Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Terviseteemad
  4. Immuunsüsteem

Immuunsüsteem

(1092 toodet)
  • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
  • Luud, liigesed ja kõhred
  • Süda ja veresoonkond
  • Detoks ja organismi puhastamine
  • Seedesüsteem
  • Energia
  • Silmad ja nägemine
  • Juuksed, nahk ja küüned
  • Immuunsüsteem
  • Neerud ja kuseteed
  • Hingamissüsteem
  • Uni
  • Kaalulangus
  • Meeste tervis
  • Naiste tervis
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins D3-Vitamiin 10000 RÜ - 360 Pehmendavat Tabletti

    111 reviews
    Tavahind €30.09
    Ühiku hind€0.08 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels
    Läbi müüdud

    Swanson

    Swanson D3-Vitamiin 5000 RÜ (125 mcg)- 250 Pehmendavat Tabletti

    50 reviews
    Tavahind €6.99
    Ühiku hind€0.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3+K2-vitamiin FORTE, tilgad - 20 ml

    36 reviews
    Tavahind €26.79
    Ühiku hind€133.95 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 120 Softgels

    Now Foods

    <p>Männiõli on männi nõeltest ekstraheeritud toode. Sellel on antiseptilised

    18 reviews
    Tavahind €12.59
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels

    Now Foods

    Now Foods D3-vitamiin 10000 RÜ - 240 pehmekapslid

    21 reviews
    Tavahind €23.59
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Bob Snail Õuna ja kirsi triibud ilma lisatud suhkruta - 14 g

    25 reviews
    Tavahind €6.79
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% soodustust

    Ostrovit

    Ostrovit C-vitamiin 1000 mg - 90 tabletti

    15 reviews
    Soodushind €3.86 Tavahind €4.29
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules
    Läbi müüdud

    Swanson

    Swanson NAC N-atsetüültsüsteiin 600 mg - 100 kapslit

    21 reviews
    Tavahind €14.79
    Ühiku hind€0.15 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness C-vitamiin 1000 mg - 100 taimekapslit

    15 reviews
    Tavahind €11.79
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins D3-vitamiin 5000 RÜ - 360 pehmendavat tabletti

    28 reviews
    Tavahind €21.49
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Tsinkpikolinaat 22 mg - 60 kapslit

    10 reviews
    Tavahind €3.79
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% soodustust

    Ostrovit

    Ostrovit L-teaniin - 90 Taimsed Kapslid

    12 reviews
    Soodushind €6.20 Tavahind €6.89
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's D3-vitamiin 4000 RÜ - 240 pehmendavat tabletti

    11 reviews
    Tavahind €7.79
    Ühiku hind€0.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 pehmetoitelised tabletid

    16 reviews
    Tavahind €41.89
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamiin 4000 RÜ + K2, MCT, tilgad - 50 ml

    16 reviews
    Tavahind €15.49
    Ühiku hind€30.98 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels

    Aliness

    Aliness Looduslik astaksantiin 8 mg - 60 pehmekapslid

    14 reviews
    Tavahind €20.99
    Ühiku hind€0.35 tükk
    Vaata üksikasju
  • Lauricidin - 227 g Lauricidin - 227 g Lauricidin - 227 g

    Med-Chem Labs

    Lauricidin - 227 g

    14 reviews
    Tavahind €52.59
    Ühiku hind€23.17 /100g
    Vaata üksikasju
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Läbi müüdud

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 pehmekapslid

    13 reviews
    Tavahind €75.59
    Ühiku hind€0.42 tükk
    Vaata üksikasju
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% soodustust

    Ostrovit

    Ostrovit Tsinkpikolinaat - 150 tabletti

    9 reviews
    Soodushind €4.58 Tavahind €5.09
    Ühiku hind€0.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 tabletti

    6 reviews
    Tavahind €9.49
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Lactoferrin LFS 95% 100 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Laktoferriin LFS 95% 100 mg – 60 kapslit

    4 reviews
    Tavahind €23.09
    Ühiku hind€0.38 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's C-vitamiin 1000 mg - 120 kapslit

    10 reviews
    Tavahind €6.79
    Ühiku hind€0.06 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Magneesiumtsitraat 100 mg koos kaaliumiga 150 mg, B6 (P-5-P)- 100 taimekapslit.

    7 reviews
    Tavahind €12.09
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 46
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 46
  • Järgmine

Immuunsüsteemi mõistmine ja tugevdamine

Inimese immuunsüsteem on keeruline võrgustik, mis toimib nii sisemiselt kui ka väliselt, olles organismi esmane kaitsevahend patogeenide, tekkivate infektsioonide, ja põletiku vastu. Tugev immuunsüsteem on üldise tervise ja heaolu säilitamiseks hädavajalik. Tervislike eluviiside järgimise ja oluliste toitainete, sealhulgas UNS aturatunud rasvhapete, vitamiinide, ja mineraalide, rikkaliku toitumise abil saate oma organismi loomulikku kaitsevõimet märkimisväärselt tugevdada.

Immuunsüsteemi kahjustavad tegurid

Kuigi paljud usuvad, et immuunsüsteemi funktsiooni, määravad ainult geneetika, on tõde, et meie immuunsüsteem on dünaamiline ja suuresti mõjutatud elustiilifaktoritest. Mitmed elemendid võivad kahjustada teie immuunsüsteemi tõhusust:

  • Liiga steriilsed keskkonnad
  • Regulaarse kehalise tegevuse puudumine
  • Kõrge stressitase
  • Halb õhukvaliteet ja sagedane kokkupuude kliimaseadmetega
  • Sigaretisuitsu ja heitgaaside sissehingamine
  • Toitumisalane puudused, eriti vitamiinide ja mineraalide osas
  • Ravimite liigne kasutamine, eriti kui on olemas looduslikud alternatiivid

Tõhusad strateegiad immuunsüsteemi tugevdamiseks

Immuunsüsteemi tugevdamine on mitmetahuline, kaua-pikaajaline protsess, mis nõuab pühendumist ja järjepidevust. Siin on peamised strateegiad teie organismi immuunsuse tugevdamiseks:

1. Seadke prioriteediks kvaliteetne uni

Piisava une tagamine on immuunsüsteemi toimimise jaoks ülioluline. Une ajal, teie keha läbib füüsilise ja vaimse regeneratsiooni, parandab oluliselt oma võimet võidelda viiruste ja bakteritega.

2. Säilitage toitaineterikas toitumine

Puu- ja köögiviljarikas toitumine annab olulisi vitamiine ja mineraalaineid. Antioksüdandid , nagu need, mida leidub E-vitamiini ja C-vitamiini , on eriti olulised immuunsüsteemi tervise jaoks. Lisage külmpressitud, rafineerimata taimeõlisid ja sobivaid toidulisandeid, et tagada immuunsust toetavate toitainete täielik spekter.

3. Regulaarne liikumine

Järjepidev füüsiline aktiivsus suurendab immuunsüsteemi ja üldist tervist. Püüdke enamikel nädalapäevadel teha vähemalt 30 minutit mõõdukat kehalist koormust.

4. Vältige kahjulikke ergutusvahendeid

Piirake alkoholi tarbimist või lõpetage see ja vältige tubakatarbimist, sest need võivad immuunsüsteemi funktsiooni märkimisväärselt kahjustada.

5. Kaaluge looduslikke immuunsuse tugevdajaid

Kui teie immuunsüsteem vajab täiendavat toetust, kaaluge looduslikke abinõusid, nagu ženšenn, tüümian, või aloe vera. Eeterlikud õlid nagu eukalüpt või mänd, vannides või inhalatsioonides, võivad samuti pakkuda immuunsüsteemi tugevdavat kasu.

Järjepidevuse tähtsus immuunsüsteemi toetamisel

Pidage meeles, et, immuunsüsteemi tugevdamine ei ole kiire lahendus, vaid pikaajaline kohustus. Väga oluline on säilitada neid tervislikke harjumusi järjepidevalt kogu aasta jooksul, mitte ainult kõrgendatud haigestumisriskiga perioodidel. Seda tehes, investeerite oma keha võimesse kaitsta end paljude võimalike ohtude eest.

Medpak, pakub immuunsüsteemi tugevdavaid toidulisandeid , mis täiendavad teie tervislikku eluviisi. Alates vitamiinikompleksidest kuni taimeekstraktideni, on meie tooted loodud toetama ja tõhustama teie keha loomulikke kaitsemehhanisme. Tutvuge meie valikuga ja astuge esimene samm tugevama, vastupidavama immuunsüsteemi Toda y.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi