Ühiku hind€0.05 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Tsinkpikolinaat 15 mg - 120 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €4.19
    Ühiku hind€0.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Nahk, Küüned ja juuksed - 120 tabletti

    12 reviews
    Tavahind €28.09
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Kollageeni hüaluroonhappe kompleks - 30 tabletti

    13 reviews
    Tavahind €24.59
    Ühiku hind€0.82 tükk
    Vaata üksikasju
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% soodustust

    Pharmovit

    Pharmovit Kollageen 12 000 Max - 30x30 ml

    16 reviews
    Soodushind €52.73 Tavahind €58.59
    Ühiku hind€1.76 tükk
    Vaata üksikasju
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% soodustust

    Pharmovit

    Pharmovit Kollageen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Soodushind €20.60 Tavahind €22.89
    Ühiku hind€41.20 /L
    Vaata üksikasju
  • Swanson Biotin 5000 mcg - 100 Capsules
    Läbi müüdud

    Swanson

    Swanson Biotiin 5000 mcg - 100 kapslit

    3 reviews
    Tavahind €4.99
    Ühiku hind€0.05 tükk
    Vaata üksikasju
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% soodustust

    Pharmovit

    Pharmovit Liigesed, kõhre, lihased – 500 ml

    6 reviews
    Soodushind €21.05 Tavahind €23.39
    Ühiku hind€42.10 /L
    Vaata üksikasju
  • Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Looduslik E-vitamiin 400 RÜ - 100 kapslit

    3 reviews
    Tavahind €11.69
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets

    Solgar

    Solgar Nahk, Küüned ja juuksed - 60 tabletti

    5 reviews
    Tavahind €15.79
    Ühiku hind€0.26 tükk
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets

    Life Extension

    Life Extension Kahepäevane multivitamiin - 120 tabletti

    3 reviews
    Tavahind €28.29
    Ühiku hind€0.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • Skoczylas Silicon, Boron, Iodine (Horsetail, Bamboo, Algae) - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Silicon, Boron, Jood (Horsetail, Bambus, Algae) - 60 kapslit.

    5 reviews
    Tavahind €10.49
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Merekollageen 450 mg - 60 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €6.19
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Biotin 5000 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Biotin 5000 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Biotin 5000 mcg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Biotiin 5000 mcg - 120 taimsed kapslid

    4 reviews
    Tavahind €12.99
    Ühiku hind€0.11 tükk
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Bioactive Complete B-Complex - 60 Veg Capsules
    Läbi müüdud

    Life Extension

    Life Extension Bioactive Complete B-Complex - 60 taimsed kapslid

    2 reviews
    Tavahind €17.39
    Ühiku hind€0.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Neocell Super Collagen + Vitamin C & Biotin - 270 Tablets
    Läbi müüdud

    Neocell

    NeoCell Super Kollageen + C-vitamiin ja biotiin - 270 tabletti

    4 reviews
    Tavahind €32.09
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets

    Pharmaverum

    Pharmaverum Beautyllagen - 30 kotikest

    4 reviews
    Tavahind €31.39
    Ühiku hind€1.05 tükk
    Vaata üksikasju
  • Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g
    Läbi müüdud

    Progress Labs

    Progress Labs MSM (Orgaaniline väävel) Pulber - 1000 g

    5 reviews
    Tavahind €16.29
    Ühiku hind€16.29 /kg
    Vaata üksikasju
  • Solgar Chelated Copper 2,5 mg - 100 Tablets

    Solgar

    Solgar kelaatvask 2, 5 mg - 100 tabletti

    1 review
    Tavahind €11.39
    Ühiku hind€0.11 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Silidrop - orgaaniline räni MMST vedelik - 500 ml

    6 reviews
    Tavahind €20.09
    Ühiku hind€40.18 /L
    Vaata üksikasju
  • Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Biotiin 10000 mcg - 60 taimsed kapslid

    2 reviews
    Tavahind €23.59
    Ühiku hind€0.39 tükk
    Vaata üksikasju
  • Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g

    3 reviews
    Tavahind €19.89
    Ühiku hind€13.26 /100g
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 11
  • Järgmine

Tervete juuste, naha, ja küünte saladuste avamine

Teie juuksed, nahk, ja küüned on midagi enamat kui lihtsalt ilu; need on teie üldise tervise olulised näitajad. Need rakukompleksid annavad sageli esimesena märku toitainete puudustest, tekkivatest terviseprobleemidest, või elustiili tasakaalustamatusest. Sellised tegurid nagu kilpnäärme häired, aneemia, stress, ja kehv toitumine võivad avalduda juuste väljalangemise, tuhmi naha, või haprate küüntena. Mõistes ja hooldades neid väliseid omadusi, te mitte ainult ei paranda oma välimust, vaid investeerite ka oma keha heaolusse.

Olulised toitained elujõuliste juuste, naha, ja küünte jaoks

Tervete juuste, naha, ja küünte, säilitamiseks vajab teie keha vitamiinide ja mineraalainete täpset tasakaalu. Võtmetoitainete hulka kuuluvad tsink , vask, raud, ja vitamiinid A, C, ja E. Igaühel neist on oluline roll elastsuse, niiskuse, värvi, ja läike säilitamisel. Lisaks, UNS aturaatrasvhapped, väävlit sisaldavad aminohapped nagu L-tsüsteiin ja L-metioniin, räni , ja biotiin on optimaalse tervise jaoks hädavajalikud. Kui toitumisest üksi ei piisa, hoolikalt valitud multivitamiinipreparaadid võivad aidata täita toitumislünki.

Juuste, naha, ja küünte terviklik hooldus

Juuste, naha, ja küünte eest hoolitsemine hõlmab nii sisemist toitmist kui ka välist kaitset. Tasakaalustatud toitumine, mis on rikas kiudainete, UNS atureeritud rasvhapete, vitamiinide, ja mineraalide poolest, moodustab aluse. Toidulisandid ja orgaanilised taimeekstraktid, nagu näiteks nõgesest või nõgesest, võivad täiendada teie toitumist. Sama oluline on vältida kahjulikke aineid, nagu liigne alkohol ja tubakas, mis võivad negatiivselt mõjutada teie juuste, naha, ja küünte tervist.

Välise hoolduse strateegiad

Väline hooldus on juuste, naha, ja küünte tervise säilitamiseks sama oluline. Külmpressitud, rafineerimata taimeõlid on suurepärased rasvhapete, vitamiinide, ja mineraalide allikad. Neid saab lisada oma nahahooldusrutiini, kas lisades neid poest ostetud toodetele või kasutades neid otse. Regulaarne niisutamine, õrn puhastamine, ja kaitse keskkonnastresside eest on peamised tavad juuste, naha, ja küünte tervise ja välimuse säilitamiseks.

Teekond särava ilu juurde

Ilusate juuste, naha, ja küünte saavutamine ja säilitamine on pidev protsess, mis nõuab pühendumist ja nõuetekohast hooldust. Andes oma kehale õigeid toitaineid, niisutust, ja kaitset, saate aidata oma juustel, nahal, ja küüntel säilitada oma elastsust, sära, ja nooruslikku väljanägemist. Pea meeles, järjepidevus on võti - õige lähenemise, abil saad hooldada oma loomulikku ilu ja tervist seestpoolt.

Tutvu meie valikut vitamiinide ja toidulisanditega, mis on mõeldud sinu juuste, naha, ja küünte tervise toetamiseks. Medpaki, abil ei investeeri te mitte ainult ilutoodetesse, vaid rakendate terviklikku lähenemist oma keha heaolule.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi