Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Mineraalid
  4. Ränidioksiid

Ränidioksiid

(16 toodet)
  • Kroom
  • Kaltsium
  • Jood
  • Raud
  • Magneesium
  • Kaalium
  • Seleen
  • Ränidioksiid
  • Tsink
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Aliness Organic silicon from bamboo shoots 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness Organic silicon from bamboo shoots 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness Organic silicon from bamboo shoots 500 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Orgaaniline räni bambusvõrsetest 500 mg - 100 taimekapslit

    11 reviews
    Tavahind €11.79
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Skoczylas Silicon, Boron, Iodine (Horsetail, Bamboo, Algae) - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Silicon, Boron, Jood (Horsetail, Bambus, Algae) - 60 kapslit.

    5 reviews
    Tavahind €10.49
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Silidrop - orgaaniline räni MMST vedelik - 500 ml

    6 reviews
    Tavahind €20.09
    Ühiku hind€40.18 /L
    Vaata üksikasju
  • Invex Remedies Silor+B+J Silicon with boron and iodine, liquid - 1000 ml Invex Remedies Silor+B+J Silicon with boron and iodine, liquid - 1000 ml Invex Remedies Silor+B+J Silicon with boron and iodine, liquid - 1000 ml

    Invex Remedies

    Invex Remedies Silor+B+J räni booriga ja joodiga, vedelik - 1000 ml

    1 review
    Tavahind €51.49
    Ühiku hind€51.49 /L
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop+ – organic silicon + Boron liquid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Silidrop+ - orgaaniline räni + boor vedelik - 500 ml

    4 reviews
    Tavahind €21.29
    Ühiku hind€42.58 /L
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules
    Läbi müüdud

    Vitaler's

    Vitaler's Orgaaniline räni 150 mg - 60 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €6.09
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Oceanic Silica 25 mg - 100 Veg Capsules Solgar Oceanic Silica 25 mg - 100 Veg Capsules Solgar Oceanic Silica 25 mg - 100 Veg Capsules Solgar Oceanic Silica 25 mg - 100 Veg Capsules Solgar Oceanic Silica 25 mg - 100 Veg Capsules
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Oceanic Silica 25 mg - 100 taimsed kapslid

    1 review
    Tavahind €15.89
    Ühiku hind€0.16 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medverita Organic Silicon 100 mg - 120 Capsules
    Läbi müüdud

    Medverita

    Medverita Orgaaniline räni 100 mg – 120 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €5.29
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Formeds Bicaps Silica - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Silica - 60 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €18.09
    Ühiku hind€0.30 tükk
    Vaata üksikasju
  • Geonaturals Pure Silica Forte 200 mg - 500 ml

    Aliness

    Geonaturals Pure Silica Forte 200 mg – 500 ml

    1 review
    Tavahind €21.79
    Ühiku hind€0.44 tükk
    Vaata üksikasju
  • Geonaturals Silica Flexi - 500 ml

    Aliness

    Geonaturals Silica Flexi – 500 ml

    1 review
    Tavahind €15.69
    Ühiku hind€0.31 tükk
    Vaata üksikasju
  • Yango Silicon Complex™ - 100 Capsules Yango Silicon Complex™ - 100 Capsules Yango Silicon Complex™ - 100 Capsules
    6% soodustust

    Yango

    Yango Silicon Complex™ - 100 kapslit

    No reviews
    Soodushind €14.25 Tavahind €15.09
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • Invex Remedies Silor+B+J Silicon with boron and iodine, liquid - 500 ml Invex Remedies Silor+B+J Silicon with boron and iodine, liquid - 500 ml Invex Remedies Silor+B+J Silicon with boron and iodine, liquid - 500 ml
    Läbi müüdud

    Invex Remedies

    Invex Remedies Silor+B+J räni booriga ja joodiga, vedelik - 500 ml

    No reviews
    Tavahind €32.49
    Ühiku hind€64.98 /L
    Vaata üksikasju
  • Solgar Oceanic Silica 25 mg - 50 Capsules Solgar Oceanic Silica 25 mg - 50 Capsules Solgar Oceanic Silica 25 mg - 50 Capsules

    Solgar

    Solgar Oceanic Silica 25 mg - 50 kapslit

    No reviews
    Tavahind €13.09
    Ühiku hind€0.26 tükk
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Bone Restore - 120 Capsules
    Läbi müüdud

    Life Extension

    Life Extension Bone Restore - 120 kapslit

    No reviews
    Tavahind €27.39
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • GEONATURALS Silica Iodine - 500 ml
    5% soodustust

    Aliness

    GEONATURALS Silica Iodine – 500 ml

    No reviews
    Soodushind €14.15 Tavahind €14.89
    Ühiku hind€28.30 /L
    Vaata üksikasju

Silica:

Silica , tuntud ka kui ränidioksiid, on oluline mineraalne element, mida leidub inimkeha erinevates organites, sealhulgas neerupealistes, kopsudes, tüümuse näärmes, ja hüpofüüsis. Inimkeha sisaldab umbes 7 grammi ränidioksiidi, ületades raua ja vase sisalduse. Siiski, kipub ränidioksiidi kogus meie kehas vanusega vähenema, mistõttu on toidulisandite lisamine vanuse kasvades üha olulisem.

Ränidioksiidi oluline roll inimkehas

Ränidioksiidil on mitmekülgne roll üldise tervise ja ilu säilitamisel. Selle peamised funktsioonid on järgmised:

  • Tervise ja ilu edendamine juuksed, nahk, ja küüned
  • Luude ja liigeste tervise toetamine
  • Kaitsmine luude ja liigeste tervise eest
  • ateroskleroosi eest
  • Aitab akne ja nahapõletike ravimisel
  • Kiirendab epi Derma l regenereerimist
  • Aitab elastiini, kollageeni, sünteesi ja hüaluroonhapet
  • Aidata kaasa luu, kõhre, ja sidekoe moodustumisele
  • Suurendada veresoonte elastsust
  • Toetada organismi detoksikatsiooni
  • nt.

Ränidioksiidi mõju naha, juuste, ja küünte tervisele

Ränidioksiid on oluline naha, juuste, ja küünte tervise ja välimuse säilitamiseks. See aitab kaasa kollageeni, sünteesile, mis on naha elastsuse ja tugevuse jaoks oluline valk. Kollageeni tootmist soodustades, aitab ränidioksiid vähendada kortsude ja peente joonte ilmnemist, aidates kaasa nooruslikumale välimusele.

Juuste ja küünte puhul tugevdab ränidioksiid keratiini, struktuuri, mis on nende kudede aluseks oleva valgu. Selle tulemuseks on tugevamad, läikivamad juuksed ja vastupidavamad küüned, vähendades haprust ja murdumist.

Ränidioksiid ja luutervis

Ränidioksiidil on oluline roll luude moodustamisel ja säilitamisel. See aitab kaasa kaltsiumi imendumisele ja kasutamisele, töötab sünergiliselt D-vitamiini ja kaltsiumiga, et ehitada ja säilitada tugevaid luid. Seetõttu on ränidioksiid eriti oluline osteoporoosi ennetamisel ja ravimisel.

Ränidioksiidi puuduse tuvastamine

Soovitatav ränidioksiidi päevane tarbimine on ligikaudu 20-30 mg. Kuigi ränidioksiidi on paljudes toiduainetes, võivad selle imendumist takistada toidukiudained, magneesium, ja fluoriid, mistõttu on raske täita päevaseid vajadusi ainult toiduga. Ränidioksiidi puuduse tunnused võivad olla järgmised:

  • Halvem naha seisund ja aeglasem haavade paranemine
  • Juuste ja küünte haprus
  • Enneaegsed vananemisilmingud
  • Halvenev liigeste ja luude tervis
  • Suurenenud vastuvõtlikkus TiB uvus hingamisteede infektsioonidele

Ränidioksiidi looduslikud allikad

Kuigi toidulisand võib olla vajalik, eriti vananedes, on mitmeid looduslikke ränidioksiidi allikaid:

  • Köögiviljad ja puuviljad
  • Kaerahelbed
  • Täisteraviljad ja kliid
  • Mage liha
  • Tselluloosirikkad taimsed tooted

Põldkännak on eriti rikas ränidioksiidi poolest ja seda kasutatakse sageli naha- ja juuksetoodetes selle kõrge ränidioksiidisisalduse tõttu.

Ränidioksiidi lisamine:

Arvestades probleeme piisava ränidioksiidi saamisel ainult toiduga, täiendamine võib olla kasulik, eriti:

  • Eakad täiskasvanud
  • Need, kellel on halb nahk, juuksed, või küünte seisund
  • Isikud, kes on mures luude ja liigeste tervise pärast
  • Inimesed, kes soovivad toetada oma keha loomulikke võõrutusprotsesse

Ränidioksiidi toidulisandi valimisel, valige vormid, mis on kehale kergesti omastatavad. Eriti kasulik on ränidioksiidi lisamine sügisel ja talvel, kui hingamisteede infektsioonide oht on suurem.

Kokkuvõte: Silica on mitmekülgne ja oluline mineraal, millel on oluline roll üldise tervise ja ilu säilitamisel. Alates naha, juuste, ja küünte tervise toetamisest kuni luude ja liigeste tugevdamiseni, ränidioksiidi eelised on kaugeleulatuvad. Tagades piisava ränidioksiidi tarbimise läbi toitumise ja toidulisandite, saate toetada oma keha loomulikke protsesse ja säilitada nooruslikku, tervislikku välimust.

Tutvuge meie kvaliteetsete ränidioksiidi toidulisandite valikuga Medpakis, et toetada oma üldist tervist ja heaolu. Ärge unustage, et enne uue toidulisandikuuri alustamist konsulteeriksite tervishoiutöötajaga, et tagada selle sobivus teie individuaalsetele vajadustele.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi