Liigu sisuni

Raskesti leitavad brändid ühes poes

Brändid, mida teie riigis on raske leida – kõik ühes poes

Abi ja kontakt
  • Eesti (EUR €)
Medpak
Konto Ostukorv
  • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Vitamiinid & Toidulisandid
    • Aminohapped
      • L-Arginiin
      • L-Karnitiin
      • L-Karnosiin
      • L-Tsitrulliin
      • L-Glutatioon
      • L-Glutamiin
      • L-Lüsiin
      • L-Proliin
      • L-Teaniin
      • L-Trüptofaan
      • L-Türosiin
      • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
    • Antioksüdandid
      • Alfa-lipoehape
      • Astaksantiin
      • Koensüüm Q10 (CoQ10)
      • Luteiin ja zeaksantiin
      • Kvertsetiin
      • Resveratroool
    • Taimed
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberiin
      • Cascara Sagrada
      • Kassiküüs (Uña de Gato)
      • Kurkumiin ja kurkum
      • Võilillajuur
      • Kuradikäpp
      • Echinacea
      • Küüslauk
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saagpalm
      • Punane ristik
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraalid
      • Kroom
      • Kaltsium
      • Jood
      • Raud
      • Magneesium
      • Kaalium
      • Seleen
      • Ränidioksiid
      • Tsink
    • Vitamiinid
      • Vitamiin A
      • Vitamiin B
      • Vitamiin C
      • Vitamiin D
      • Vitamiin E
      • Vitamiin K
      • Multivitamiinid
    • Kalaõli ja oomega-rasvhapped (EPA, DHA)
    • Kollageen
    • Probiootikumid
    • Melatoniin
    • Rohelised toidud ja supertoidud
  • Tervise-eesmärgid
    • Tervise-eesmärgid
    • Aju ja kognitiivsed funktsioonid
    • Luud, liigesed ja kõhred
    • Süda ja veresoonkond
    • Detoks ja organismi puhastamine
    • Seedesüsteem
    • Energia
    • Silmad ja nägemine
    • Juuksed, nahk ja küüned
    • Immuunsüsteem
    • Neerud ja kuseteed
    • Hingamissüsteem
    • Uni
    • Kaalulangus
    • Meeste tervis
    • Naiste tervis
    Kõik tooted: Tervise-eesmärgid →
  • Sport
    • Sport
    • Süsivesikud

      Süsivesikud

      Kõik tooted: Süsivesikud →
      • Carbo
      • Energiageelid
      • Isotoonilised joogid
    • Kreatiin

      Kreatiin

      Kõik tooted: Kreatiin →
      • Kreatiin malaat
      • Kreatiin monohüdraat
    • Enne treeningut

      Enne treeningut

      Kõik tooted: Enne treeningut →
      • Enne treeningut stimulandid
      • Enne treeningut pump
      • Enne treeningut shotid
      • Stimulandid
    • Valgupulbrid

      Valgupulbrid

      Kõik tooted: Valgupulbrid →
      • Taimne valk
      • Vadakuvalgu segud
      • Vadakuvalgu kontsentraat (WPC)
      • Vadakuvalgu isolaat (WPI)
    • Kaalutõusu tooted

      Kaalutõusu tooted

      Kõik tooted: Kaalutõusu tooted →
      • Kaalutõstjad
    • Rasvapõletajad
    • Taastumine
    • Testosterooni tõstjad
    Kõik tooted: Sport →
  • Ilu
    • Ilu
    • Vann ja dušš

      Vann ja dušš

      Kõik tooted: Vann ja dušš →
      • Vannitarvikud
      • Vannipommid ja soolad
      • Kehakoorijad
      • Dušigeelid
      • Seebid
    • Kehakosmeetika

      Kehakosmeetika

      Kõik tooted: Kehakosmeetika →
      • Deodorandid ja antiperspirandid
      • Kehakreemid, võid, kreemid ja õlid
    • Näokosmeetika

      Näokosmeetika

      Kõik tooted: Näokosmeetika →
      • Silmakreemid
      • Näokreemid
      • Näohapped, õlid ja seerumid
      • Näo puhastamine
      • Hüdrolaadid, udud ja toonikud
      • Maskid ja savid
    • Käed ja jalad

      Käed ja jalad

      Kõik tooted: Käed ja jalad →
      • Varbalõikude, käsnade ja halluxi ravi
      • Jalahooldustooted
      • Kätehooldus
    • Juuksekosmeetika

      Juuksekosmeetika

      Kõik tooted: Juuksekosmeetika →
      • Palsamid
      • Juuste värvimine
      • Juuksemaskid
      • Juukseõlid, seerumid ja spreisid
      • Šampoonid
    • Intiimhügieen

      Intiimhügieen

      Kõik tooted: Intiimhügieen →
      • Geelid ja seebid
      • Hügieenisidemed, igapäevased sidemed, tamponid
    • Suuhügieen

      Suuhügieen

      Kõik tooted: Suuhügieen →
      • Suuloputusvedelikud
      • Hambaharjad
      • Hambapastadid
      • Asendusharjad
    • Päikesekaitse

      Päikesekaitse

      Kõik tooted: Päikesekaitse →
      • Päikesekreemid, emulsioonid
    Kõik tooted: Ilu →
  • Meik
    • Meik
    • Näomeik

      Näomeik

      Kõik tooted: Näomeik →
      • BB- ja CC-kreemid
      • Põhjad
      • Pehmed põhjad
      • Muud näomeigitooted
    • Huulemeik

      Huulemeik

      Kõik tooted: Huulemeik →
      • Huulepulgad
      • Huulevärvid ja -läiked
      • Huulehooldus
    • Silmameik

      Silmameik

      Kõik tooted: Silmameik →
      • Ripsmetušš
    • Meigitööriistad ja -tarvikud
    Kõik tooted: Meik →
  • Ema ja beebi
    • Ema ja beebi
    • Rasedus ja emadus

      Rasedus ja emadus

      Kõik tooted: Rasedus ja emadus →
      • Raseduse planeerimine ja testid
      • Rasedusaegne hooldus
      • Tervis raseduse ajal
      • Imetamine
      • Naha- ja kehahooldus
    • Laste toitmine

      Laste toitmine

      Kõik tooted: Laste toitmine →
      • Lutipudeli lutid
      • Lutipudelid
      • Joogitopsid
      • Toitmistarvikud
      • Toidu säilitamine
    • Laste tervis
    • Laste hügieen
    • Laste toitumine
    • Lutid
    Kõik tooted: Ema ja beebi →
  • Kodu
    • Kodu
    • Aromateraapia

      Aromateraapia

      Kõik tooted: Aromateraapia →
      • Difuusorid ja pihustajad
      • Eeterlike õlide komplektid
      • Üksikud eeterlikud õlid
      • Lõhnaõlid
      • Viirukipulgad
    • Kuulmiskaitse

      Kuulmiskaitse

      Kõik tooted: Kuulmiskaitse →
      • Kõrvakaitsjad
      • Kõrvatropide tarvikud
      • Kõrvatropid
    • Koduhooldus ja puhastus

      Koduhooldus ja puhastus

      Kõik tooted: Koduhooldus ja puhastus →
      • Vannitoa puhastusvahendid
      • Eco Zone 🍃
      • Köögipuhastusvahendid
      • Pesuvahendid
      • Universaalsed puhastusvahendid
      • Lõhna neutraliseerijad
    • Putukate ja puukide kaitse

      Putukate ja puukide kaitse

      Kõik tooted: Putukate ja puukide kaitse →
      • Elektroonilised puugipeletajad
      • Putukate tõrjevahendid
    • Lemmikloomad

      Lemmikloomad

      Kõik tooted: Lemmikloomad →
      • Lemmikloomade tarvikud
      • Lemmikloomatoit ja maiustused
      • Lemmikloomade hooldus ja hügieen
      • Lemmikloomade toidulisandid
      • Puukide ja kirpude kaitse
    • Sauna tarvikud

      Sauna tarvikud

      Kõik tooted: Sauna tarvikud →
      • Sauna eeterlik õli
      • Sauna tööriistad ja varustus
    • Vee filtreerimine ja pudelid

      Vee filtreerimine ja pudelid

      Kõik tooted: Vee filtreerimine ja pudelid →
      • Veepaigad
      • Veefiltrid
    Kõik tooted: Kodu →
  • Tervis
    • Tervis
    • Tervislik toit ja toitumine

      Tervislik toit ja toitumine

      Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
      • Joogid ja joogisegud
      • Hommikusöök ja teravili
      • Kohv ja tee
      • Toiduõlid ja äädikad
      • Tervislikud joogid ja mahlad
      • Tervislikud suupisted
      • Ürdid ja vürtsid
      • Moosid, mesi ja magusad võided
      • Pähklivõided
      • Pasta ja nuudlid
      • Kastmed ja maitseained
      • Sporditoitumine
      • Suhkru asendajad
      • Kõik tooted: Tervislik toit ja toitumine →
    • Intiimtervis

      Intiimtervis

      Kõik tooted: Intiimtervis →
      • Kondoomid
      • Libestid ja intiimhooldus
      • Täiskasvanute heaolutooted
    • Meditsiinitooted ja testid
    Kõik tooted: Tervis →
  • Brändid
    • Brändid
    • Meie kaubamärgid
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populaarsed kaubamärgid
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Uued kaubamärgid
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
  • Allahindlus
  • Immuunsuse hooaeg
  1. Avaleht
  2. Vitamiinid ja toidulisandid
  3. Aminohapped
  4. L-Glutatioon

L-Glutatioon

(27 toodet)
  • L-Arginiin
  • L-Karnitiin
  • L-Karnosiin
  • L-Tsitrulliin
  • L-Glutatioon
  • L-Glutamiin
  • L-Lüsiin
  • L-Proliin
  • L-Teaniin
  • L-Trüptofaan
  • L-Türosiin
  • N-Atsetüül tsüsteiin (NAC)
  • Most relevant
  • Enimmüüdud
  • Tähestikulises järjekorras, A-Z
  • Tähestikulises järjekorras, Z-A
  • Hind, madalast kõrgeimani
  • Hind, kõrgeimast madalaimani
  • Kuupäev, vanast uuemaks
  • Kuupäev, uus kuni vana
Kuva kui

  • vitamiinid, mineraalid, probiootikumid ja nahahooldus sügisel



    Vaata kohe
  • Aliness L-Glutathione reduced 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Glutathione reduced 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Glutathione reduced 500 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-glutatioon vähendatud 500 mg - 100 taimekapslit

    No reviews
    Tavahind €26.79
    Ühiku hind€0.27 tükk
    Vaata üksikasju
  • Formeds Liposomal Glutathione - 90 Capsules

    Formeds

    Formeds Liposomaalne glutatioon - 90 kapslit

    7 reviews
    Tavahind €21.19
    Ühiku hind€0.24 tükk
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's L-glutatioon 500 mg - 60 kapslit

    4 reviews
    Tavahind €17.59
    Ühiku hind€0.29 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutatioon 500 mg - 60 taimsed kapslid

    3 reviews
    Tavahind €27.89
    Ühiku hind€0.46 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Now Foods Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Now Foods Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutatioon 250 mg - 60 taimsed kapslid

    No reviews
    Tavahind €16.99
    Ühiku hind€0.28 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medverita Glutathione Reduced 250 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Glutatión Reducido 250 mg - 120 Cápsulas

    1 review
    Tavahind €12.59
    Ühiku hind€0.10 tükk
    Vaata üksikasju
  • Medverita Glutamine (L-glutamine FCC) 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Glutamiin (L-glutamiin FCC) 500 mg - 120 kapslit

    3 reviews
    Tavahind €4.99
    Ühiku hind€0.04 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 30 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutatioon 500 mg - 30 taimsed kapslid

    2 reviews
    Tavahind €16.79
    Ühiku hind€0.56 tükk
    Vaata üksikasju
  • Quicksilver Liposomal Glutathione, Lemon-Mint EU - 50 ml
    Läbi müüdud

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomaalne glutatioon, Lemon-Mint EU - 50 ml

    4 reviews
    Tavahind €53.19
    Ühiku hind€106.38 /100ml
    Vaata üksikasju
  • CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml

    CureSupport

    CureSupport Glutathion GSH liposomaalne - 100 ml

    3 reviews
    Tavahind €19.39
    Ühiku hind€19.39 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules

    Solgar

    Solgar Redutseeritud L-glutatioon 250mg - 60 taimekapslit

    4 reviews
    Tavahind €61.79
    Ühiku hind€1.03 tükk
    Vaata üksikasju
  • Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules

    Solgar

    Solgar Redutseeritud L-glutatioon 250mg - 30 taimekapslit

    3 reviews
    Tavahind €23.19
    Ühiku hind€0.77 tükk
    Vaata üksikasju
  • Swanson L-Glutathione 100 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-glutatioon 100 mg - 100 kapslit

    No reviews
    Tavahind €18.59
    Ühiku hind€0.19 tükk
    Vaata üksikasju
  • Quicksilver Liposomal Glutathione with lemon mint - 50 ml
    Läbi müüdud

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomaalne glutatioon sidrunimündiga - 50 ml

    2 reviews
    Tavahind €50.29
    Ühiku hind€100.58 /100ml
    Vaata üksikasju
  • Activlab DODA D'eau Mega Anti-Aging - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab DODA D'eau Mega Anti-Aging - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €13.29
    Ühiku hind€0.22 tükk
    Vaata üksikasju
  • Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 120 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 120 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 120 Veg Capsules
    5% soodustust

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Glutatioon vähendatud 500 mg - 120 taimekapslit

    1 review
    Soodushind €66.96 Tavahind €70.49
    Ühiku hind€0.56 tükk
    Vaata üksikasju
  • Doctor Life Glutathione + N-A-C - 60 Capsules Doctor Life Glutathione + N-A-C - 60 Capsules Doctor Life Glutathione + N-A-C - 60 Capsules

    Doctor Life

    Doctor Lifeg lutatioon + N-A-C - 60 kapslit

    No reviews
    Tavahind €34.99
    Ühiku hind€0.58 tükk
    Vaata üksikasju
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutatioon 500 mg - 120 taimekapslit.

    No reviews
    Tavahind €50.49
    Ühiku hind€0.42 tükk
    Vaata üksikasju
  • Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 Tablets Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 Tablets Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 Tablets
    Läbi müüdud

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas S-atsetüül-L-glutatioon 100 mg - 60 tabletti

    No reviews
    Tavahind €41.89
    Ühiku hind€0.70 tükk
    Vaata üksikasju
  • Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 60 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 60 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 60 Veg Capsules

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Glutatioon vähendatud 500 mg - 60 taimekapslit

    No reviews
    Tavahind €40.19
    Ühiku hind€0.67 tükk
    Vaata üksikasju
  • Quicksilver Liposomal Glutathione Complex - 100 ml

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomaalne glutatioonikompleks – 100 ml

    No reviews
    Tavahind €92.79
    Ühiku hind€927.90 /L
    Vaata üksikasju
  • Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules
    17% soodustust

    Vitaler's

    Vitaler's L-glutatioon 500 mg - 60 kapslit

    No reviews
    Soodushind €13.89 Tavahind €16.79
    Ühiku hind€0.23 tükk
    Vaata üksikasju
  • Life Extension Glutathione, Cysteine & C - 100 Capsules Life Extension Glutathione, Cysteine & C - 100 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Glutatioon, Tsüsteiin ja C – 100 kapslit

    No reviews
    Tavahind €24.59
    Ühiku hind€0.25 tükk
    Vaata üksikasju
  • Eelmine
  • Lehekülg 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Järgmine

L-glutatioon: peamine antioksüdant optimaalse tervise ja elujõulisuse tagamiseks

Kui otsite tugevat ja tõhusat toidulisandit, et parandada oma üldist tervist, ei vaata kaugemale kui L-glutatiooni. See erakordne ühend on täis hulgaliselt märkimisväärseid eeliseid, mis võivad toetada teie keha füsioloogilisi funktsioone ja jätta teid elujõuliseks. Süveneme L-glutatiooni maailma ja avastame, miks seda sageli nimetatakse peamiseks antioksüdandiks".

L-glutatiooni mõistmine: looduse võimas antioksüdant

L-glutatioon on tripeptiid, mis koosneb kolmest aminohappest: glutamiin, tsüsteiin, ja glütsiin. Seda toodetakse looduslikult maksas ja seda leidub igas keharakus. Mis eristab L-glutatiooni, on tema ainulaadne võime end ise ringlusse võtta, mis teeb sellest ühe kõige tõhusama antioksüdandi. Siin on põhjused, miks L-Glutatioon on teie tervise jaoks ülioluline:

  • Rakkude kaitse: L-Glutatioon kaitseb rakke oksüdatiivse stressi ja vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest.
  • Detoksikatsioon: See mängib olulist rolli organismi loomulikes detoksikatsiooniprotsessides, aidates kõrvaldada kahjulikke toksiine ja raskemetalle.
  • Toetab immuunsüsteemi: L-Glutatioon tugevdab immuunsüsteemi rakkude funktsiooni, aitab säilitada tugevat immuunsüsteemi.
  • Energiatootmine: Toetab mitokondrite funktsiooni, aitab kaasa rakkude tõhusale energiatootmisele.

L-glutatiooni tähelepanuväärsed antioksüdantsed omadused

Üks L-glutatiooni peamisi eeliseid on selle võimas antioksüdantne toime. Antioksüdandina, L-Glutatioon:

  • Neutraliseerib kahjulikke vabu radikaale ja reaktiivseid hapnikuliike
  • Kaitseb rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest
  • Toetab teiste antioksüdantide, nagu C- ja E-vitamiin, taastumist
  • Aitab säilitada organismi üldist antioksüdantide tasakaalu

Võitluses oksüdatiivse stressiga, L-Glutatioon aitab ennetada rakkude riknemist ja vähendada riski haigestuda erinevatesse olulistesse tervisehäiretesse, sealhulgas südame-veresoonkonna haigused, neurodegeneratiivsed häired, ja teatud tüüpi vähk.

L-glutatioon: teie immuunsüsteemi parim sõber

L-glutatioonil on oluline roll immuunsüsteemi funktsiooni toetamisel ja tugevdamisel. Siin on kirjas, kuidas see teie immuunsüsteemile kasu toob:

  • Suurendab T-glutiinide tootmist ja toimimist:

    • Suurendab T-glutiinide tootmist ja toimimist.rakkude, immuunsüsteemi oluline komponent
    • Toetab organismi loomulikke kaitsemehhanisme patogeenide vastu
    • Aitab säilitada immuunsüsteemi tasakaalu, ennetab immuunsüsteemi üliaktiivsust. vastuseid
    • Aitab DNA parandamisel, vähendades mutatsioonide riski, mis võivad viia haiguste tekkimiseni

    Neile, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi kaitsevõimet, meie Immuunsüsteemi toetamise kollektsioon pakub erinevaid toidulisandeid, sealhulgas L-Glutatiooni, mis aitavad hoida teid tervena ja vastupidavana.

    L-Glutatioon särava, noorusliku naha eest

    L-Glutatioon on saanud populaarseks ilu- ja nahahooldusmaailmas oma potentsiaali tõttu parandada naha tervist. Siin on, kuidas see võib teie nahale kasu tuua:

    • Anti-Aging Effects: L-Glutatioon aitab võidelda oksüdatiivse stressi, vastu, mis on peamine naha vananemist põhjustav tegur.
    • Naha heledamaks muutmine: See võib aidata vähendada melaniini tootmist, mis viib naha ühtlasema toonini.
    • Kollageeni toetus: L-Glutatioon toetab kollageeni tootmist, aidates säilitada naha elastsust ja tugevust.
    • Kaitse UV-kahjustuste eest: See aitab kaitsta nahka kahjulike UV-kiirte eest, vähendades päikesest põhjustatud nahakahjustuste riski.

    Neile, kes on huvitatud looduslikest nahahoolduslahendustest, meie Hair, Skin & Nails collection pakub erinevaid toidulisandeid, sealhulgas L-Glutatiooni, et toetada teie ilu seestpoolt.

    L-Glutatioon: keha loomuliku detoksikatsiooni toetamine

    L-Glutatioon on võtmetähtsusega osaleja keha detoksikatsiooniprotsessides. Siin on kirjeldatud, kuidas see toetab loomulikku detoksikatsiooni:

    • Seob toksiine ja raskemetalle, hõlbustades nende eemaldamist organismist
    • Toetab maksa funktsiooni, keha peamine detoksikatsiooniorgan
    • Aitab neutraliseerida kahjulikke aineid enne, kui need võivad tekitada rakukahjustusi
    • Aitab keskkonna saasteainete ja ainevahetusjäätmete eemaldamist

    Toetades keha detoksikatsiooniprotsesse, L-Glutatioon võib aidata teil tunda end energilisemana ja elujõulisemana kui kunagi varem.

    Kuidas lisada L- glutatiooni oma tervisekuuri

    L- glutatiooni kasu kogemiseks, kaaluge järgmisi lähenemisviise:

    1. Toitumisallikad: Tarbige glutatiooni eellaste, poolest rikkalikke toiduaineid, nagu väävlirikkad köögiviljad (küüslauk, sibulad, ristõielised köögiviljad), avokaadod, ja kreeka pähklid.
    2. Toidulisandid: L-glutatiooni toidulisandeid on saadaval erinevates vormides, sealhulgas kapslid, pulbrid, ja liposomaalsed preparaadid. Enne iga uue toidulisandkuuri alustamist konsulteerige alati tervishoiutöötajaga.
    3. Elustiilifaktorid: tegelemine regulaarse liikumisega, piisav uni, ja stressi juhtimine, kuna need tegurid võivad mõjutada teie keha loomulikku glutatiooni tootmist.
    4. Täiendavad toitained: Kaaluge toidulisandeid, mis toetavad glutatiooni tootmist, nagu N-atsetüültsüsteiin (NAC), Alfa-lipoehape, ja seleen.

    Kokkuvõte: L-glutatiooni võimsus

    L-glutatioon paistab silma kui märkimisväärne toidulisand, millel on palju kasu tervisele. Alates selle tugevatest antioksüdantsetest omadustest kuni immuunsüsteemi funktsiooni toetamiseni, naha tervise, ja detoksikatsiooni, L-Glutatioon on tõesti optimaalse tervise ja elujõu nurgakivi.

    Kui olete valmis viima oma tervise järgmisele tasemele, kaaluge L-Glutatiooni lisamist oma igapäevaellu. Tänu oma uskumatule hulgale eelistele ja võimsatele antioksüdantsetele omadustele, on see toidulisand hädavajalik kõigile, kes soovivad elada oma parimat, tervislikku elu. Ärge oodake enam - kogege L-Glutatiooni hämmastavat mõju ise ja avage oma keha täielik potentsiaal!

Medpak

Avasta Medpak – sinu usaldusväärne sihtkoht kvaliteetsete tervise- ja heaolutoodete jaoks alates 2014. aastast. Pakume hoolikalt valitud toidulisandeid, treeningtarvikuid ja kosmeetikat Krakovist, Poolast klientidele üle kogu Euroopa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Eesti (EUR €)

Teave

  • Privaatsuspoliitika
  • Tagastamispoliitika
  • Teenuse tingimused
  • Lepingust taganemine
  • Soovita toodet

Klienditeenindus

  • Meist
  • Makseinfo
  • Tarneinfo
  • Tagastused ja vahetused
  • Impressum
  • Blogi
  • Meie hulgimüügileht
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-post: info@medpak.shop

E–R: 08:00-16:00

Võta meiega ühendust

© 2026 Medpak.
Aktsepteeritavad makseviisid
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vali variandid

Toode lisati teie ostukorvi.

Vaata ostukorvi