Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Vitamiinid
  4. Vitamiin E

Vitamiin E

(50 toodet)
  • Vitamiin A
  • Vitamiin B
  • Vitamiin C
  • Vitamiin D
  • Vitamiin E
  • Vitamiin K
  • Multivitamiinid
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte – 90 kapslit

    17 reviews
    Tavahind €20.79
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Vitamin E-400 - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson E-400 vitamiin - 60 pehmendavat tabletti

    3 reviews
    Tavahind €5.59
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Looduslik E-vitamiin 400 RÜ - 100 kapslit

    3 reviews
    Tavahind €11.69
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods E-400-vitamiin segatud tokoferoolidega - 100 pehmendustäit - 100 pehmendustäit

    3 reviews
    Tavahind €15.89
    Ühiku hind€0.16 tükk
    Vaata üksikasju
  • Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 Capsules Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 Capsules

    Biowen

    Biowen D3+K2 Forte 12000 - 60 kapslit

    5 reviews
    Tavahind €17.59
    Ühiku hind€0.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Looduslik E-vitamiin 400 RÜ - 100 pehmekaalu

    2 reviews
    Tavahind €12.99
    Ühiku hind€0.13 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 kapslit

    2 reviews
    Tavahind €16.29
    Ühiku hind€0.27 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar E-vitamiin 268 mg - 100 pehmekapslid

    4 reviews
    Tavahind €18.09
    Ühiku hind€0.18 tükk
    Vaata üksikasju
  • Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals E-vitamiin, tilgad 12 mg - 30 ml

    3 reviews
    Tavahind €5.79
    Ühiku hind€193.00 /L
    Vaata üksikasju
  • Biowen Omega 3 - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 – 90 kapslit

    No reviews
    Tavahind €14.99
    Ühiku hind€0.17 tükk
    Vaata üksikasju
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's A-vitamiin E, tilgad - 20 ml

    2 reviews
    Tavahind €8.79
    Ühiku hind€4.40 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Swanson Natural Vitamin E 200 IU - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Looduslik E-vitamiin 200 RÜ - 100 kapslit

    4 reviews
    Tavahind €6.69
    Ühiku hind€0.07 tükk
    Vaata üksikasju
  • Biowen Omega 3 Family TG - 225 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Family TG - 225 kapslit

    4 reviews
    Tavahind €26.39
    Ühiku hind€0.12 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson E-vitamiini E-tokoferoolide segu 400 RÜ - 100 pehmekapslid

    No reviews
    Tavahind €13.69
    Ühiku hind€0.14 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Vitamin E 670 mg (1000 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar E-vitamiin 670 mg (1000 RÜ)(d-alfa-tokoferool)- 100 pehmetoitelised tabletid

    2 reviews
    Tavahind €33.59
    Ühiku hind€0.34 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml
    Läbi müüdud

    Solgar

    Solgar Vedel E-vitamiin – 59 ml

    No reviews
    Tavahind €17.39
    Ühiku hind€29.47 /100ml
    Vaata üksikasju
  • 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules
    Läbi müüdud

    7Nutrition

    7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 kapslit

    3 reviews
    Tavahind €10.09
    Ühiku hind€0.09 tükk
    Vaata üksikasju
  • Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 pehmekapslid

    No reviews
    Tavahind €25.49
    Ühiku hind€0.42 tükk
    Vaata üksikasju
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs A+E-vitamiin FORTE, tilgad - 30 ml

    No reviews
    Tavahind €11.89
    Ühiku hind€3.96 /10ml
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods E-400 D-alfa-tokoferüül vitamiin - 100 pehmekapslid

    1 review
    Tavahind €15.69
    Ühiku hind€0.16 tükk
    Vaata üksikasju
  • MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies

    MyVita

    MyVita ADEK-vitamiin - 120 kummikut

    No reviews
    Tavahind €11.99
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins E-400 vitamiin - 90 pehmekapslid

    1 review
    Tavahind €17.09
    Ühiku hind€0.19 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels

    Now Foods

    Now Foods E-400-vitamiin segatud tokoferoolidega - 50 pehmendavat tabletti

    2 reviews
    Tavahind €9.49
    Ühiku hind€0.19 tükk
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Järgmine

E-vitamiin E:

E-vitamiini, nimetatakse sageli nooruse eliksiiriks, , mis on tuntud oma võimsate antioksüdantide omaduste poolest. See oluline toitaine mängib olulist rolli rakkude, kudede, ja organite, terviklikkuse säilitamisel, aidates organismil erinevate bioloogiliste protsesside kaudu homöostaasi säilitada. Arvukad kliinilised uuringud on kinnitanud E-vitamiini mitmekülgset kasu keha üldise tasakaalu säilitamisel. Uurime selle elutähtsa toitaine põhiaspekte.

E-vitamiini omadused ja allikad

E-vitamiin on koondnimetus sarnase füsioloogilise toimega keemiliste ühendite rühma kohta. See kuulub tokokromanoolide rühma, kuhu kuuluvad tokoferoolid (, millest kõige kriitilisem on alfa-tokoferool) ja tokotrienoolid.

Kuna E-vitamiin on üks haruldasi rasvlahustuvaid vitamiine, ei salvestu E-vitamiin organismis märkimisväärses koguses. Selle asemel, jääb see suhteliselt lühikeseks ajaks, kusjuures 60% kuni 70% ühendist eritub iga päev. Selline kiire käive viitab sellele, et keha püüab säilitada püsivat ja sobivat taset, mis põhineb tema jooksvatel vajadustel.

E-vitamiini regulaarse varu säilitamine on ülioluline, kuid see võib olla keeruline, kuna see on tundlik TiB hapniku ja kuumuse toimel lagunemise suhtes. Seetõttu, on kõige parem otsida E-vitamiini toidust, mis ei vaja kuumtöötlemist. Rikkalike E-vitamiini allikate hulka kuuluvad:

  • Seemned ja pähklid
  • Nisu idud
  • Rohelised lehtköögiviljad (nt., spinat)
  • Avokaado
  • Punane paprika
  • Mango
  • Taimeõlid (rapsiõli, päevalilleõli, ja oliiviõli.)
  • Kala
  • Täielikud teraviljad

E-vitamiini omadused ja mõju organismile

E-vitamiin on tugevatoimeline antioksüdant , mis toimib aktiivselt vananemisprotsessi ennetamiseks. See kaitseb organismi tõhusalt keskkonnamõjude, säilitusainete, ja mitmesuguste toidust pärit kahjulike ainete eest. Mõned selle peamised eelised on järgmised:

  • Veresoonte tugevdamine ja paindlikkuse suurendamine
  • Toetab lihashaiguste ravi
  • Kaitse ajuveresoonkonna haiguste (nt, insuldi, subarahnoidaalse verejooksu, aneurüsmi)
  • Kaitse kardiovaskulaarsete haiguste (nt., hüpertensioon, südame isheemiatõbi, südamepuudulikkus)
  • Positiivne mõju terviseprobleemidele, nagu ateroskleroos, fibrootilise koe haigused, amüotroofiline lateraalskleroos, ja neurodegeneratiivsed haigused. (Parkinsoni tõbi, Alzheimeri tõbi, AVED)

E-vitamiin ja viljakus

E-vitamiinil on oluline roll naiste normaalsete reproduktiivorganite funktsioonide säilitamisel ning see on oluline rasestumiseks ja raseduse ajal. Meestel, pikaajaline puudus võib põhjustada gonadotropiini sekretsiooni vähenemist, mille tulemuseks on libiido halvenemine, erektsioonihäired, ejakulaadi mahu muutumine, sperma degeneratsioon, ja viljatus.

E-vitamiin naha ja juuste jaoks

E-vitamiini mõju naha ja juuste tervisele on märkimisväärne. Tugeva antioksüdandina, kasutatakse seda sageli vananemisvastastes ja nahahooldusvahendites peamise koostisosana. Maksimaalse kasu saamiseks, on soovitatav tagada piisav sisemine E-vitamiini tarbimine lisaks paiksele manustamisele. Kasu on järgmised:

  • Tugevdatud struktuur, siledus, ja elastsus nii epidermise kui ka derma
  • Toitumine, kaitse, ja naha taastumine
  • Vähenenud põletik ja turse
  • Paremini paranevad värvimuutused ja armid
  • Paranenud peanaha ja juuste üldine seisund

E-vitamiini puudus:

E-vitamiini imendumine sõltub erinevatest teguritest peale toitumise. Puudujäägid võivad tekkida ebapiisava sapitootmise tõttu või teatavate haiguste (, sealhulgas kolestaasi, tsöliaakia, rasvade imendumishäirete, ja seedetrakti häirete) tagajärjel. E-vitamiini puuduse sagedased sümptomid on järgmised:

  • Krooniline nõrkus
  • Vähenenud immuunsus (korduvad infektsioonid)
  • Lihas- ja liigesevalud
  • Veresoonte seinte haprus
  • Energiavaegus ja apaatia
  • Naha muutused (keratoos, kuivus)

Pikaajaline-pikaajaline puudus võib põhjustada tõsiseid neuroloogilisi häireid ja degeneratiivseid protsesse ajus, mis vanusega süvenevad. E-vitamiini päevase vajaduse rahuldamine võib oluliselt parandada kehafunktsioone, vähendada haiguste riski, ja toetada erinevate seisundite paranemisprotsesse.

Arvestades selle laiaulatuslikku kasu ja olulist rolli üldise tervise säilitamisel, peaks E-vitamiini piisava tarbimise tagamine olema igaühe toitumiskavas esmatähtis. Kas E-vitamiini allikates rikkaliku tasakaalustatud toitumise või sobivate toidulisandite, kaudu võib see nooruse eliksiir oluliselt kaasa aidata teie tervisele ja pikaealisusele.

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi